Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Paleis 12
Brussel
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater De Kik
Elst
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Kleine Komedie
Amsterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
15:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Simplon
Groningen
DeLaMar
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Het Park
Hoorn
07:30
Diligentia
Den Haag
18:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Markant Uden
Uden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Chassé Theater
Breda
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Theater de Spiegel
Zwolle
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Schouwburg Odeon
Zwolle
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Diligentia
Den Haag
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
Schuur
Haarlem
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Figi Theater
Zeist
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Flint
Amersfoort
Theater de Voorveghter
Hardenberg
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater De Veste
Delft
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater de Stoep
Spijkenisse
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater de Purmaryn
Purmerend
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater De Lievekamp
Oss
Chassé Theater
Breda
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Diligentia
Den Haag
Singer Theater
Laren
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Boerderij
Huizen
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Zaantheater
Zaandam
Theater de Kom
Nieuwegein
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater aan de Schie
Schiedam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
18:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
De Muze
Noordwijk
20:30
Theater De Omval
Diemen
Chassé Theater
Breda
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Speeldoos
Baarn
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Kappen
Haaksbergen
Theater Cardo
Groesbeek
Parktheater
Eindhoven
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Podium Hoge Woerd
De Meern
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
zaterdag 30 maart 2019
20:00
Rire Ensemble
Paleis 12, Brussel
20:15
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Diligentia, Den Haag
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
De Poorterij, Zaltbommel
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Posttheater, Arnhem
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater De Kik, Elst
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Daniëlle Schel - Patroon
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
zondag 31 maart 2019
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
15:00
Piepschuim - Grote Woorden
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Roel C. Verburg / Ruud Smulders
Simplon, Groningen
maandag 01 april 2019
Lieve Scheire - Live in Nerdland
DeLaMar, Amsterdam
Freek de Jonge - De Suppoost
Goudse Schouwburg, Gouda
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Schouwburg Het Park, Hoorn
07:30
Start-Up Comedy met Katinka Polderman inclusief ontbijt
Diligentia, Den Haag
18:15
Kevin Bridges
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Theo Maassen
Markant Uden, Uden
dinsdag 02 april 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater 't Speelhuis, Helmond
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Chassé Theater, Breda
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Parktheater, Eindhoven
Karin Bloemen - Souvenirs
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Kiki Schippers - Waar
De Harmonie, Leeuwarden
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater de Spiegel, Zwolle
Freek de Jonge - De Suppoost
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Fresku - Voordat het te laat is
Schouwburg Odeon, Zwolle
Tineke Schouten - Highlights
Leidse Schouwburg, Leiden
Johan Goossens - Vlam
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Richard Groenendijk - Om Alles!
Diligentia, Den Haag
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Leest, Waalwijk
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Schuur, Haarlem
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Aziz Ansari
AFAS Live, Amsterdam
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Goudse Schouwburg, Gouda
woensdag 03 april 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Figi Theater, Zeist
Ali B - Koorts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Flint, Amersfoort
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Theater De Veste, Delft
Martijn Koning - Koning van de dieren
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Het Park, Hoorn
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater de Stoep, Spijkenisse
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schouwburg Odeon, Zwolle
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Purmaryn, Purmerend
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Tineke Schouten - Highlights
Leidse Schouwburg, Leiden
Claudia de Breij - Nu
Theater De Lievekamp, Oss
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Chassé Theater, Breda
Matroesjka - Brainwash
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Richard Groenendijk - Om Alles!
Diligentia, Den Haag
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Singer Theater, Laren
Oldenhermanns - UNSEXED
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Boerderij, Huizen
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Brigitte Kaandorp - Eh...
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Zaantheater, Zaandam
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Kom, Nieuwegein
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Thomas Acda - Motel
Theater aan de Schie, Schiedam
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
18:15
Kevin Bridges
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Javier Guzman - Guzmán
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Markant Uden, Uden
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Muze, Noordwijk
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater De Omval, Diemen
donderdag 04 april 2019
Henry van Loon - Onze Henry
Chassé Theater, Breda
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ali B - Koorts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater de Speeldoos, Baarn
De Partizanen - Het leven an sich
Orpheus, Apeldoorn
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Javier Guzman - Guzmán
Theater de Kappen, Haaksbergen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Cardo, Groesbeek
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Parktheater, Eindhoven
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Kiki Schippers - Waar
Podium Hoge Woerd, De Meern
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Schouwburg Ogterop, Meppel
Murth Mossel - Pauwer
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen