CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -191
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 25 apr
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Walhalla
Rotterdam
2
7
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
do 26 apr
Theater Aan de Slinger
Houten
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
G.C. Hof Ten Hemelrijck
Opwijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Goudse Schouwburg
Gouda
De Domijnen
Sittard
De Muze
Noordwijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater De Veste
Delft
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater Walhalla
Rotterdam
2
12
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
vr 27 apr
De Bogaard
Sint-Truiden
za 28 apr
Theater Hof 88
Almelo
Diligentia
Den Haag
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Het Trefpunt
Warmond
Goudse Schouwburg
Gouda
C.C. De Valkaart Oostkamp
Oostkamp
Leidse Schouwburg
Leiden
De Smeltkroes
Maarheeze
1
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater De Leest
Waalwijk
Spant!
Bussum
1
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
1
Chassé Theater
Breda
16:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
19:30
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
zo 29 apr
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
15:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
15:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
ma 30 apr
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
2
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
di 01 mei
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
1
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
DeLaMar
Amsterdam
wo 02 mei
Theater Bellevue
Amsterdam
Theaters Tilburg
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Schouwburg Venray
Venray
Flint
Amersfoort
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Kom
Nieuwegein
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Meervaart
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
De Domijnen
Sittard
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Meervaart
Amsterdam
1
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
do 03 mei
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Leidse Schouwburg
Leiden
C.C. Hasselt
Hasselt
Schouwburg Amphion
Doetinchem

woensdag 25 april 2018

Lebbis - De Bovengrens Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Foto Patrick Laureij
Patrick Laureij Theater Walhalla, Rotterdam
2
7
Roué Verveer - Heppie de Peppie Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Yentl & de Boer - Magie Theater de Mythe, Goes
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing Chassé Theater, Breda
20:00
Jandino Asporaat - Keihard Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde De Muze, Noordwijk
20:15
Zonder verdoving TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio Theater Castellum, Alphen aan den Rijn

donderdag 26 april 2018

Nathalie Baartman - Voest Theater Aan de Slinger, Houten
Eva Crutzen - Opslaan Als Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jeroen van Merwijk - Lucky Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
René van Meurs - Ik beloof niks Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Johan Goossens - Vlam Schouwburg Het Park, Hoorn
Jan Jaap van der Wal - Schoon G.C. Hof Ten Hemelrijck, Opwijk
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Theater De Lampegiet, Veenendaal
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Goudse Schouwburg, Gouda
Martijn Koning - Koning te rijk De Domijnen, Sittard
Erik van Muiswinkel - De Oplossing De Muze, Noordwijk
Eric van Sauers - De lief en leed tour KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Daniël Arends - De Afterparty Theater De Veste, Delft
Lebbis - De Bovengrens Agora Theater Lelystad, Lelystad
Foto Patrick Laureij
Patrick Laureij Theater Walhalla, Rotterdam
2
12
Roué Verveer - Heppie de Peppie Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Yentl & de Boer - Magie Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have Hoftheater, Raalte
20:15
Rob en Emiel- Blow me away Schouwburg Venray, Venray
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken Theater Bellevue, Amsterdam

vrijdag 27 april 2018

Jan Jaap van der Wal - Schoon De Bogaard, Sint-Truiden

zaterdag 28 april 2018

Mylou Frencken - Omdat ik zoveel van je haat Theater Hof 88, Almelo
Nathalie Baartman - Voest Diligentia, Den Haag
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret Het Trefpunt, Warmond
Johan Goossens - Vlam Goudse Schouwburg, Gouda
Jan Jaap van der Wal - Schoon C.C. De Valkaart Oostkamp, Oostkamp
Richard Groenendijk - Om alles Leidse Schouwburg, Leiden
Leon van der Zanden - Kameleon De Smeltkroes, Maarheeze
1
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt Theater 't Pand, Gorinchem
Martijn Koning - Koning te rijk Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend Theater De Leest, Waalwijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Spant!, Bussum
1
Daniël Arends - De Afterparty Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
1
Lebbis - De Bovengrens Chassé Theater, Breda
16:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
19:30
George van Houts - Kom Plot Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Rob en Emiel- Blow me away Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Jandino Asporaat - Keihard Parktheater, Eindhoven
20:15
Yentl & de Boer - Magie Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas De Kleine Komedie, Amsterdam

zondag 29 april 2018

Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R Isala Theater, Capelle aan den IJssel
15:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
15:00
Tineke Schouten - T-Splitsing Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas De Kleine Komedie, Amsterdam

maandag 30 april 2018

De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daniël Arends - De Afterparty Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
2
20:00
Russell Peters Ziggo Dome, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas De Kleine Komedie, Amsterdam

dinsdag 01 mei 2018

Rayen Panday - Fenomeen Theater Bellevue, Amsterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky De Kleine Komedie, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles Wilminktheater, Enschede
Daniël Arends - De Afterparty Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
1
Lebbis - De Bovengrens Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Jandino Asporaat - Keihard Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Yentl & de Boer - Magie Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk DeLaMar, Amsterdam

woensdag 02 mei 2018

Rayen Panday - Fenomeen Theater Bellevue, Amsterdam
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret Theaters Tilburg, Tilburg
Jeroen van Merwijk - Lucky De Kleine Komedie, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam Theater Zuidplein, Rotterdam
Stefano Keizers - Erg heel Schouwburg Venray, Venray
Emilio Guzman - Kom dan! Flint, Amersfoort
Richard Groenendijk - Om alles Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Claudia de Breij - Nu Theater de Kom, Nieuwegein
Marc-Marie Huijbregts - Getekend Schouwburg De Kring, Roosendaal
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond Meervaart, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Alex Klaasen - Showponies Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Aquarium, een inktzwarte komedie Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Yentl & de Boer - Magie Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde De Domijnen, Sittard
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Op Sterk Water - Het Op Sterk Water Songfestival Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Daniël Arends - De Afterparty Meervaart, Amsterdam
1
20:30
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Parkstad Limburg Theaters, Heerlen

donderdag 03 mei 2018

Rayen Panday - Fenomeen Theater Bellevue, Amsterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky De Kleine Komedie, Amsterdam
René van Meurs - Ik beloof niks Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Johan Goossens - Vlam Leidse Schouwburg, Leiden
Jan Jaap van der Wal - Schoon C.C. Hasselt, Hasselt
Stefano Keizers - Erg heel Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pagina -191