CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -193
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 25 feb
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Posttheater
Arnhem
zo 26 feb
De Molenberg
Delfzijl
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:30
De Flux
Zaandam
AFAS Live
Amsterdam
2
ma 27 feb
DeLaMar
Amsterdam
1
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
di 28 feb
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
1
Theater Hof 88
Almelo
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Diligentia
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Werftheater
Utrecht
wo 01 mrt
De Kleine Komedie
Amsterdam
Fulcotheater
IJsselstein
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Theater de Purmaryn
Purmerend
1
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:30
Posttheater
Arnhem
do 02 mrt
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Fulcotheater
IJsselstein
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Hof in Salland
Raalte
Drommedaris
Enkhuizen
Flint
Amersfoort
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Zuidplein
Rotterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
De Singer
Rijkevorsel
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
1
20:00
Zaantheater
Zaandam
1
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
De Weverij
Zierikzee
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
vr 03 mrt
Theater de Hofnar
Valkenswaard
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Kunstenhuis De Bilt * Theater het Lichtruim
Bilthoven
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Kielzog
Hoogezand
Parktheater
Eindhoven
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schaffelaartheater
Barneveld
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Meerpaal
Dronten
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
De Dialoog
Ermelo
20:15
Theater Carrousel
Ommen
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
1
1
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Theater de Blauwe Kei
Veghel

zaterdag 25 februari 2017

20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Spant!, Bussum
20:15
Freek de Jonge - De Peiling Theater De Veste, Delft
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Watskeburt?! - de musical Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Oldenosborn - #Life Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden Posttheater, Arnhem

zondag 26 februari 2017

Karin Bloemen - Volle Bloei De Molenberg, Delfzijl
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden Theater Hof 88, Almelo
20:30
Fabian Franciscus / Arie Koomen - Keihard Lachen De Flux, Zaandam
Foto Hans Teeuwen - Echte Rancune
Hans Teeuwen - Echte Rancune AFAS Live, Amsterdam
2

maandag 27 februari 2017

Ronald Goedemondt - Geen sprake van DeLaMar, Amsterdam
1
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden Werftheater, Utrecht

dinsdag 28 februari 2017

Foto Youp van 't Hek - Licht
Youp van 't Hek - Licht Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
1
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur Theater Hof 88, Almelo
Sanne Wallis de Vries - Gut Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Karin Bloemen - Volle Bloei Diligentia, Den Haag
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Freek de Jonge - De Peiling Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Matroesjka - Brainwash Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden Werftheater, Utrecht

woensdag 01 maart 2017

Lenette van Dongen - Tegenwind De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Fulcotheater, IJsselstein
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Schouwburg Amphion, Doetinchem
Youp van 't Hek - Licht Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei Diligentia, Den Haag
Daniël Arends - De Afterparty Theater de Purmaryn, Purmerend
1
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:15
Eva Crutzen - Spiritus Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Rietveld Theater, Delft
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Posttheater, Arnhem

donderdag 02 maart 2017

Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur Fulcotheater, IJsselstein
Lenette van Dongen - Tegenwind De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Hof in Salland, Raalte
Matroesjka - Brainwash Drommedaris, Enkhuizen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Flint, Amersfoort
Youp van 't Hek - Licht Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine Theater Zuidplein, Rotterdam
Jochen Otten Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
William Boeva - Reset De Singer, Rijkevorsel
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Watskeburt?! - de musical Schouwburg Hengelo, Hengelo
1
20:00
Philippe Geubels Zaantheater, Zaandam
1
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus De Weverij, Zierikzee
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Ronald Goedemondt - Geen sprake van Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
André Manuel - De Onzen Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
George van Houts - Kom Plot Theater De Omval, Diemen
20:30
Eva Crutzen - Spiritus Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Freek de Jonge - De Peiling Chassé Theater, Breda
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Isala Theater, Capelle aan den IJssel

vrijdag 03 maart 2017

Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort Theater de Hofnar, Valkenswaard
Kirsten van Teijn - Zalf J.C. Pardoes, Hoogwoud
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur Diligentia, Den Haag
Sanne Wallis de Vries - Gut De Kleine Komedie, Amsterdam
André Manuel - De Onzen Posttheater, Arnhem
George van Houts - Kom Plot Kunstenhuis De Bilt * Theater het Lichtruim, Bilthoven
Matroesjka - Brainwash Kennemer Theater, Beverwijk
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen Het Kielzog, Hoogezand
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Licht Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles Schaffelaartheater, Barneveld
Daniël Arends - De Afterparty Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum De Meerpaal, Dronten
20:00
Speelman & Speelman - Het moet eruit Theater De Tuin, Leusden
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Freek de Jonge - De Peiling Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Soundos - Geboren met ervaring De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Hans Liberg - Trálálálá voor iederéén!! De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Diederik van Vleuten Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Cameretten - Finalistentournee De Dialoog, Ermelo
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen Theater Carrousel, Ommen
20:15
Watskeburt?! - de musical Spant!, Bussum
20:15
Philippe Geubels Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
1
1
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Oldenosborn - #Life Jan van Besouw, Goirle
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Theater de Blauwe Kei, Veghel
Pagina -193