CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -189
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 03 mrt
Theater de Koornbeurs
Franeker
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Meervaart
Amsterdam
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
So What!
Gouda
1
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Het Klooster
Nuenen
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
vr 04 mrt
De Maaspoort
Venlo
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theaters Tilburg
Tilburg
Het Diekhuus
Middelharnis
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Chassé Theater
Breda
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Kampanje
Den Helder
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Theater Bellevue
Amsterdam
De hoogte
Winsum
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater PePijn
Den Haag
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
za 05 mrt
Theater De Lievekamp
Oss
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Het Trefpunt
Warmond
Munttheater
Weert
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
1
Den Bolder
Waspik
Theater Het Klokhuis
Antwerpen
Theater de Schuur
Zevenbergen
Theater PePijn
Den Haag
Theater Bellevue
Amsterdam
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Zaantheater
Zaandam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater De Kik
Elst
Theater de Purmaryn
Purmerend
1
Leidse Schouwburg
Leiden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
1
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Chassé Theater
Breda
20:15
DOK 6
Panningen
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
zo 06 mrt
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Centrum Staf Versluys
Bredene
14:00
Theater de Beun
Heiloo
14:30
Theater Dakota
Den Haag
14:30
Chassé Theater
Breda
15:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
di 08 mrt
Posttheater
Arnhem
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater 't Speelhuis
Helmond
1
Wilminktheater
Enschede
10:30
G.C. De Markthallen
Herk-De-Stad

donderdag 03 maart 2016

Lebbis - De Paardenpoetser Theater de Koornbeurs, Franeker
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Sara Kroos - Doorgefokt Meervaart, Amsterdam
20:00
Comedy Cowboys De Vorstin, Hilversum
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Daniël Arends Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Comedy Collectief met Arie Koomen So What!, Gouda
1
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook Markant Uden, Uden
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Het Klooster, Nuenen
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
André Manuel Witte Theater, IJmuiden
20:30
Yora Rienstra Parkstad Limburg Theaters, Heerlen

vrijdag 04 maart 2016

Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd De Maaspoort, Venlo
Leids Cabaret Festival - finalistentour Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde Theaters Tilburg, Tilburg
Comedy Kitchen Het Diekhuus, Middelharnis
Kasper van Kooten Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Leon van der Zanden - Supergewoon Chassé Theater, Breda
Jon van Eerd - Harrie Babba Theater de Stoep, Spijkenisse
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Theater de Kampanje, Den Helder
Murth Mossel - Voors en tegens Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Jasper van Kuijk - Onder de streep Theater Bellevue, Amsterdam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan De hoogte, Winsum
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen Theater de Griffioen, Amstelveen
Ashton Brothers - Enfants Terribles Theaterhotel Almelo, Almelo
Omar Ahaddaf - Grenzeloos Theater Zuidplein, Rotterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater de Blauwe Kei, Veghel
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Mylou Frencken - Zinloos zuchten Theater PePijn, Den Haag
Sara Kroos - Doorgefokt Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Theater De Willem, Papendrecht
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Johan Goossens - Daglicht De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Intouchables Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook (reprise) Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Cameretten Finalistentournee De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
André Manuel Kennemer Theater, Beverwijk

zaterdag 05 maart 2016

Alex Roeka - Voort! Theater De Lievekamp, Oss
Cameretten Finalistentournee Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Leids Cabaret Festival - finalistentour Het Trefpunt, Warmond
Cabarestafette Munttheater, Weert
Foto Kasper van Kooten
Kasper van Kooten Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
1
Leon van der Zanden - Supergewoon Den Bolder, Waspik
Soundos - Geboren met ervaring Theater Het Klokhuis, Antwerpen
Intgeniep - Jeukt Theater de Schuur, Zevenbergen
Mylou Frencken - Zinloos zuchten Theater PePijn, Den Haag
Jasper van Kuijk - Onder de streep Theater Bellevue, Amsterdam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek Zaantheater, Zaandam
Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Nathalie Baartman - Louter Theater De Kik, Elst
Foto Ali B - Je Suis Ali
Ali B - Je Suis Ali Theater de Purmaryn, Purmerend
1
Lebbis - De Paardenpoetser Leidse Schouwburg, Leiden
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Sara Kroos - Doorgefokt Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook Agnietenhof, Tiel
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Foto Daniël Arends
Daniël Arends Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
1
20:15
Nabil De Weijer, Boxmeer
20:15
Johan Goossens - Daglicht De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Trio Giphart / Chabot Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Intouchables Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2 C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Chassé Theater, Breda
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg DOK 6, Panningen
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk Het Kielzog, Hoogezand
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde Agora Theater Druten, Druten
20:30
Murth Mossel - Voors en tegens Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Kees Torn & Onno Innemee - Eraf met dat dak! Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
André Manuel Agora Theater Lelystad, Lelystad

zondag 06 maart 2016

Vet Kindercabaret - Vetter dan VET C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak Centrum Staf Versluys, Bredene
14:00
Trio Giphart / Chabot Theater de Beun, Heiloo
14:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde Theater Dakota, Den Haag
14:30
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Chassé Theater, Breda
15:00
Eric Bouwman en Gürkan Küçüksentürk - Marathon Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag Koninklijke Schouwburg, Den Haag

dinsdag 08 maart 2016

Roué Verveer - Op het laatste moment Posttheater, Arnhem
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek Theater de Griffioen, Amstelveen
Lebbis - De Paardenpoetser Theater 't Speelhuis, Helmond
1
Dolf Jansen - Hardverwarmend Wilminktheater, Enschede
10:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak G.C. De Markthallen, Herk-De-Stad
Pagina -189