CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -195
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 20 okt
Theater de Griffioen
Amstelveen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
ECI Cultuurfabriek
Roermond
De Maaspoort
Venlo
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
Wilminktheater
Enschede
1
1
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
De Kleine Willem
Enschede
vr 21 okt
De Schattelijn
Geertruidenberg
Junushoff Theater
Wageningen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Posttheater
Arnhem
Theaters Tilburg
Tilburg
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theaterpand Weesp
Weesp
C.C. Stroud
Putten
Theater de Griffioen
Amstelveen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Meervaart
Amsterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Idea
Soest
De Spil
Roeselare
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theater Mozaïek
Zuidlaren
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Agnietenhof
Tiel
1
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Werftheater
Utrecht
za 22 okt
Theater Bouwkunde
Deventer
De Meenthe
Steenwijk
Leidse Schouwburg
Leiden
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Omval
Diemen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Spiegel
Zwolle
Het Trefpunt
Warmond
De Skâns
Gorredijk
De Kattendans
Bergeijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Tuin
Leusden
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
De Spil
Roeselare
19:30
Dok H2O
Deventer
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater De Klinker
Winschoten
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
1
20:00
Agnietenhof
Tiel
2
20:15
Wesopa Weesp
Weesp
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater het Pakhuis
Hoorn
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
zo 23 okt
De Domijnen
Sittard
Theater RhederArt
Dieren
15:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:00
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
ma 24 okt
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
di 25 okt
Theater Hof 88
Almelo
Parktheater
Eindhoven
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Bouwkunde
Deventer

donderdag 20 oktober 2016

Najib Amhali - (N)ergens goed voor Theater de Griffioen, Amstelveen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Youp van 't Hek - Licht Oude Luxor Theater, Rotterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0 ECI Cultuurfabriek, Roermond
Ashton Brothers - Enfants Terribles De Maaspoort, Venlo
Ronald Goedemondt - Geen sprake van Parktheater, Eindhoven
20:00
NUHR Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Comedy Cowboys De Vorstin, Hilversum
20:00
Philippe Geubels Wilminktheater, Enschede
1
1
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn Chassé Theater, Breda
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016 Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook De Kleine Willem, Enschede

vrijdag 21 oktober 2016

De Partizanen - Welkom in Partizanië De Schattelijn, Geertruidenberg
Wilfried de Jong & Bruut! Junushoff Theater, Wageningen
Ton Kas - JABROER Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden Posttheater, Arnhem
Minou Bosua - Minoux Theaters Tilburg, Tilburg
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Wadway Theaterkerk, Spanbroek
André Manuel - De Onzen Fransche School Culemborg, Culemborg
Stefan Pop - Het moest een keer gebeuren Theaterpand Weesp, Weesp
Speelman & Speelman - Het moet eruit C.C. Stroud, Putten
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Theater de Griffioen, Amstelveen
Youp van 't Hek - Licht Oude Luxor Theater, Rotterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0 Orpheus, Apeldoorn
Ashton Brothers - Enfants Terribles C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Clifton Braam - De Eerste Keer Meervaart, Amsterdam
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Theater de Stoep, Spijkenisse
Jochen Otten Schaffelaartheater, Barneveld
Pieter Derks - Spot Theater Idea, Soest
Alex Agnew - Unfinished Business De Spil, Roeselare
20:00
NUHR Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Lenette van Dongen Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Joep Onderdelinden - Taart! Theater Mozaïek, Zuidlaren
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Philippe Geubels Agnietenhof, Tiel
1
20:15
Enge Buren - Ruk! Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog Markant Uden, Uden
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2 van Beresteyn, Veendam
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola Theater de Schuur, Zevenbergen
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Cabarestafette Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Eva Crutzen - Spiritus Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016 Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook De Kleine Willem, Enschede
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Werftheater, Utrecht

zaterdag 22 oktober 2016

De Partizanen - Welkom in Partizanië Theater Bouwkunde, Deventer
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje De Meenthe, Steenwijk
Wilfried de Jong & Bruut! Leidse Schouwburg, Leiden
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Minou Bosua - Minoux Theater de Stoep, Spijkenisse
Lenette van Dongen - Tegenwind Schouwburg Het Park, Hoorn
André Manuel - De Onzen Theater De Omval, Diemen
Patrick Laureij - Dekking Hoog Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Marc-Marie Huijbregts Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 Theater de Spiegel, Zwolle
Debby Petter - Bed & Breakfast Het Trefpunt, Warmond
Joep Onderdelinden - Taart! De Skâns, Gorredijk
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd De Kattendans, Bergeijk
Youp van 't Hek - Licht Oude Luxor Theater, Rotterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0 Theater De Tuin, Leusden
Ashton Brothers - Enfants Terribles C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Alex Agnew - Unfinished Business De Spil, Roeselare
19:30
Mark Waumans / MC Hank / Patrick Meijer / Pieter van Breevoort / Ronal Dok H2O, Deventer
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Orpheus, Apeldoorn
20:00
NUHR Theater De Klinker, Winschoten
Foto Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
1
20:00
Philippe Geubels Agnietenhof, Tiel
2
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach Wesopa Weesp, Weesp
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:15
Theatergroep Oeloek - Opschmùck Flint, Amersfoort
20:15
Eva Crutzen - Spiritus Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit De Weijer, Boxmeer
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest Theater het Pakhuis, Hoorn
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016 Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Kamagurka - Vliegangst op de pechstrook Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

zondag 23 oktober 2016

Harry Piekema - Man wil trap op met lampje De Domijnen, Sittard
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0 Theater RhederArt, Dieren
15:00
Johan Goossens - Daglicht De Kleine Komedie, Amsterdam
15:00
Matroesjka - Eeuwig Vlees Theaterboerderij Boeket, Nederweert
20:00
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Johan Goossens - Daglicht De Kleine Komedie, Amsterdam

maandag 24 oktober 2016

20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door? Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Podium Reimerswaal, Rilland

dinsdag 25 oktober 2016

Harry Piekema - Man wil trap op met lampje Theater Hof 88, Almelo
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Parktheater, Eindhoven
Ashton Brothers - Enfants Terribles Leidse Schouwburg, Leiden
Daniël Arends - De Afterparty Theater Bouwkunde, Deventer
Pagina -195