CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -192
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 20 feb
De Oosterpoort
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Theater de Schuur
Zevenbergen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Arto Theater
Schoonhoven
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater RhederArt
Dieren
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater De Kolk
Assen
Parkgebouw
Rijssen
Chassé Theater
Breda
DOK 6
Panningen
Diligentia
Den Haag
Kennemer Theater
Beverwijk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Zaantheater
Zaandam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
20:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
1
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Theater Carrousel
Ommen
20:30
Dorpstheater Wormer
Wormer
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Flint
Amersfoort
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
zo 21 feb
Cinema Walburg
Hamont-Achel
De Kleine Willem
Enschede
De Kattendans
Bergeijk
14:30
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
ma 22 feb
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
di 23 feb
De Spil
Roeselare
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parktheater
Eindhoven
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
wo 24 feb
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater aan de Schie
Schiedam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Flint
Amersfoort
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
19:30
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Chassé Theater
Breda
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
do 25 feb
De Meerpaal
Dronten
C.C Warenar
Wassenaar
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Lampegiet
Veenendaal
1
Zaantheater
Zaandam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
De Meenthe
Steenwijk
Orpheus
Apeldoorn
10:00
C.C. Den Blank
Overijse
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Munttheater
Weert
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
21:00
Taverne
Bergen
vr 26 feb
Luctor et Emergo
Rilland
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
DeLaMar
Amsterdam
Theater De Kolk
Assen
BREStheater
Brielle

zaterdag 20 februari 2016

Kasper van Kooten De Oosterpoort, Groningen
Kommil Foo - Schoft De Kleine Komedie, Amsterdam
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Schouwburg Het Park, Hoorn
Roué Verveer - Op het laatste moment Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Murth Mossel - Voors en tegens Theater de Schuur, Zevenbergen
Lankmoed - Onvergetelijk Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Arto Theater, Schoonhoven
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek Schouwburg Het Park, Hoorn
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden Theater RhederArt, Dieren
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater De Kolk, Assen
Nathalie Baartman - Louter Parkgebouw, Rijssen
Ali B - Je Suis Ali Chassé Theater, Breda
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu DOK 6, Panningen
Lenette van Dongen - Tegenwind Diligentia, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Kennemer Theater, Beverwijk
Dolf Jansen - Hardverwarmend Agora Theater Lelystad, Lelystad
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Zaantheater, Zaandam
20:00
Intouchables Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop Luctor et Emergo, Rilland
20:00
Daniël Arends S.C.C. De Ruchte, Someren
Piepschuim - Zo doen we dat hier Theater PePijn, Den Haag
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Koninklijke Schouwburg, Den Haag
1
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Harrie Jekkers & Jeroen van Merwijk - Als we zo vrij mogen zijn Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
André Manuel Theater Carrousel, Ommen
20:30
Cameretten Finalistentournee Dorpstheater Wormer, Wormer
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Trio Giphart / Chabot Flint, Amersfoort
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon Posttheater, Arnhem
20:30
Jon van Eerd - Harrie Babba DeLaMar, Amsterdam
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op Werftheater, Utrecht

zondag 21 februari 2016

Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak Cinema Walburg, Hamont-Achel
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde De Kleine Willem, Enschede
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu De Kattendans, Bergeijk
14:30
Jon van Eerd - Harrie Babba DeLaMar, Amsterdam
20:15
Paul van Vliet - Alleen op zondag Koninklijke Schouwburg, Den Haag

maandag 22 februari 2016

Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Intouchables Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

dinsdag 23 februari 2016

Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak De Spil, Roeselare
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Stadstheater Arnhem, Arnhem
Roué Verveer - Op het laatste moment Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Kapsalon - Kapsalon de Comedy Schouwburg Amphion, Doetinchem
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek Parktheater, Eindhoven
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Intouchables Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen TheaterHotel De Oranjerie, Roermond

woensdag 24 februari 2016

Alex Roeka - Voort! Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Stadstheater Arnhem, Arnhem
Roué Verveer - Op het laatste moment Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Kapsalon - Kapsalon de Comedy Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ali B - Je Suis Ali Theater aan de Schie, Schiedam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Dolf Jansen - Hardverwarmend Flint, Amersfoort
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
19:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
20:00
Leon van der Zanden - Supergewoon Schouwburg Venray, Venray
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba Parktheater, Eindhoven
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Chassé Theater, Breda
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Munttheater, Weert
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Johan Goossens - Daglicht Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Theater De Leest, Waalwijk

donderdag 25 februari 2016

Soundos - Geboren met ervaring De Meerpaal, Dronten
Roué Verveer - Op het laatste moment C.C Warenar, Wassenaar
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST Theater de Kampanje, Den Helder
Foto Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Theater De Lampegiet, Veenendaal
1
Ali B - Je Suis Ali Zaantheater, Zaandam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf De Kleine Komedie, Amsterdam
Lebbis - De Paardenpoetser Diligentia, Den Haag
Dolf Jansen - Hardverwarmend De Meenthe, Steenwijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Orpheus, Apeldoorn
10:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak C.C. Den Blank, Overijse
20:00
Philippe Geubels De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Parktheater, Eindhoven
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Maarten Ebbers - Appeltje eitje Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Daniël Arends Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Munttheater, Weert
20:30
Ardal O'Hanlon Comedy Cafe, Amsterdam
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen Kantine Walhalla, Rotterdam
21:00
Badaboom Comedy Club Taverne, Bergen

vrijdag 26 februari 2016

Alex Roeka - Voort! Luctor et Emergo, Rilland
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Hans Liberg - Jazz & Comedy DeLaMar, Amsterdam
Intouchables Theater De Kolk, Assen
Roué Verveer - Op het laatste moment BREStheater, Brielle
Pagina -192