Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Omval
Diemen
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Simplon
Groningen
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Diligentia
Den Haag
De Singer
Rijkevorsel
De Meenthe
Steenwijk
ATLAS Theater
Emmen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater de Kappen
Haaksbergen
Theater Concordia
Haastrecht
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Meervaart
Amsterdam
Markant Uden
Uden
Junushoff Theater
Wageningen
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Cultura
Ede
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:15
Zaantheater
Zaandam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Posttheater
Arnhem
Perron-3
Rosmalen
Parktheater
Eindhoven
20:30
Meervaart
Amsterdam
De Molenberg
Delfzijl
De Maaspoort
Venlo
Chassé Theater
Breda
C.C. Den Herd
Bladel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agora Theater Druten
Druten
Zaantheater
Zaandam
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Sneek
Sneek
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
19:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Perron-3
Rosmalen
Het Veur Theater
Leidschendam
Het Kielzog
Hoogezand
Goudse Schouwburg
Gouda
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Diligentia
Den Haag
De Kattendans
Bergeijk
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Chassé Theater
Breda
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
ATLAS Theater
Emmen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agnietenhof
Tiel
Perron-3
Rosmalen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
dinsdag 12 december 2017
René van Meurs - Ik beloof niks
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
woensdag 13 december 2017
Jochen Otten - Troosten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ton Kas - Kakmaker
Theaterhotel Almelo, Almelo
De Partizanen - Kerst in Partizanië
Theater Zuidplein, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater De Omval, Diemen
Jan Beuving - Raaklijn
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Claudia de Breij - Nu
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Comedy Night: Harry Glotzbach / Kristel Zweers / Marlon Kicken / Vince
Simplon, Groningen
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Zonder verdoving
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Johan Goossens - Vlam
Lindenberg Theater, Nijmegen
Lebbis - De Bovengrens
Diligentia, Den Haag
Jan Jaap van der Wal - Schoon
De Singer, Rijkevorsel
Stefano Keizers - Erg heel
De Meenthe, Steenwijk
Richard Groenendijk - Om alles
ATLAS Theater, Emmen
Ali B - Koorts
Agora Theater Lelystad, Lelystad
donderdag 14 december 2017
Jochen Otten - Troosten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Zonder verdoving
Theater Sneek, Sneek
20:15
Sjaak Bral
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Ali B - Koorts
Theater De Willem, Papendrecht
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater de Kappen, Haaksbergen
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Concordia, Haastrecht
Claudia de Breij - Nu
Theater 't Speelhuis, Helmond
René van Meurs - Ik beloof niks
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Fuad Hassen - Held
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
De lief en leed tour
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Nabil Aoulad Ayad
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Parktheater, Eindhoven
20:30
Martijn Koning - Koning te rijk
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Markant Uden, Uden
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Junushoff Theater, Wageningen
Cameretten - Finalistentournee 2017
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Ton Kas - Kakmaker
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Cultura, Ede
Pieter Derks - Spot
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
vrijdag 15 december 2017
20:15
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Zaantheater, Zaandam
Jan Beuving - Raaklijn
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Johan Goossens - Vlam
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Storm, Winterswijk
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Purmaryn, Purmerend
Richard Groenendijk - Om alles
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Sjaak Bral
Theater de Kom, Nieuwegein
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Griffioen, Amstelveen
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater Bellevue, Amsterdam
Ali B - Koorts
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Eric van Sauers - De lief en leed tour
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Brainwash
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
René van Meurs - Ik beloof niks
Posttheater, Arnhem
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Perron-3, Rosmalen
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Parktheater, Eindhoven
20:30
Martijn Koning - Koning te rijk
Meervaart, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
De Molenberg, Delfzijl
Fuad Hassen - Held
De Maaspoort, Venlo
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Chassé Theater, Breda
Emilio Guzman - Kom dan!
C.C. Den Herd, Bladel
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Agora Theater Druten, Druten
zaterdag 16 december 2017
Richard Groenendijk - Om alles
Zaantheater, Zaandam
20:30
De Partizanen - Kerst in Partizanië
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater Sneek, Sneek
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater de Kom, Nieuwegein
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater Bellevue, Amsterdam
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Sjaak Bral
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
19:30
Sjaak Bral
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Strak
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Leon van der Zanden - Kameleon
Posttheater, Arnhem
Johan Goossens - Vlam
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Perron-3, Rosmalen
Cameretten - Finalistentournee 2017
Het Veur Theater, Leidschendam
Piepschuim
Het Kielzog, Hoogezand
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Goudse Schouwburg, Gouda
Emilio Guzman - Kom dan!
ECI Cultuurfabriek, Roermond
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Diligentia, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Kattendans, Bergeijk
Pieter Derks - Spot
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Chassé Theater, Breda
20:00
Danny Cordromp
Blue Collar Hotel, Eindhoven
Eric van Sauers - De lief en leed tour
ATLAS Theater, Emmen
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Agnietenhof, Tiel
zondag 17 december 2017
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Perron-3, Rosmalen
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Cpunt Theater, Hoofddorp
maandag 18 december 2017
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Stadsschouwburg Groningen, Groningen