CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -18
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 29 mrt
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Markant Uden
Uden
za 30 mrt
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater De Willem
Papendrecht
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater De Omval
Diemen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Wesopa Weesp
Weesp
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Hofnar
Valkenswaard
De Kleine Komedie
Amsterdam
Het Veur Theater
Leidschendam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Schouwburg Venray
Venray
Theater RhederArt
Dieren
De Oosterpoort
Groningen
Wilminktheater
Enschede
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater PePijn
Den Haag
Theater Ludens
Voorburg
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Orpheus
Apeldoorn
00:00
Werftheater
Utrecht
00:00
Theater de Kom
Nieuwegein
Wilminktheater
Enschede
De Boodschap
Rijen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Theater Kulturhus
Borne
C.C. Achterolmen
Maaseik
DOK 6
Panningen
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
De Reggehof
Goor
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
1
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Paleis 12
Brussel
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
1
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater De Kik
Elst
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
zo 31 mrt
De Kleine Komedie
Amsterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
15:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Simplon
Groningen
ma 01 apr
DeLaMar
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Het Park
Hoorn
07:30
Diligentia
Den Haag
18:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Markant Uden
Uden
1
di 02 apr
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Chassé Theater
Breda
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Theater de Spiegel
Zwolle
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Schouwburg Odeon
Zwolle
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Diligentia
Den Haag
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
Toneelschuur
Haarlem
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
wo 03 apr
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Kleine Komedie
Amsterdam

vrijdag 29 maart 2019

20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Enge Buren - Vreemde Vogels Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Vincent Bijlo - Ik hoor alles De Reggehof, Goor
20:00
Greg Shapiro - The Madness Of King Donald ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Piepschuim - Grote Woorden Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Fabian Franciscus - Vlafeest Theaterboerderij Boeket, Nederweert
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Hans Aarsman - Dokter Aarsman | Try-out De Maaspoort, Venlo
20:15
Soundos - Niets te Verliezen Diligentia, Den Haag
20:30
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat Markant Uden, Uden

zaterdag 30 maart 2019

Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Ali B - Koorts Theater De Willem, Papendrecht
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) De Kunstgreep, Oostzaan
De Partizanen - Het leven an sich Theater De Omval, Diemen
Emilio Guzman - Kom dan! Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Javier Guzman - Guzmán Wesopa Weesp, Weesp
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Theater de Kampanje, Den Helder
Kiki Schippers - Waar Theater de Hofnar, Valkenswaard
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid De Kleine Komedie, Amsterdam
Murth Mossel - Pauwer Het Veur Theater, Leidschendam
Paul de Leeuw - Vette Pech! Schouwburg Hengelo, Hengelo
Alex Ploeg Ultimatum Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Angela Groothuizen - Lueke binge Het Postkantoor, Bovenkarspel
Arie & Silvester - Wie?! Schouwburg Venray, Venray
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat Theater RhederArt, Dieren
Ronald Snijders - Groot Succes 2 De Oosterpoort, Groningen
Louise Korthals - Alles is er Wilminktheater, Enschede
Tineke Schouten - Highlights Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Greg Shapiro - The Madness of King Donald Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Pepijn Schoneveld - Stante Pede Theater PePijn, Den Haag
Matroesjka - Brainwash Theater Ludens, Voorburg
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Theater Orpheus, Apeldoorn
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Werftheater, Utrecht
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken Theater de Kom, Nieuwegein
Brigitte Kaandorp - Eh... Wilminktheater, Enschede
Stefano Keizers - Erg Heel De Boodschap, Rijen
Yentl en de Boer - Magie Oude Luxor Theater, Rotterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie Parktheater, Eindhoven
Nathalie Baartman - Breek Theater Kulturhus, Borne
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar C.C. Achterolmen, Maaseik
Thijs Kemperink - Bonje DOK 6, Panningen
Sjaak Bral - Sex met Sjaak Theater Zuidplein, Rotterdam
Kommil Foo - Oogst Theater de Stoep, Spijkenisse
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Thomas Acda - Motel De Reggehof, Goor
Dolf Jansen - Bijna Theater 't Pand, Gorinchem
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Foto Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
1
20:00
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST De Maaspoort, Venlo
20:00
Enge Buren - Vreemde Vogels Kulturhus Holten, Holten
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Rire Ensemble Paleis 12, Brussel
20:15
André Manuel - DREEJKLEZOEW Diligentia, Den Haag
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu De Poorterij, Zaltbommel
1
20:30
Piepschuim - Grote Woorden Posttheater, Arnhem
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Theater De Kik, Elst
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Daniëlle Schel - Patroon KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere

zondag 31 maart 2019

Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen De Kleine Komedie, Amsterdam
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
15:00
Piepschuim - Grote Woorden Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Roel C. Verburg / Ruud Smulders Simplon, Groningen

maandag 01 april 2019

Lieve Scheire - Live in Nerdland DeLaMar, Amsterdam
Freek de Jonge - De Suppoost Goudse Schouwburg, Gouda
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference Schouwburg Het Park, Hoorn
07:30
Start-Up Comedy met Katinka Polderman inclusief ontbijt Diligentia, Den Haag
18:15
Kevin Bridges Meervaart, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Foto  Theo Maassen
Theo Maassen Markant Uden, Uden
1

dinsdag 02 april 2019

Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pieter Derks - Voor wat het waard is De Kleine Komedie, Amsterdam
Van Der Laan & Woe - Pesetas Theater 't Speelhuis, Helmond
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Chassé Theater, Breda
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom Parktheater, Eindhoven
Karin Bloemen - Souvenirs Oude Luxor Theater, Rotterdam
Kiki Schippers - Waar De Harmonie, Leeuwarden
Paul de Leeuw - Vette Pech! Theater de Spiegel, Zwolle
Freek de Jonge - De Suppoost Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Fresku - Voordat het te laat is Schouwburg Odeon, Zwolle
Tineke Schouten - Highlights Leidse Schouwburg, Leiden
Johan Goossens - Vlam Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Richard Groenendijk - Om Alles! Diligentia, Den Haag
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Theater De Leest, Waalwijk
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly Toneelschuur, Haarlem
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Aziz Ansari AFAS Live, Amsterdam
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Goudse Schouwburg, Gouda

woensdag 03 april 2019

Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pieter Derks - Voor wat het waard is De Kleine Komedie, Amsterdam
Pagina -18