CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -190
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 07 apr
20:00
De Reggehof
Goor
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
vr 08 apr
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Zinin
Nijverdal
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Schaffelaartheater
Barneveld
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater de Stoep
Spijkenisse
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Meervaart
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Junushoff Theater
Wageningen
Deventer Schouwburg
Deventer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Flint
Amersfoort
20:00
C.C. De tippe
Vledder
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Prismare
Enschede
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Meervaart
Amsterdam
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
za 09 apr
Theater de Hasselbak
Eemnes
Energiehuis
Dordrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
De Kunstgreep
Oostzaan
C.C. Bacchus
Aalsmeer
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater de Koornbeurs
Franeker
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Almere
Almere
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater 't Speelhuis
Helmond
1
Theater de Stoep
Spijkenisse
Wilminktheater
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
1
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Werftheater
Utrecht
zo 10 apr
Theaterzaal Roxy
Temse
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Kleine Komedie
Amsterdam
01:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
ma 11 apr
Meervaart
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
di 12 apr
Meervaart
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen

donderdag 07 april 2016

20:00
Daniël Arends De Reggehof, Goor
20:15
Ali B - Je Suis Ali KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Open Podium Cabaret en Kleinkunst Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Het Wennekerpand, Schiedam
20:15
Johan Goossens - Daglicht Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Hans Teeuwen Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Cameretten Finalistentournee Witte Theater, IJmuiden
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Parkstad Limburg Theaters, Heerlen

vrijdag 08 april 2016

Alex Roeka - Voort! Theater Bouwkunde, Deventer
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck Theater de Kampanje, Den Helder
De Partizanen - De Partizanen Theater Zinin, Nijverdal
Jacquelien de Savornin Lohman Philharmonie Haarlem, Haarlem
Kasper van Kooten Schaffelaartheater, Barneveld
Roué Verveer - Op het laatste moment Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Theater de Stoep, Spijkenisse
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk Theater 't Pand, Gorinchem
Hans Aarsman - Zelf weten Theater de Stoep, Spijkenisse
Ashton Brothers - Enfants Terribles Agora Theater Lelystad, Lelystad
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden Meervaart, Amsterdam
Ali B - Je Suis Ali Kennemer Theater, Beverwijk
Lenette van Dongen - Tegenwind Junushoff Theater, Wageningen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf Deventer Schouwburg, Deventer
Lebbis - De Paardenpoetser De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Diligentia, Den Haag
Dolf Jansen - Hardverwarmend Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Flint, Amersfoort
20:00
Cameretten Finalistentournee C.C. De tippe, Vledder
20:00
René van Meurs - Even Goede Vrienden Schouwburg Venray, Venray
20:00
Intouchables Agnietenhof, Tiel
20:00
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar Prismare, Enschede
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Theaterhotel Almelo, Almelo
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Meervaart, Amsterdam
Piepschuim - Zo doen we dat hier Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop De Molenberg, Delfzijl
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Theater Harderwijk, Harderwijk
20:30
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Steven Goegebeur - De geknipte man Werftheater, Utrecht
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
André Manuel Podium Hoge Woerd, De Meern

zaterdag 09 april 2016

Martin Simek Theater de Hasselbak, Eemnes
Alex Roeka - Voort! Energiehuis, Dordrecht
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck Theater de Stoep, Spijkenisse
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Theater de Blauwe Kei, Veghel
Patrick Laureij - Dekking Hoog Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Leids Cabaret Festival - finalistentour De Kunstgreep, Oostzaan
De Partizanen - De Partizanen C.C. Bacchus, Aalsmeer
Dorine Wiersma De Schattelijn, Geertruidenberg
Kasper van Kooten Theater de Koornbeurs, Franeker
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen Theater de Kampanje, Den Helder
Ashton Brothers - Enfants Terribles Schouwburg Almere, Almere
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden Het Veur Theater, Leidschendam
Foto Ali B - Je Suis Ali
Ali B - Je Suis Ali Theater 't Speelhuis, Helmond
1
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater de Stoep, Spijkenisse
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf Wilminktheater, Enschede
Lebbis - De Paardenpoetser De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Diligentia, Den Haag
Dolf Jansen - Hardverwarmend Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook Chassé Theater, Breda
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) De Meenthe, Steenwijk
20:00
Paul de Munnik - Nieuw Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Intouchables Agnietenhof, Tiel
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Roué Verveer - Op het laatste moment Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Scheldetheater, Terneuzen
1
20:00
Rob en Emiel - Da's sterk Theater RhederArt, Dieren
20:00
Daniël Arends Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Piepschuim - Zo doen we dat hier Theaterboerderij Boeket, Nederweert
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly Theater Dakota, Den Haag
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Patrick Nederkoorn - Code Rood Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Cameretten Finalistentournee Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
Johan Goossens - Daglicht TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Meervaart, Amsterdam
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Steven Goegebeur - De geknipte man Werftheater, Utrecht

zondag 10 april 2016

Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak Theaterzaal Roxy, Temse
Jacquelien de Savornin Lohman Lindenberg Theater, Nijmegen
Hans Aarsman - Zelf weten De Kleine Komedie, Amsterdam
01:00
Maz Jobrani Oude Luxor Theater, Rotterdam

maandag 11 april 2016

Hans Teeuwen Meervaart, Amsterdam
Kommil Foo - Schoft Parktheater, Eindhoven
Ali B - Je Suis Ali Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

dinsdag 12 april 2016

Hans Teeuwen Meervaart, Amsterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment Theater 't Speelhuis, Helmond
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Pagina -190