CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -193
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 19 sep
Theater Concordia
Enschede
De Molenberg
Delfzijl
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
do 20 sep
00:00
De Poorterij
Zaltbommel
00:00
Theater De Veste
Delft
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Hof 88
Almelo
Theater Bellevue
Amsterdam
Het Veur Theater
Leidschendam
Papenstraattheater
Zwolle
Perron-3
Rosmalen
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Theater PePijn
Den Haag
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
De Meenthe
Steenwijk
Wilminktheater
Enschede
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Parktheater
Eindhoven
1
20:15
De Molenberg
Delfzijl
2
20:30
Meervaart
Amsterdam
vr 21 sep
00:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Spant!
Bussum
Theater De Leest
Waalwijk
1
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Bellevue
Amsterdam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater PePijn
Den Haag
Gasthuiskerk
Doesburg
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater De Willem
Papendrecht
Wilminktheater
Enschede
De Weijer
Boxmeer
1
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Theater De Veste
Delft
Werftheater
Utrecht
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
za 22 sep
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
Cultuurcentrum GO
Leerdam
De Kunstgreep
Oostzaan
BREStheater
Brielle
Chassé Theater
Breda
Theater Bellevue
Amsterdam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Schouwburg Het Park
Hoorn
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater PePijn
Den Haag
Werftheater
Utrecht
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Podium Hoge Woerd
De Meern
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Bouwkunde
Deventer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
C.C. De Kei
Reusel
20:00
RAI Theater
Amsterdam
zo 23 sep
20:00
AFAS Live
Amsterdam
ma 24 sep
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Meervaart
Amsterdam
di 25 sep
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Pieter Poot
De Blesse
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Omval
Diemen
Agnietenhof
Tiel
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
1
wo 26 sep
00:00
Papenstraattheater
Zwolle
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Werftheater
Utrecht
Fulcotheater
IJsselstein
Flint
Amersfoort
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
1
Parktheater
Eindhoven
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Het Veur Theater
Leidschendam
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
do 27 sep
De Maaspoort
Venlo
00:00
Papenstraattheater
Zwolle
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Verwachting
Ritthem

woensdag 19 september 2018

Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Theater Concordia, Enschede
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe De Molenberg, Delfzijl
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 Theater Harderwijk, Harderwijk
Henry van Loon - Onze Henry Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Westlandtheater De Naald, Naaldwijk

donderdag 20 september 2018

00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit De Poorterij, Zaltbommel
00:00
Jasper van Kuijk - Janus Theater De Veste, Delft
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018 Theater Walhalla, Rotterdam
Claudia de Breij - Nu Theater De Leest, Waalwijk
Louise Korthals - Alles is er Theater Hof 88, Almelo
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Theater Bellevue, Amsterdam
Arie & Silvester - Wie?! Het Veur Theater, Leidschendam
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Papenstraattheater, Zwolle
Alex Ploeg Ultimatum Perron-3, Rosmalen
Paul de Leeuw - Vette Pech! Theater de Blauwe Kei, Veghel
Martijn Koning - Koning van de dieren Theater PePijn, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 De Meenthe, Steenwijk
Peter Pannekoek - Later was alles beter Wilminktheater, Enschede
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theater Ludens, Voorburg
20:00
Gad Elmaleh Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Parktheater, Eindhoven
1
20:15
Bert Visscher De Molenberg, Delfzijl
2
20:30
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme (try-out) Meervaart, Amsterdam

vrijdag 21 september 2018

00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018 Spant!, Bussum
Foto Claudia de Breij - Nu
Claudia de Breij - Nu Theater De Leest, Waalwijk
1
Louise Korthals - Alles is er Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Theater Bellevue, Amsterdam
Arie & Silvester - Wie?! Het Postkantoor, Bovenkarspel
Alex Ploeg Ultimatum Fransche School Culemborg, Culemborg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Theater PePijn, Den Haag
Kiki Schippers - Waar Gasthuiskerk, Doesburg
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Theater 't Pand, Gorinchem
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 Theater De Willem, Papendrecht
Peter Pannekoek - Later was alles beter Wilminktheater, Enschede
Pieter Derks - Voor wat het waard is De Weijer, Boxmeer
1
Henry van Loon - Onze Henry Theater de Kaasfabriek , Wormer
Ton Kas - Kakmaker Theater De Veste, Delft
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet Werftheater, Utrecht
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Parktheater, Eindhoven
20:30
Margriet Bolding - Het gras bij de buren Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

zaterdag 22 september 2018

00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit Theater De Leest, Waalwijk
Patrick Laureij Cultuurcentrum GO, Leerdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018 De Kunstgreep, Oostzaan
Louise Korthals - Alles is er BREStheater, Brielle
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise) Chassé Theater, Breda
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Theater Bellevue, Amsterdam
Arie & Silvester - Wie?! Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Schouwburg Het Park, Hoorn
Alex Ploeg Ultimatum Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Theater PePijn, Den Haag
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet Werftheater, Utrecht
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Peter Pannekoek - Later was alles beter Podium Hoge Woerd, De Meern
Sara Kroos - Zonder Verdoving Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater Bouwkunde, Deventer
Ton Kas - Kakmaker TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Jochen Otten - Troosten C.C. De Kei, Reusel
20:00
Trailer Park Boys RAI Theater, Amsterdam

zondag 23 september 2018

20:00
FATU XL AFAS Live, Amsterdam

maandag 24 september 2018

Ton Kas - Kakmaker Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Gad Elmaleh Meervaart, Amsterdam

dinsdag 25 september 2018

Sara Kroos - Zonder Verdoving Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Arno van der Heyden - Heksenjacht Pieter Poot, De Blesse
Martijn Koning - Koning van de dieren Theater Bouwkunde, Deventer
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater De Lampegiet, Veenendaal
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theater De Omval, Diemen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Agnietenhof, Tiel
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas De Kleine Komedie, Amsterdam
1

woensdag 26 september 2018

00:00
Kirsten van Teijn - Nobel Papenstraattheater, Zwolle
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Jan Beuving - Rotatie Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Patrick Laureij Werftheater, Utrecht
Lebbis - De Bovengrens Fulcotheater, IJsselstein
Sara Kroos - Zonder Verdoving Flint, Amersfoort
Arie & Silvester - Wie?! Theater ’t Mozaïek, Wijchen
1
Paul de Leeuw - Vette Pech! Parktheater, Eindhoven
Martijn Koning - Koning van de dieren Theater Bouwkunde, Deventer
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater De Lampegiet, Veenendaal
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 Theater de Hofnar, Valkenswaard
Pieter Derks - Voor wat het waard is Het Veur Theater, Leidschendam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Agnietenhof, Tiel
20:00
Najib Amhali - Waar was ik? Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Alex Klaasen - Showponies TAQA Theater De Vest, Alkmaar

donderdag 27 september 2018

Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook De Maaspoort, Venlo
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel Papenstraattheater, Zwolle
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Theater Walhalla, Rotterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Theater Aan de Slinger, Houten
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018 De Schattelijn, Geertruidenberg
Claudia de Breij - Nu Theater de Stoep, Spijkenisse
Louise Korthals - Alles is er Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Theater de Kampanje, Den Helder
Najib Amhali - Waar was ik? Theater Bellevue, Amsterdam
Arie & Silvester - Wie?! Theater De Verwachting, Ritthem
Pagina -193