Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Parktheater
Eindhoven
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Goudse Schouwburg
Gouda
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Schouwburg Venray
Venray
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
De Domijnen
Sittard
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
G.C. Hof Ten Hemelrijck
Opwijk
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
De Muze
Noordwijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Hoftheater
Raalte
Theater De Veste
Delft
De Bogaard
Sint-Truiden
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Leidse Schouwburg
Leiden
Diligentia
Den Haag
Theater Hof 88
Almelo
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Smeltkroes
Maarheeze
Chassé Theater
Breda
Goudse Schouwburg
Gouda
16:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Parktheater
Eindhoven
C.C. De Valkaart Oostkamp
Oostkamp
19:30
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Het Trefpunt
Warmond
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Spant!
Bussum
Theater 't Pand
Gorinchem
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
15:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Wilminktheater
Enschede
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
De Domijnen
Sittard
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Flint
Amersfoort
Meervaart
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Diligentia
Den Haag
woensdag 25 april 2018
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
20:30
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Bellevue, Amsterdam
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Parktheater, Eindhoven
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Ogterop, Meppel
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Veste, Delft
donderdag 26 april 2018
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater 't Speelhuis, Helmond
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Goudse Schouwburg, Gouda
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Schouwburg Venray, Venray
René van Meurs - Ik beloof niks
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Patrick Laureij
Theater Walhalla, Rotterdam
Nathalie Baartman - Voest
Theater Aan de Slinger, Houten
Martijn Koning - Koning te rijk
De Domijnen, Sittard
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater De Leest, Waalwijk
Lebbis - De Bovengrens
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jeroen van Merwijk - Lucky
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Jan Jaap van der Wal - Schoon
G.C. Hof Ten Hemelrijck, Opwijk
20:30
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Bellevue, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Muze, Noordwijk
Eric van Sauers - De lief en leed tour
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Hoftheater, Raalte
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Veste, Delft
vrijdag 27 april 2018
Jan Jaap van der Wal - Schoon
De Bogaard, Sint-Truiden
zaterdag 28 april 2018
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Rob en Emiel- Blow me away
Theater Kerkrade, Kerkrade
Richard Groenendijk - Om alles
Leidse Schouwburg, Leiden
Nathalie Baartman - Voest
Diligentia, Den Haag
Mylou Frencken - Omdat ik zoveel van je haat
Theater Hof 88, Almelo
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg de Lawei, Drachten
Leon van der Zanden - Kameleon
De Smeltkroes, Maarheeze
Lebbis - De Bovengrens
Chassé Theater, Breda
Johan Goossens - Vlam
Goudse Schouwburg, Gouda
16:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Parktheater, Eindhoven
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Valkaart Oostkamp, Oostkamp
19:30
George van Houts - Kom Plot
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Het Trefpunt, Warmond
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Spant!, Bussum
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater 't Pand, Gorinchem
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
zondag 29 april 2018
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
15:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
15:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
maandag 30 april 2018
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
Russell Peters
Ziggo Dome, Amsterdam
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 01 mei 2018
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Richard Groenendijk - Om alles
Wilminktheater, Enschede
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Bellevue, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens
Theater De Lievekamp, Oss
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
DeLaMar, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
woensdag 02 mei 2018
20:00
Yentl & de Boer - Magie
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Deventer Schouwburg, Deventer
Stefano Keizers - Erg heel
Schouwburg Venray, Venray
Richard Groenendijk - Om alles
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Op Sterk Water - Het Op Sterk Water Songfestival
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
De Domijnen, Sittard
Lebbis - De Bovengrens
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Johan Goossens - Vlam
Theater Zuidplein, Rotterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Kleine Komedie, Amsterdam
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Emilio Guzman - Kom dan!
Flint, Amersfoort
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Meervaart, Amsterdam
20:15
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Aquarium, een inktzwarte komedie
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Schouwburg Amphion, Doetinchem
donderdag 03 mei 2018
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Stefano Keizers - Erg heel
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg Cuijk, Cuijk
René van Meurs - Ik beloof niks
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Piepschuim
Lindenberg Theater, Nijmegen
Patrick Laureij
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Op Sterk Water - Het Op Sterk Water Songfestival
Diligentia, Den Haag