Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Cacaofabriek
Helmond
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Boom Chicago
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
14:30
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Zuiderpershuis
Antwerpen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Markant Uden
Uden
Diligentia
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Meervaart
Amsterdam
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
19:00
Willem II Stadion
Tilburg
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Toomler Theater
Amsterdam
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:15
Markant Uden
Uden
Zuiderstrandtheater
Den Haag
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
19:30
Meervaart
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
19:30
Meervaart
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
De Flux
Zaandam
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
Ziggo Dome
Amsterdam
RAI Theater
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Mariahout
Mariahout
19:00
RAI Theater
Amsterdam
14:00
RAI Theater
Amsterdam
18:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Het Zuiderpark
Den Haag
20:15
Zuiderparktheater
Den Haag
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:15
Zuiderparktheater
Den Haag
15:00
Zuiderparktheater
Den Haag
Ziggo Dome
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
Meervaart
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
20:30
Openluchttheater Ede
Ede
20:30
Openluchttheater Mariahout
Mariahout
Posttheater
Arnhem
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Posttheater
Arnhem
20:00
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Meervaart
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Kattendans
Bergeijk
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
19:30
DeLaMar
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater PePijn
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Hedon
Zwolle
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
DeLaMar
Amsterdam
De Kunstgreep
Oostzaan
Fransche School Culemborg
Culemborg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Werftheater
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Perron-3
Rosmalen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Podium Hoge Woerd
De Meern
Het Veur Theater
Leidschendam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Werftheater
Utrecht
20:00
Markant Uden
Uden
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
zaterdag 09 juni 2018
20:15
Eric Goossens / Leon van der Zanden / Marlon Kicken / Raymon Hofkens /
Cacaofabriek, Helmond
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Zuiderstrandtheater, Den Haag
zondag 10 juni 2018
Russell Kane
Boom Chicago, Amsterdam
20:00
Brigitte Kaandorp Wereldtournee met grote liveband
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
14:30
Alex Klaasen - Showponies
Zuiderstrandtheater, Den Haag
maandag 11 juni 2018
Russell Kane
Zuiderpershuis, Antwerpen
dinsdag 12 juni 2018
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
woensdag 13 juni 2018
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
donderdag 14 juni 2018
20:15
Yentl & de Boer - Magie
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Oude Luxor Theater, Rotterdam
vrijdag 15 juni 2018
20:15
Yentl & de Boer - Magie
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Rob en Emiel- Blow me away
Markant Uden, Uden
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
Diligentia, Den Haag
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Oude Luxor Theater, Rotterdam
zaterdag 16 juni 2018
20:15
Yentl & de Boer - Magie
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Salaheddine Salaheddine: De Marokkaan en de Media
Meervaart, Amsterdam
21:00
Mich Walschaerts & Raf Walschaerts - Kommil Foo
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
19:00
Braboneger and Friends
Willem II Stadion, Tilburg
zondag 17 juni 2018
20:30
The Hodgetwins
Boom Chicago, Amsterdam
dinsdag 19 juni 2018
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Doug Stanhope
Toomler Theater, Amsterdam
woensdag 20 juni 2018
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Zuiderstrandtheater, Den Haag
donderdag 21 juni 2018
20:15
Rob Scheepers - Kom maar op!
