Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
C.C. De Werf
Aalst
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Ludens
Voorburg
Theater de Hofnar
Valkenswaard
C.C. Parnassos
Utrecht
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
Scheldetheater
Terneuzen
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater Zuidplein
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Dok6
Panningen
Fidei et Arti
Oudenbosch
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater Zinin
Nijverdal
De Klif
Nijmegen
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Gooiland
Hilversum
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
C.C. De Pas
Heesch
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
De Reggehof
Goor
Wilminktheater
Enschede
De Meerpaal
Dronten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Cammeleur
Dongen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Omval
Diemen
De Toegift
Den Hoorn
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Fransche School Culemborg
Culemborg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
BREStheater
Brielle
Kennemer Theater
Beverwijk
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Schaffelaartheater
Barneveld
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Posttheater
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
RAI Theater
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
De Speeldoos
Vught
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Markant Uden
Uden
Agnietenhof
Tiel
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Dok6
Panningen
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
Theater de Bussel
Oosterhout
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Smeltkroes
Maarheeze
Theater De Tuin
Leusden
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Kulturhus Holten
Holten
Theater Gooiland
Hilversum
donderdag 04 april 2019
De Partizanen - Het leven an sich
Orpheus, Apeldoorn
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Rayen Panday - Fenomeen
Meervaart, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal
Theater de Griffioen, Amstelveen
Yentl en de Boer - Magie
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Tineke Schouten - Highlights
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. De Werf, Aalst
vrijdag 05 april 2019
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Ludens, Voorburg
Javier Guzman - Guzmán
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
C.C. Parnassos, Utrecht
André Manuel - DREEJKLEZOEW
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
De Partizanen - Het leven an sich
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Brigitte Kaandorp - Eh...
Agnietenhof, Tiel
Yentl en de Boer - Magie
Scheldetheater, Terneuzen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
De Meenthe, Steenwijk
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Stoep, Spijkenisse
Emilio Guzman - Kom dan!
S.C.C. De Ruchte, Someren
Murth Mossel - Pauwer
Theater Zuidplein, Rotterdam
Ali B - Koorts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Dok6, Panningen
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Fidei et Arti, Oudenbosch
Claudia de Breij - Nu
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Zinin, Nijverdal
Angela Groothuizen - Lueke binge
De Klif, Nijmegen
20:00
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Het Diekhuus, Middelharnis
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Leidse Schouwburg, Leiden
Johan Goossens - Vlam
Theater Aan de Slinger, Houten
Nathalie Baartman - Breek
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Cpunt Theater, Hoofddorp
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater Gooiland, Hilversum
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Arie & Silvester - Wie?!
C.C. De Pas, Heesch
Fresku - Voordat het te laat is
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Rayen Panday - Fenomeen
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Harderwijk, Harderwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Thomas Acda - Motel
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Kamagurka - De grenzen van Ernst
De Oosterpoort, Groningen
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
De Reggehof, Goor
Matroesjka - Brainwash
Wilminktheater, Enschede
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Meerpaal, Dronten
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Oldenhermanns - UNSEXED
De Cammeleur, Dongen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kiki Schippers - Waar
Theater De Omval, Diemen
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
De Toegift, Den Hoorn
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater PePijn, Den Haag
Henry van Loon - Onze Henry
Diligentia, Den Haag
Dolf Jansen - Bijna
Fransche School Culemborg, Culemborg
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Theo Nijland - En de rest is onzin
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
18:00
Jean-Marie Bigard
Koninklijk Circus, Brussel
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
BREStheater, Brielle
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Kennemer Theater, Beverwijk
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Thijs Kemperink - Bonje
Schaffelaartheater, Barneveld
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Posttheater, Arnhem
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Orpheus, Apeldoorn
Dylan Moran
RAI Theater, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Kommil Foo - Oogst
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Tineke Schouten - Highlights
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Alex Ploeg Ultimatum
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 06 april 2019
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Murth Mossel - Pauwer
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Richard Groenendijk - Om Alles!
Junushoff Theater, Wageningen
Kommil Foo - Oogst
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Speeldoos, Vught
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Markant Uden, Uden
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Agnietenhof, Tiel
Dolf Jansen - Bijna
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater Zuidplein, Rotterdam
Brigitte Kaandorp - Eh...
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Dok6, Panningen
Thijs Kemperink - Bonje
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Bussel, Oosterhout
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Lindenberg Theater, Nijmegen
De Partizanen - Het leven an sich
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg Ogterop, Meppel
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
De Smeltkroes, Maarheeze
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater De Tuin, Leusden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Leidse Schouwburg, Leiden
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Het Park, Hoorn
Fresku - Voordat het te laat is
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Het Kielzog, Hoogezand
Arie & Silvester - Wie?!
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Cpunt Theater, Hoofddorp
Johan Goossens - Vlam
Kulturhus Holten, Holten
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Gooiland, Hilversum