Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater 't Pand
Gorinchem
Stichting Cultureel NUT Workum
Workum
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Odeon
Zwolle
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
Ons Tejater
Lieshout
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Ledeltheater
Oostburg
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Figi Theater
Zeist
Diligentia
Den Haag
DeLaMar
Amsterdam
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Dillewijn
Ankeveen
C.C. De Kei
Reusel
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Agnietenhof
Tiel
Theater Floralis
Lisse
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Floralis
Lisse
DeLaMar
Amsterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Muze
Noordwijk
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
van Beresteyn
Veendam
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Filmtheater Luxor
Zutphen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Cultura
Ede
Beauforthuis
Austerlitz
Agnietenhof
Tiel
't Centrum Ooltgensplaat
Ooltgensplaat
20:00
Wilminktheater
Enschede
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Junushoff Theater
Wageningen
Het Klooster
Woerden
Fulcotheater
IJsselstein
De Muze
Noordwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Zaantheater
Zaandam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
van Beresteyn
Veendam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Omval
Diemen
Theater 't Pand
Gorinchem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Studio A58
Middelburg
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Posttheater
Arnhem
Podium Hoge Woerd
De Meern
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Markant Uden
Uden
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Koningshof
Maassluis
Het Postkantoor
Bovenkarspel
zaterdag 25 november 2017
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Speeldoos, Baarn
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Bussel, Oosterhout
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater 't Pand, Gorinchem
Emilio Guzman - Kom dan!
Stichting Cultureel NUT Workum, Workum
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Jan Beuving - Raaklijn
Schouwburg Odeon, Zwolle
Zonder verdoving
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Fuad Hassen - Held
Orpheus, Apeldoorn
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Ons Tejater, Lieshout
Cameretten finale
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Soundos - Geboren met ervaring
Ledeltheater, Oostburg
Ton Kas - Kakmaker
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
THE NATION
Figi Theater, Zeist
René van Meurs - Ik beloof niks
Diligentia, Den Haag
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
DeLaMar, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
De Nieuwe Kolk, Assen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Kleine Komedie, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam
De Dillewijn, Ankeveen
Pieter Derks - Spot
C.C. De Kei, Reusel
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
André Manuel - De Onzen
Agnietenhof, Tiel
zondag 26 november 2017
Sjaak Bral
Theater Floralis, Lisse
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Alex Roeka - En Toen Ineens
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 27 november 2017
Sjaak Bral
Theater Floralis, Lisse
Jetty Mathurin - De Overdracht
DeLaMar, Amsterdam
dinsdag 28 november 2017
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Om mij moverende redenen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Richard Groenendijk - Om alles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut
De Muze, Noordwijk
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Meenthe, Steenwijk
woensdag 29 november 2017
Ton Kas - Kakmaker
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ali B - Koorts
van Beresteyn, Veendam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Zinin, Nijverdal
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Piepschuim
Theater Harderwijk, Harderwijk
Fuad Hassen - Held
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends - De Afterparty
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jan Beuving - Raaklijn
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Eindejaarsconference 2017
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Posthuis Theater, Heerenveen
Richard Groenendijk - Om alles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Orpheus, Apeldoorn
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Filmtheater Luxor, Zutphen
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Martijn Koning - Koning Te Rijk
Cultura, Ede
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Beauforthuis, Austerlitz
Pieter Derks - Spot
Agnietenhof, Tiel
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
't Centrum Ooltgensplaat, Ooltgensplaat
donderdag 30 november 2017
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Wilminktheater, Enschede
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Stoep, Spijkenisse
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Sjaak Bral
Theater De Leest, Waalwijk
Daniël Arends - De Afterparty
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:30
Gaan we katten?
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Gut
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Richard Groenendijk - Om alles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Vrijdag & Sandifort
Meervaart, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Pieter Derks - Spot
Junushoff Theater, Wageningen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Het Klooster, Woerden
Ali B - Koorts
Fulcotheater, IJsselstein
Claudia de Breij - Nu
De Muze, Noordwijk
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
De Harmonie, Leeuwarden
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Cpunt Theater, Hoofddorp
André Manuel - De Onzen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Leon van der Zanden - Kameleon
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
vrijdag 01 december 2017
20:30
Piepschuim
Zaantheater, Zaandam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Cameretten - Finalistentournee 2017
van Beresteyn, Veendam
20:30
DEBJET
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Van, door en met
Theater Zuidplein, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Stoep, Spijkenisse
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater De Omval, Diemen
Jochen Otten - Troosten
Theater 't Pand, Gorinchem
Sanne Wallis de Vries - Gut
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Claudia de Breij - Nu
Studio A58, Middelburg
Kirsten van Teijn - Zalf
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Almere, Almere
Marco Lopes - Moedt
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Posttheater, Arnhem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Podium Hoge Woerd, De Meern
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Richard Groenendijk - Om alles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Markant Uden, Uden
Ton Kas - Kakmaker
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Sjaak Bral
Koningshof, Maassluis
Johan Goossens - Vlam
Het Postkantoor, Bovenkarspel