CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -188
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 04 apr
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
De Eendracht
Gemert
1
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Cultura
Ede
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
vr 05 apr
Orpheus
Apeldoorn
Fransche School Culemborg
Culemborg
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
1
C.C. Parnassos
Utrecht
Theater Ludens
Voorburg
BREStheater
Brielle
Schaffelaartheater
Barneveld
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
De Toegift
Den Hoorn
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Scheldetheater
Terneuzen
Agnietenhof
Tiel
Theater PePijn
Den Haag
1
00:00
Dok6
Panningen
De Cammeleur
Dongen
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Aan de Slinger
Houten
De Meenthe
Steenwijk
Wilminktheater
Enschede
De Oosterpoort
Groningen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater De Lievekamp
Oss
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Reggehof
Goor
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Gooiland
Hilversum
C.C. De Pas
Heesch
De Klif
Nijmegen
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Zuidplein
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater De Omval
Diemen
Fidei et Arti
Oudenbosch
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Voorveghter
Hardenberg
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater de Spiegel
Zwolle
1
De Meerpaal
Dronten
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
De Nieuwe Kolk
Assen
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
RAI Theater
Amsterdam
1
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
za 06 apr
00:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
Posttheater
Arnhem
Theater Walhalla
Rotterdam
De Molenberg
Delfzijl
1
De Smeltkroes
Maarheeze
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater De Leest
Waalwijk
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
C.C. De Abdij
Geraardsbergen
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater De Tuin
Leusden
Theater Ludens
Voorburg
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
00:00
De Speeldoos
Vught
00:00
Theater PePijn
Den Haag
00:00
Theater Hof 88
Almelo
De Kleine Willem
Enschede
Junushoff Theater
Wageningen
Kulturhus Holten
Holten
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater 't Pand
Gorinchem
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Het Park
Hoorn
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen

donderdag 04 april 2019

20:00
Kommil Foo - Oogst Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Paul de Leeuw - Vette Pech Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Marco Lopes - Moedt (reprise) ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Max van den Burg - Paasbest Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk De Eendracht, Gemert
1
20:15
Oldenhermanns - UNSEXED De Maaspoort, Venlo
20:15
Nathalie Baartman - Breek Cultura, Ede
20:15
Rayen Panday - Fenomeen Meervaart, Amsterdam
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer

vrijdag 05 april 2019

Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Orpheus, Apeldoorn
Dolf Jansen - Bijna Fransche School Culemborg, Culemborg
Thomas Acda - Motel Stadsschouwburg Groningen, Groningen
1
Dorine Wiersma - Gaan we katten? C.C. Parnassos, Utrecht
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon Theater Ludens, Voorburg
Sjaak Bral - Sex met Sjaak BREStheater, Brielle
Thijs Kemperink - Bonje Schaffelaartheater, Barneveld
Thomas Smith - De jaren van verstand C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Nathalie Baartman - Breek Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 De Toegift, Den Hoorn
Theo Nijland - En de rest is onzin Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Yentl en de Boer - Magie Scheldetheater, Terneuzen
Brigitte Kaandorp - Eh... Agnietenhof, Tiel
Foto Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Theater PePijn, Den Haag
1
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel Dok6, Panningen
Oldenhermanns - UNSEXED De Cammeleur, Dongen
Richard Groenendijk - Om Alles! Theater Harderwijk, Harderwijk
Johan Goossens - Vlam Theater Aan de Slinger, Houten
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek De Meenthe, Steenwijk
Matroesjka - Brainwash Wilminktheater, Enschede
Kamagurka - De grenzen van Ernst De Oosterpoort, Groningen
Rayen Panday - Fenomeen Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Claudia de Breij - Nu Theater De Lievekamp, Oss
Tineke Schouten - Highlights TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Louise Korthals - Alles is er Theater de Stoep, Spijkenisse
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise) De Reggehof, Goor
Lenette van Dongen - Paradijskleier Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Fresku - Voordat het te laat is Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat Kennemer Theater, Beverwijk
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Theater Gooiland, Hilversum
Arie & Silvester - Wie?! C.C. De Pas, Heesch
Angela Groothuizen - Lueke binge De Klif, Nijmegen
André Manuel - DREEJKLEZOEW DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Alex Ploeg Ultimatum Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Martijn Koning - Koning van de dieren Theater Zinin, Nijverdal
Murth Mossel - Pauwer Theater Zuidplein, Rotterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Leidse Schouwburg, Leiden
Kiki Schippers - Waar Theater De Omval, Diemen
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet Fidei et Arti, Oudenbosch
Javier Guzman - Guzmán Theater de Hofnar, Valkenswaard
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater de Voorveghter, Hardenberg
Emilio Guzman - Kom dan! S.C.C. De Ruchte, Someren
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Theater de Spiegel, Zwolle
1
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) De Meerpaal, Dronten
Ali B - Koorts Oude Luxor Theater, Rotterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter Schouwburg Cuijk, Cuijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry Diligentia, Den Haag
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu De Nieuwe Kolk, Assen
18:00
Jean-Marie Bigard Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Het Diekhuus, Middelharnis
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Foto Dylan Moran
Dylan Moran RAI Theater, Amsterdam
1
20:15
Fabian Franciscus - Vlafeest Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Piepschuim - Grote Woorden Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Kommil Foo - Oogst KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Posttheater, Arnhem
20:30
De Partizanen - Het leven an sich Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg

zaterdag 06 april 2019

00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa Theater de Koornbeurs, Franeker
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Posttheater, Arnhem
Dolf Jansen - Bijna Theater Walhalla, Rotterdam
Thomas Acda - Motel De Molenberg, Delfzijl
1
Dorine Wiersma - Gaan we katten? De Smeltkroes, Maarheeze
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon Schouwburg de Lawei, Drachten
Kommil Foo - Oogst Theater De Leest, Waalwijk
Thijs Kemperink - Bonje Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
Thomas Smith - De jaren van verstand C.C. De Abdij, Geraardsbergen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Posthuis Theater, Heerenveen
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 Theater De Tuin, Leusden
Theo Nijland - En de rest is onzin Theater Ludens, Voorburg
Roué Verveer - Heppie de Peppie Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Yentl en de Boer - Magie Schouwburg Ogterop, Meppel
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Brigitte Kaandorp - Eh... TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? De Speeldoos, Vught
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Theater PePijn, Den Haag
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel Theater Hof 88, Almelo
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST De Kleine Willem, Enschede
Richard Groenendijk - Om Alles! Junushoff Theater, Wageningen
Johan Goossens - Vlam Kulturhus Holten, Holten
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Theater 't Pand, Gorinchem
Kamagurka - De grenzen van Ernst Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Rayen Panday - Fenomeen Theater de Kampanje, Den Helder
Lenette van Dongen - Paradijskleier Schouwburg Het Park, Hoorn
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Goudse Schouwburg, Gouda
Fresku - Voordat het te laat is Schouwburg Het Park, Hoorn
Arie & Silvester - Wie?! Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Pagina -188