CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -18
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 08 feb
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
G.C. 't Blikveld
Bonheiden
Corneel
Lelystad
Agnietenhof
Tiel
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
C.C. De Werft
Geel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Mimik
Deventer
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:15
Munttheater
Weert
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Streams Breede Beek
Nijkerk
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
vr 09 feb
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
C.C. Parnassos
Utrecht
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Werftheater
Utrecht
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater De Winsinghhof
Roden
Schouwburg Lochem
Lochem
Flint
Amersfoort
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Carrousel
Ommen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Schalm
Veldhoven
De Bogaard
Sint-Truiden
Hoftheater
Raalte
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schaffelaartheater
Barneveld
Studio de Bakkerij
Rotterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
DRU Industriepark
Ulft
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
DNK
Assen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Lewinski
Sneek
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Het Theater Blaricum
Blaricum
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
BREStheater
Brielle
za 10 feb
Mimik
Deventer
Werftheater
Utrecht
Schouwburg Het Park
Hoorn
Het Klooster
Woerden
Theater de Kampanje
Den Helder
van Beresteyn
Veendam
Flint
Amersfoort
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg

donderdag 08 februari 2024

Fuad Hassen - Vogelvrij Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Grof geschud - Kroost G.C. 't Blikveld, Bonheiden
Comedytunes - Comedy Night Corneel, Lelystad
Najib Amhali - 30 jaar on stage Agnietenhof, Tiel
Alex Ploeg / Bas Hoeflaak e.a. - Wie is er bang voor Virginia Woolf Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Roué Verveer - Gewoon Roué C.C. De Werft, Geel
20:00
Peter Pannekoek - DNA Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Släpstick - The Roaring Twenties Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Tjitske Reidinga - Portret Wilminktheater, Enschede
20:00
Van Der Laan & Woe - Ng (reprise) Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Daniël Arends - High Class Bitch Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Caro Derkx & Wilfried de Jong - Haar in de wind Mimik, Deventer
20:00
Andries Tunru / Stefan Hendrikx - Beperkt Houdbaar Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Meester Mark - De grappigste taalfoutjes uit de klas Orpheus, Apeldoorn
20:00
Borrelnootjez - El7ebs (Gevangenis) Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Cabarestafette Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Cameretten – Finalistentournee Cameretten Festival Het Wennekerpand, Schiedam
20:15
Annick Boer - Deze is nog beter! Munttheater, Weert
20:15
N00b - n00b speelt n00b De Molenberg, Delfzijl
20:15
Rundfunk - Schau Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Willie Wartaal - Moederdag Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Guido Weijers - Momentum Streams Breede Beek, Nijkerk
20:15
Bossen - Van De Makers Van Stefano Keizers De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Merijn Scholten - Team solo Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Kasper van der Laan - Warm Meervaart, Amsterdam
20:15
Lisa Ostermann - Makkelijk In De Omgang Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Lenette van Dongen - Dat doet ze anders nooit Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
André Manuel - De zieke geest Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Thjum Arts - Tijdloos Genot Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Johnny Kraaijkamp / Soy Kroon - Papadag bestaat niet Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Joosen En De Jager - Aanklonteren Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:30
Phi Nguyen - Het leven van Phi Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
ComedyPact Festival - on tour Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

vrijdag 09 februari 2024

Hans Dorrestijn - 't houdt een keer op Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Piet van Eeghen - De Verlichting Nabij C.C. Parnassos, Utrecht
Kirsten van Teijn - JALOEZIE IS EEN BITCH Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Martijn Crins - Mesthoop Werftheater, Utrecht
Janneke de Bijl - Doet u ook mensen? Lindenberg Theater, Nijmegen
Rosa Da Silva - A Vida Rosa Theater De Winsinghhof, Roden
Ruud Smulders - Rudiversum Schouwburg Lochem, Lochem
Youp Van 't Hek - De Laatste Ronde Flint, Amersfoort
Pieter Derks - Ja, Leuk Schouwburg Odeon, Zwolle
Pieter Verelst - Ten Aarzel Theater de Purmaryn, Purmerend
Yentl En De Boer - Modderkruipers Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Claudia de Breij - Wat Als Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Valentina Tóth - Wildbloei De Kleine Komedie, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Met knielende knikjes Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Thijs Kemperink - Halverwege Theater Carrousel, Ommen
Anuar - Made in Holland Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Chris Verlaan - De Kringloper Theater de Schalm, Veldhoven
Lieven Scheire - Artificiële Intelligentie De Bogaard, Sint-Truiden
Kees van Amstel - Vluchtweg altijd vrijhouden Hoftheater, Raalte
Alex Ploeg / Bas Hoeflaak e.a. - Wie is er bang voor Virginia Woolf TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Roué Verveer - Gewoon Roué Schaffelaartheater, Barneveld
Max van den Burg - Tijd voor Max Studio de Bakkerij, Rotterdam
20:00
Peter Pannekoek - DNA Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Joosen en de Jager - Aanklonteren DRU Industriepark, Ulft
20:00
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Tjitske Reidinga - Portret Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Van Der Laan & Woe - Ng (reprise) DNK, Assen
20:00
Kiki Schippers Met Band Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Diederik van Vleuten - Bouwjaar '61 Agnietenhof, Tiel
20:00
Caro Derkx & Wilfried de Jong - Haar in de wind Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Beth & Flo - Ander onderwerp Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2 Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Johnny Kraaijkamp / Soy Kroon - Papadag bestaat niet De Meenthe, Steenwijk
20:00
Knock Out Comedy Crew Lewinski, Sneek
20:00
Borrelnootjez - El7ebs (Gevangenis) Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Cameretten – Finalistentournee Cameretten Festival Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Annick Boer - Deze is nog beter! C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Blauwe Vinkjes - Disclaimer Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
N00b - n00b speelt n00b Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Niet Schieten! - Mannen van Niks Spant!, Bussum
20:15
Rundfunk - Schau Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Släpstick - The Roaring Twenties Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Willie Wartaal - Moederdag Cultura, Ede
20:15
Guido Weijers - Momentum Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Marcel Harteveld - Voor de bui binnen Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Merijn Scholten - Team solo KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Kasper van der Laan - Warm Meervaart, Amsterdam
20:15
Lisa Ostermann - Makkelijk In De Omgang Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Lenette van Dongen - Dat doet ze anders nooit Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Ivy en de rest Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Thjum Arts - Tijdloos Genot Het Theater Blaricum, Blaricum
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival - Finalistentour Theater PePijn, Den Haag
20:30
André Manuel - De zieke geest TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Sezgin Gülec - Try outs Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Andries Tunru / Stefan Hendrikx - Beperkt Houdbaar BREStheater, Brielle

zaterdag 10 februari 2024

Piet van Eeghen - De Verlichting Nabij Mimik, Deventer
Martijn Crins - Mesthoop Werftheater, Utrecht
Janneke de Bijl - Doet u ook mensen? Schouwburg Het Park, Hoorn
Mouna Laroussi - Waanzien Het Klooster, Woerden
Joost Oomen - Alle dichters hebben gouden helikopters Theater de Kampanje, Den Helder
Ruud Smulders - Rudiversum van Beresteyn, Veendam
Youp Van 't Hek - De Laatste Ronde Flint, Amersfoort
Luan Buleshkaj, Robbie Wallin En Guillano Herdigein - Godenzonen TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Patrick Nederkoorn / Sjoerd Groeskamp - Overvloed Theater Aan de Slinger, Houten
Yentl En De Boer - Modderkruipers Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Claudia de Breij - Wat Als Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Pagina -18