Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Eendracht
Gemert
20:15
Cultura
Ede
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Chassé Theater
Breda
20:00
Cacaofabriek
Helmond
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
C.C. De Werf
Aalst
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Wilminktheater
Enschede
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zinin
Nijverdal
Theater PePijn
Den Haag
Theater Ludens
Voorburg
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Gooiland
Hilversum
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Omval
Diemen
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Scheldetheater
Terneuzen
Schaffelaartheater
Barneveld
S.C.C. De Ruchte
Someren
RAI Theater
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
Leidse Schouwburg
Leiden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
Fransche School Culemborg
Culemborg
Fidei et Arti
Oudenbosch
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
00:00
Dok6
Panningen
Diligentia
Den Haag
De Toegift
Den Hoorn
De Reggehof
Goor
De Oosterpoort
Groningen
De Nieuwe Kolk
Assen
De Meerpaal
Dronten
De Meenthe
Steenwijk
De Klif
Nijmegen
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Cammeleur
Dongen
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
C.C. Parnassos
Utrecht
C.C. De Pas
Heesch
BREStheater
Brielle
Agnietenhof
Tiel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
00:00
Theater PePijn
Den Haag
Theater Ludens
Voorburg
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Theater Gooiland
Hilversum
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Tuin
Leusden
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Omval
Diemen
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Spant!
Bussum
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Posttheater
Arnhem
donderdag 04 april 2019
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Eendracht, Gemert
20:15
Nathalie Baartman - Breek
Cultura, Ede
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Cpunt Theater, Hoofddorp
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Henry van Loon - Onze Henry
Chassé Theater, Breda
20:00
Kamagurka - de grenzen van de ernst
Cacaofabriek, Helmond
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. De Werf, Aalst
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
vrijdag 05 april 2019
Matroesjka - Brainwash
Wilminktheater, Enschede
Alex Ploeg Ultimatum
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Murth Mossel - Pauwer
Theater Zuidplein, Rotterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Zinin, Nijverdal
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater PePijn, Den Haag
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Ludens, Voorburg
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Harderwijk, Harderwijk
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater Gooiland, Hilversum
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Stoep, Spijkenisse
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater de Spiegel, Zwolle
Kiki Schippers - Waar
Theater De Omval, Diemen
Claudia de Breij - Nu
Theater De Lievekamp, Oss
Javier Guzman - Guzmán
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Johan Goossens - Vlam
Theater Aan de Slinger, Houten
Nathalie Baartman - Breek
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Tineke Schouten - Highlights
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Thomas Acda - Motel
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
De Partizanen - Het leven an sich
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Yentl en de Boer - Magie
Scheldetheater, Terneuzen
Thijs Kemperink - Bonje
Schaffelaartheater, Barneveld
Emilio Guzman - Kom dan!
S.C.C. De Ruchte, Someren
Dylan Moran
RAI Theater, Amsterdam
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Posttheater, Arnhem
Rayen Panday - Fenomeen
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Fresku - Voordat het te laat is
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ali B - Koorts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Orpheus, Apeldoorn
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Leidse Schouwburg, Leiden
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
18:00
Jean-Marie Bigard
Koninklijk Circus, Brussel
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Kommil Foo - Oogst
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Theo Nijland - En de rest is onzin
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Het Diekhuus, Middelharnis
Dolf Jansen - Bijna
Fransche School Culemborg, Culemborg
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Fidei et Arti, Oudenbosch
André Manuel - DREEJKLEZOEW
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Dok6, Panningen
Henry van Loon - Onze Henry
Diligentia, Den Haag
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
De Toegift, Den Hoorn
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
De Reggehof, Goor
Kamagurka - De grenzen van Ernst
De Oosterpoort, Groningen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
De Nieuwe Kolk, Assen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Meerpaal, Dronten
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
De Meenthe, Steenwijk
Angela Groothuizen - Lueke binge
De Klif, Nijmegen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Oldenhermanns - UNSEXED
De Cammeleur, Dongen
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Cpunt Theater, Hoofddorp
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
C.C. Parnassos, Utrecht
Arie & Silvester - Wie?!
C.C. De Pas, Heesch
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
BREStheater, Brielle
Brigitte Kaandorp - Eh...
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 06 april 2019
De Partizanen - Het leven an sich
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Thijs Kemperink - Bonje
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Brigitte Kaandorp - Eh...
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater Zuidplein, Rotterdam
Dolf Jansen - Bijna
Theater Walhalla, Rotterdam
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater PePijn, Den Haag
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater Ludens, Voorburg
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Hof 88, Almelo
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Gooiland, Hilversum
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater De Tuin, Leusden
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater de Purmaryn, Purmerend
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater De Omval, Diemen
Kommil Foo - Oogst
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Theater de Koornbeurs, Franeker
Rayen Panday - Fenomeen
Theater de Kampanje, Den Helder
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Bussel, Oosterhout
Arie & Silvester - Wie?!
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Murth Mossel - Pauwer
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Spant!, Bussum
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg Ogterop, Meppel
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Het Park, Hoorn
Fresku - Voordat het te laat is
Schouwburg Het Park, Hoorn
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Posttheater, Arnhem