CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -191
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 16 mrt
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theaters Tilburg
Tilburg
De Muze
Noordwijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Maaspoort
Venlo
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Meervaart
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Leidse Schouwburg
Leiden
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater De Kolk
Assen
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
vr 17 mrt
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater De Lievekamp
Oss
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
DeLaMar
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C.C. Parnassos
Utrecht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. Het Poorthuis
Peer
Theater de Blauwe Kei
Veghel
De Oosterpoort
Groningen
Deventer Schouwburg
Deventer
1
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Het Kielzog
Hoogezand
Schouwburg Venray
Venray
Theater Walhalla
Rotterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Figi Theater
Zeist
1
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
De Cammeleur
Dongen
20:15
Cultura
Ede
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater De Kolk
Assen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Theater De Cirkel
Heemskerk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
za 18 mrt
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Diligentia
Den Haag
Theater De Klinker
Winschoten
De Meenthe
Steenwijk
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Gouverneurstheater
Heusden
Agora Theater Lelystad
Lelystad

donderdag 16 maart 2017

Kirsten van Teijn - Zalf Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Sanne Wallis de Vries - Gut Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
René van Meurs - Even goede vrienden Theaters Tilburg, Tilburg
Lenette van Dongen - Tegenwind De Muze, Noordwijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Schouwburg Ogterop, Meppel
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Najib Amhali - (N)ergens goed voor Agora Theater Lelystad, Lelystad
Marc-Marie Huijbregts De Maaspoort, Venlo
Henry van Loon - Sleutelmoment Diligentia, Den Haag
Youp van 't Hek - Licht Deventer Schouwburg, Deventer
Karin Bloemen - Volle Bloei Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Daniël Arends - De Afterparty Meervaart, Amsterdam
Marjolijn van Kooten - Paniek Kennemer Theater, Beverwijk
Ronald Goedemondt - Geen sprake van Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Micha Wertheim - Iemand Anders Theater de Spiegel, Zwolle
Pieter Derks - Spot Theater Geert Teis, Stadskanaal
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Leidse Schouwburg, Leiden
19:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen HAN Campustheater, Nijmegen
20:00
Hans Teeuwen - Echte Rancune De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Matroesjka - Brainwash Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing DeLaMar, Amsterdam
20:00
Ali B - Je Suis Ali Jan van Besouw, Goirle
20:00
Jandino Asporaat Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Watskeburt?! - de musical De Meenthe, Steenwijk
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Enge Buren - Ruk! Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach Zaantheater, Zaandam
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Cameretten - Finalistentournee Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
George van Houts - Kom Plot Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten De Kattendans, Bergeijk
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners Theater PePijn, Den Haag
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden Theater De Kolk, Assen
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Madelijne Kool - Wake Up Kool Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Theater de Griffioen, Amstelveen

vrijdag 17 maart 2017

Kirsten van Teijn - Zalf C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur Theater De Lievekamp, Oss
Sanne Wallis de Vries - Gut Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
René van Meurs - Even goede vrienden DeLaMar, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater 't Speelhuis, Helmond
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Schouwburg Het Park, Hoorn
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Koninklijke Schouwburg, Den Haag
André Manuel - De Onzen Schouwburg Hengelo, Hengelo
Matroesjka - Brainwash C.C. Parnassos, Utrecht
Najib Amhali - (N)ergens goed voor Agora Theater Lelystad, Lelystad
William Boeva - Reset C.C. Het Poorthuis, Peer
Kommil Foo - Schoft Theater de Blauwe Kei, Veghel
Henry van Loon - Sleutelmoment De Oosterpoort, Groningen
Foto Youp van 't Hek - Licht
Youp van 't Hek - Licht Deventer Schouwburg, Deventer
1
Karin Bloemen - Volle Bloei Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles Het Kielzog, Hoogezand
Daniël Arends - De Afterparty Schouwburg Venray, Venray
Micha Wertheim - Iemand Anders Theater Walhalla, Rotterdam
Pieter Derks - Spot Kennemer Theater, Beverwijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Jan van Maanen - Voor Alles Agnietenhof, Tiel
20:00
Mini & Maxi Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing DeLaMar, Amsterdam
20:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Orpheus, Apeldoorn
20:15
Enge Buren - Ruk! Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
De Partizanen - Welkom in Partizanie Flint, Amersfoort
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden Theater de Hofnar, Valkenswaard
Foto Ali B - Je Suis Ali
Ali B - Je Suis Ali Figi Theater, Zeist
1
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot Theater Idea, Soest
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum De Cammeleur, Dongen
20:15
Cameretten - Finalistentournee Cultura, Ede
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen De Molenberg, Delfzijl
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Watskeburt?! - de musical De Harmonie, Leeuwarden
20:30
George van Houts - Kom Plot Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Theater De Kolk, Assen
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners Posttheater, Arnhem
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Madelijne Kool - Wake Up Kool Theater De Cirkel, Heemskerk
20:30
Mike Boddé - De Geurige Man Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

zaterdag 18 maart 2017

De Partizanen - Welkom in Partizanië Parktheater, Eindhoven
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur Schouwburg Lochem, Lochem
René van Meurs - Even goede vrienden Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Mike Boddé - De Geurige Man Diligentia, Den Haag
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater De Klinker, Winschoten
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar De Meenthe, Steenwijk
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Koninklijke Schouwburg, Den Haag
André Manuel - De Onzen TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Matroesjka - Brainwash Gouverneurstheater, Heusden
Najib Amhali - (N)ergens goed voor Agora Theater Lelystad, Lelystad
Pagina -191