CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -195
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 23 nov
20:30
Parktheater
Eindhoven
vr 24 nov
Werftheater
Utrecht
Diligentia
Den Haag
C.C. Parnassos
Utrecht
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Maaspoort
Venlo
DeLaMar
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Lindenberg Theater
Nijmegen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Podium Hoge Woerd
De Meern
1
Wilminktheater
Enschede
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater de Mythe
Goes
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:15
Cultura
Ede
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater de Blauwe Kei
Veghel
za 25 nov
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Ledeltheater
Oostburg
Werftheater
Utrecht
Theater Koningsduin
Castricum
Diligentia
Den Haag
De Dillewijn
Ankeveen
Theater De Winsinghhof
Roden
Ons Tejater
Lieshout
Orpheus
Apeldoorn
DeLaMar
Amsterdam
Stichting Cultureel NUT Workum
Workum
Theater de Speeldoos
Baarn
C.C. De Kei
Reusel
Theater 't Pand
Gorinchem
Schouwburg Odeon
Zwolle
Veluvine
Nunspeet
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
Theater de Bussel
Oosterhout
1
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
1
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Figi Theater
Zeist
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
zo 26 nov
DeLaMar
Amsterdam
Theater Floralis
Lisse
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
ma 27 nov
Theater Floralis
Lisse
DeLaMar
Amsterdam
di 28 nov
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Muze
Noordwijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
De Meenthe
Steenwijk
wo 29 nov
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Kleine Komedie
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Agnietenhof
Tiel
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Filmtheater Luxor
Zutphen
van Beresteyn
Veendam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater De Klinker
Winschoten
't Centrum Ooltgensplaat
Ooltgensplaat
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
do 30 nov
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Junushoff Theater
Wageningen
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
De Muze
Noordwijk
Theater de Speeldoos
Baarn
Fulcotheater
IJsselstein
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort

donderdag 23 november 2017

20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen Parktheater, Eindhoven

vrijdag 24 november 2017

Marco Lopes - Moedt Werftheater, Utrecht
René van Meurs - Ik beloof niks Diligentia, Den Haag
Johan Goossens - Vlam C.C. Parnassos, Utrecht
Sanne Wallis de Vries - Gut Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Fuad Hassen - Held Agora Theater Lelystad, Lelystad
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht De Maaspoort, Venlo
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer DeLaMar, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles Kennemer Theater, Beverwijk
Pieter Derks - Spot Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Leon van der Zanden - Kameleon Schouwburg De Kring, Roosendaal
Claudia de Breij - Nu Lindenberg Theater, Nijmegen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Martijn Koning - Koning te rijk Podium Hoge Woerd, De Meern
1
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Wilminktheater, Enschede
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Eric van Sauers - De lief en leed tour De Kleine Komedie, Amsterdam
André Manuel - De Onzen Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Daniël Arends - De Afterparty Theater de Mythe, Goes
Cameretten halve finale Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ton Kas - Kakmaker Parktheater, Eindhoven
Guido Weijers - Oudejaarsconference Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Sjaak Bral S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:15
Ali B - Koorts Cultura, Ede
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels Theater De Omval, Diemen
20:30
Piepschuim Theater de Blauwe Kei, Veghel

zaterdag 25 november 2017

Jochen Otten - Troosten Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Soundos - Geboren met ervaring Ledeltheater, Oostburg
Marco Lopes - Moedt Werftheater, Utrecht
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters Theater Koningsduin, Castricum
René van Meurs - Ik beloof niks Diligentia, Den Haag
Johan Goossens - Vlam De Dillewijn, Ankeveen
Stefano Keizers - Erg heel Theater De Winsinghhof, Roden
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen Ons Tejater, Lieshout
Fuad Hassen - Held Orpheus, Apeldoorn
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer DeLaMar, Amsterdam
Emilio Guzman - Kom dan! Stichting Cultureel NUT Workum, Workum
Richard Groenendijk - Om alles Theater de Speeldoos, Baarn
Pieter Derks - Spot C.C. De Kei, Reusel
Leon van der Zanden - Kameleon Theater 't Pand, Gorinchem
Jan Beuving - Raaklijn Schouwburg Odeon, Zwolle
Ali B - Koorts Veluvine, Nunspeet
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Marc-Marie Huijbregts - Getekend Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing De Schattelijn, Geertruidenberg
Eric van Sauers - De lief en leed tour De Kleine Komedie, Amsterdam
André Manuel - De Onzen Agnietenhof, Tiel
Daniël Arends - De Afterparty Theater de Bussel, Oosterhout
1
Foto Cameretten finale
Cameretten finale Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
1
Zonder verdoving Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ton Kas - Kakmaker Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
THE NATION Figi Theater, Zeist
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Youssef El Mousaoui Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Sjaak Bral Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels Theater Hofpoort, Coevorden

zondag 26 november 2017

Javier Guzman - Ga-Bie-Jer DeLaMar, Amsterdam
Sjaak Bral Theater Floralis, Lisse
20:15
Alex Roeka - En Toen Ineens De Kleine Komedie, Amsterdam

maandag 27 november 2017

Sjaak Bral Theater Floralis, Lisse
Jetty Mathurin - De Overdracht DeLaMar, Amsterdam

dinsdag 28 november 2017

Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater de Stoep, Spijkenisse
Sanne Wallis de Vries - Gut De Muze, Noordwijk
Richard Groenendijk - Om alles Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Om mij moverende redenen Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas De Meenthe, Steenwijk

woensdag 29 november 2017

Fuad Hassen - Held Theater Geert Teis, Stadskanaal
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht De Kleine Komedie, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles Oude Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Spot Agnietenhof, Tiel
Jan Beuving - Raaklijn Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt Filmtheater Luxor, Zutphen
Ali B - Koorts van Beresteyn, Veendam
Daniël Arends - De Afterparty TAQA Theater De Vest, Alkmaar
De Partizanen - Welkom in Partizanië Theater De Klinker, Winschoten
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum 't Centrum Ooltgensplaat, Ooltgensplaat
Ton Kas - Kakmaker Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Guido Weijers - Oudejaarsconference Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn Orpheus, Apeldoorn
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Piepschuim Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Martijn Koning - Koning Te Rijk Cultura, Ede
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Theater Zinin, Nijverdal
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels Theater PePijn, Den Haag
20:30
Eindejaarsconference 2017 Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

donderdag 30 november 2017

Kirsten van Teijn - Zalf Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater de Stoep, Spijkenisse
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht De Kleine Komedie, Amsterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Richard Groenendijk - Om alles Oude Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Spot Junushoff Theater, Wageningen
Leon van der Zanden - Kameleon Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Claudia de Breij - Nu De Muze, Noordwijk
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt Theater de Speeldoos, Baarn
Ali B - Koorts Fulcotheater, IJsselstein
Martijn Koning - Koning te rijk Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Pagina -195