Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
15:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Kursaal Oostende
Oostende
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:15
Spant!
Bussum
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Spant!
Bussum
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Kampanje
Den Helder
19:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Amare
Den Haag
20:15
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Het Kielzog
Hoogezand
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater de Purmaryn
Purmerend
Spant!
Bussum
17:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Iduna
Drachten
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Kursaal Oostende
Oostende
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater De Tuin
Leusden
de Berchplaets
Berghem
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Lindenberg Theater
Nijmegen
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
17:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Zaal Onder De Toren
Wissenkerke
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Het Theater Blaricum
Blaricum
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Singer Theater
Laren
zondag 27 februari 2022
15:00
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Bart Van Loo - De Bourgondiërs
Kursaal Oostende, Oostende
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom
Leidse Schouwburg, Leiden
maandag 28 februari 2022
My Dad Wrote A Porno
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Hannah Gadsby
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
Spant!, Bussum
dinsdag 01 maart 2022
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
Spant!, Bussum
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
BREStheater, Brielle
20:30
Lebbis - De Ziel
Fulcotheater, IJsselstein
woensdag 02 maart 2022
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Martijn Koning - Koning van de dieren
Agnietenhof, Tiel
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Theater De Veste, Delft
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Lebbis - De Ziel
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
André Manuel - Sneu
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Cabarestafette 21-22
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
donderdag 03 maart 2022
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Theater de Kampanje, Den Helder
19:00
Nh Café: Uit De Hoge Hoed Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Jandino - Opgefokt
Amare, Den Haag
20:15
Max van den Burg
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
René van Meurs - 2636
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Hoftheater, Raalte
20:15
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Anuar - Eerlijk
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Oldenhermanns - FCKED
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Merijn Scholten - Solo
Theater PePijn, Den Haag
20:30
André Manuel - Sneu
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Griffioen, Amstelveen
vrijdag 04 maart 2022
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Christel de Laat - Hoe dan?!
Het Kielzog, Hoogezand
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Theater de Purmaryn, Purmerend
Pieter Derks - Uit het niets
Spant!, Bussum
17:00
Big Binge Of Comedy - Friday
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Knock Out Comedy Crew
Iduna, Drachten
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Bart Van Loo - De Bourgondiërs
Kursaal Oostende, Oostende
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Oldenhermanns - FCKED
Figi Theater, Zeist
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Meervaart, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Kasper van Kooten - Deeltijd
Het Klooster, Woerden
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
André Manuel - Sneu
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Finalistentour 35ste Groninger Studenten Cabaret Festival
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Kunstgreep, Oostzaan
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Theater De Omval, Diemen
20:30
Andries Tunru - In Theorie
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
René van Meurs - 2636
Posttheater, Arnhem
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Tim Fransen - De Mens en Ik
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Zaantheater, Zaandam
20:30
Merijn Scholten - Solo
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 05 maart 2022
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Theater De Tuin, Leusden
Christel de Laat - Hoe dan?!
de Berchplaets, Berghem
Kirsten van Teijn - (S)experiment
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Nathalie Baartman - SNAK
Lindenberg Theater, Nijmegen
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Scheldetheater, Terneuzen
Pieter Derks - Uit het niets
Schouwburg Hengelo, Hengelo
17:00
Big Binge Of Comedy - Saturday
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Fabian Franciscus - Kleine wereld
CulturA & Zo, Nootdorp
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Zaal Onder De Toren, Wissenkerke
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:15
Jandino - Opgefokt
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Andries Tunru - In Theorie
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Het Theater Blaricum, Blaricum
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Meervaart, Amsterdam
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Theater Idea, Soest
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Singer Theater, Laren