Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Posttheater
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
Schouwburg Almere
Almere
Swanla Theater
Zevenhuizen
Zaal Onder De Toren
Wissenkerke
Theater De Leest
Waalwijk
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Markant Uden
Uden
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
De alkeburcht
Roelofarendsveen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Lindenberg Theater
Nijmegen
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
C.C. Myllesweerd
Mill
Bon theater
Medemblik
Schouwburg Lochem
Lochem
De Harmonie
Leeuwarden
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C De Muze
Heusden-Zolder
Theater 't Speelhuis
Helmond
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Martiniplaza
Groningen
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
22:30
Effenaar
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:30
Effenaar
Eindhoven
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Chassé Theater
Breda
20:30
Openluchttheater Hoessenbosch
Berghem
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
20:00
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
21:00
De Flux
Zaandam
15:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Musis
Arnhem
14:00
DeLaMar
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Beatrix Theater
Utrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
19:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Chassé Theater
Breda
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Het Musiater
Zevenaar
Munttheater
Weert
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Agnietenhof
Tiel
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Walhalla
Rotterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
De Muze
Noordwijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Theater de Mythe
Goes
Parktheater
Eindhoven
Theater De Veste
Delft
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
vrijdag 20 april 2018
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Murth Mossel - Pauwer
Posttheater, Arnhem
20:00
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
De Bovengrens
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
René van Meurs - Ik beloof niks
Flint, Amersfoort
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Almere, Almere
zaterdag 21 april 2018
Rayen Panday - Fenomeen
Swanla Theater, Zevenhuizen
Op Sterk Water - Het Op Sterk Water Songfestival
Zaal Onder De Toren, Wissenkerke
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater De Leest, Waalwijk
Richard Groenendijk - Om alles
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Jochen Otten - Troosten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Claudia de Breij - Nu
Markant Uden, Uden
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater Sneek, Sneek
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater Zuidplein, Rotterdam
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
De alkeburcht, Roelofarendsveen
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Stefano Keizers - Erg heel
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Theater De Willem, Papendrecht
Patrick Laureij
Lindenberg Theater, Nijmegen
Cameretten - Finalistentournee 2017
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Fuad Hassen - Held
C.C. Myllesweerd, Mill
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
Bon theater, Medemblik
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Lochem, Lochem
Johan Goossens - Vlam
De Harmonie, Leeuwarden
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater 't Speelhuis, Helmond
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Martiniplaza, Groningen
20:15
Piepschuim
De Schattelijn, Geertruidenberg
22:30
Eddie Izzard: Work In Progress (try out - late night)
Effenaar, Eindhoven
Eva Crutzen - Opslaan Als
Parktheater, Eindhoven
20:30
Eddie Izzard
Effenaar, Eindhoven
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Schouwburg de Lawei, Drachten
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Diligentia, Den Haag
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Zij en ik - Spruijt en Opperman
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Chassé Theater, Breda
20:30
Voel de Man - Theatergroep Rauwkost
Openluchttheater Hoessenbosch, Berghem
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Posttheater, Arnhem
Soundos - Niets te verliezen
Posttheater, Arnhem
20:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Jasper van Kuijk - Janus
Meervaart, Amsterdam
20:00
Ali B - Koorts
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zondag 22 april 2018
21:00
Keihard Lachen
De Flux, Zaandam
15:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Ali B - Koorts
Theater De Willem, Papendrecht
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Karin Bloemen - Volle Bloei
Musis, Arnhem
14:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
19:30
Iliza Shlesinger
Melkweg, Amsterdam
maandag 23 april 2018
20:00
Ali B - Koorts
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Karin Bloemen - Volle Bloei
Beatrix Theater, Utrecht
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
19:30
George van Houts - Kom Plot
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Marc Maron
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 24 april 2018
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:15
Zonder verdoving
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Ali B - Koorts
Theater de Purmaryn, Purmerend
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Chassé Theater, Breda
20:30
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
woensdag 25 april 2018
Lebbis - De Bovengrens
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Nathalie Baartman - Voest
Het Musiater, Zevenaar
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Munttheater, Weert
Jeroen van Merwijk - Lucky
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Agnietenhof, Tiel
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Stoep, Spijkenisse
Patrick Laureij
Theater Walhalla, Rotterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
De Muze, Noordwijk
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Cpunt Theater, Hoofddorp
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Mythe, Goes
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Parktheater, Eindhoven
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Veste, Delft
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Stadsschouwburg Brugge, Brugge