Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Spiegel
Zwolle
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Spiegel
Zwolle
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Wilminktheater
Enschede
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
De Molenberg
Delfzijl
De Harmonie
Leeuwarden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Meervaart
Amsterdam
Energiehuis
Dordrecht
Het Trefpunt
Warmond
Cultuurhuis de Leest
Izegem
Het Trefpunt
Warmond
Het Trefpunt
Warmond
Munttheater
Weert
Posttheater
Arnhem
BREStheater
Brielle
Theater de Spiegel
Zwolle
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater 't Pand
Gorinchem
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Agnietenhof
Tiel
Theater De Willem
Papendrecht
Veluvine
Nunspeet
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Kennemer Theater
Beverwijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Hof in Salland
Raalte
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater De Kolk
Assen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Kleine Willem
Enschede
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Ins Blau
Leiden
De Velinx
Tongeren
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater de Bussel
Oosterhout
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
C.C. Bacchus
Aalsmeer
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater Zuidplein
Rotterdam
Toestanden op Podium
Bemmel
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Koningshof
Maassluis
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Schouwburg de Lawei
Drachten
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:00
Theater de Mythe
Goes
Lindenberg Theater
Nijmegen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater Het Raam
Hillegom
20:30
BREStheater
Brielle
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
20:30
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
donderdag 11 februari 2016
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater de Spiegel, Zwolle
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater de Spiegel, Zwolle
Sara Kroos - Doorgefokt
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Wilminktheater, Enschede
20:00
Daniël Arends
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Open Podium Cabaret en Kleinkunst
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:15
Cameretten Finalistentournee
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Ledeltheater, Oostburg
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Singer Theater, Laren
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
vrijdag 12 februari 2016
René van Meurs - Even goede vrienden
De Molenberg, Delfzijl
Alex Roeka - Voort!
De Harmonie, Leeuwarden
Ton Kas - JABROER
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Meervaart, Amsterdam
Trio Giphart / Chabot
Energiehuis, Dordrecht
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Het Trefpunt, Warmond
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Cultuurhuis de Leest, Izegem
Soundos - Geboren met ervaring
Het Trefpunt, Warmond
Roué Verveer - Op het laatste moment
Het Trefpunt, Warmond
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Munttheater, Weert
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Posttheater, Arnhem
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
BREStheater, Brielle
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater de Spiegel, Zwolle
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater 't Pand, Gorinchem
Ali B - Je Suis Ali
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Agnietenhof, Tiel
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Willem, Papendrecht
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Veluvine, Nunspeet
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Speelman & Speelman - Lach het weg
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Kennemer Theater, Beverwijk
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Lindenberg Theater, Nijmegen
Sara Kroos - Doorgefokt
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Het Klooster, Woerden
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Intouchables
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Zaantheater, Zaandam
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Diligentia, Den Haag
20:15
André Manuel
Hof in Salland, Raalte
20:30
Herman Brusselmans / Nico Dijkshoorn
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Het Veur Theater, Leidschendam
zaterdag 13 februari 2016
Alex Roeka - Voort!
Theater De Kolk, Assen
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ton Kas - JABROER
De Kleine Willem, Enschede
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Cabarestafette
Theater Aan de Slinger, Houten
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Ins Blau, Leiden
Hans Liberg - Jazz & Comedy
De Velinx, Tongeren
Comedy Kitchen
Theater Hofpoort, Coevorden
Kasper van Kooten
Theater de Bussel, Oosterhout
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Soundos - Geboren met ervaring
C.C. Bacchus, Aalsmeer
Roué Verveer - Op het laatste moment
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater Zuidplein, Rotterdam
Lankmoed - Onvergetelijk
Toestanden op Podium, Bemmel
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Koningshof, Maassluis
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg de Lawei, Drachten
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater de Purmaryn, Purmerend
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Kolk, Assen
20:00
Daniël Arends
Theater de Mythe, Goes
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Lindenberg Theater, Nijmegen
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Intouchables
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Diligentia, Den Haag
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Omval, Diemen
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater Het Raam, Hillegom
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
BREStheater, Brielle
Johan Goossens - Daglicht
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Kunstgreep, Oostzaan
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Schouwburg Het Park, Hoorn