Markant Uden, Uden
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Zuiderstrandtheater, Den Haag
vrijdag 22 juni 2018
21:00
Herman van Veen
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
19:30
De Meermin, Het Monster en de Maan Jan-Paul van Spaendock, Peter Lusse
Meervaart, Amsterdam
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
AFAS Live, Amsterdam
zaterdag 23 juni 2018
20:30
Wëreldbänd met Släpstick
Openluchttheater Cabrio, Soest
21:00
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
19:30
De Meermin, Het Monster en de Maan Jan-Paul van Spaendock, Peter Lusse
Meervaart, Amsterdam
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
AFAS Live, Amsterdam
zondag 24 juni 2018
Keihard Lachen met o.a. Soundos el Ahmadi
De Flux, Zaandam
donderdag 28 juni 2018
20:30
Veldhuis & Kemper
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Ali B / Gabbers / Martijn Koning / Najib Amhali / Roué Verveer
Ziggo Dome, Amsterdam
vrijdag 29 juni 2018
20:00
Veldhuis en Kemper: Geloof ons nou maar
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Ali B / Gabbers / Martijn Koning / Najib Amhali / Roué Verveer
Ziggo Dome, Amsterdam
zaterdag 30 juni 2018
20:30
Gunter Lamoot / Piet De Praitere
Blue Collar Hotel, Eindhoven
Ali B / Gabbers / Martijn Koning / Najib Amhali / Roué Verveer
Ziggo Dome, Amsterdam
donderdag 05 juli 2018
Jim Gaffigan
RAI Theater, Amsterdam
vrijdag 06 juli 2018
20:30
Berry Knapen
Openluchttheater Mariahout, Mariahout
zaterdag 14 juli 2018
19:00
Markiplier
RAI Theater, Amsterdam
14:00
Markiplier
RAI Theater, Amsterdam
18:00
25 jaar Boom Chicago - Boom Chicago & Friends
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
zaterdag 28 juli 2018
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Het Zuiderpark, Den Haag
20:15
Comedynight met Sjaak Bral, Kasper van der Laan, Jenneke de Bijl e.a
Zuiderparktheater, Den Haag
zaterdag 11 augustus 2018
20:30
Yentl & de Boer
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:15
Comedynight
Zuiderparktheater, Den Haag
woensdag 22 augustus 2018
15:00
Theatergroep Yalla Yalla - Amboula
Zuiderparktheater, Den Haag
vrijdag 24 augustus 2018
Kevin Hart – The Irresponsible Tour
Ziggo Dome, Amsterdam
zaterdag 25 augustus 2018
Kevin Hart – The Irresponsible Tour
Sportpaleis, Antwerpen
zondag 26 augustus 2018
Arjen Lubach - Arjen Lubach Live
Meervaart, Amsterdam
20:00
Anthony Jeselnik
Melkweg, Amsterdam
woensdag 29 augustus 2018
20:00
Yentl & de Boer in Concert
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
vrijdag 31 augustus 2018
20:30
Yentl & de Boer in concert
Openluchttheater Ede, Ede
20:30
Rob Scheepers
Openluchttheater Mariahout, Mariahout
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Posttheater, Arnhem
zaterdag 01 september 2018
21:00
Yentl & de Boer in Concert
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Posttheater, Arnhem
20:00
Comedy Night Quatsch 3
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
20:00
Comedy Night gepresenteerd door Comedytrain
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
zondag 02 september 2018
20:00
My Dad Wrote A Porno
Meervaart, Amsterdam
maandag 03 september 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater PePijn, Den Haag
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
dinsdag 04 september 2018
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Claudia de Breij - Nu
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
woensdag 05 september 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater PePijn, Den Haag
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
De Kattendans, Bergeijk
Claudia de Breij - Nu
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
19:30
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
donderdag 06 september 2018
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Griffioen, Amstelveen
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
De Kleine Komedie, Amsterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Louise Korthals - Alles is er
Theater PePijn, Den Haag
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Comedy Night
Hedon, Zwolle
20:15
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
vrijdag 07 september 2018
Ton Kas - Kakmaker
De Kunstgreep, Oostzaan
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Fransche School Culemborg, Culemborg
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Werftheater, Utrecht
Kasper van der Laan - Gewapend karton
De Kleine Komedie, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Perron-3, Rosmalen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
zaterdag 08 september 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Ton Kas - Kakmaker
Podium Hoge Woerd, De Meern
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Het Veur Theater, Leidschendam
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Werftheater, Utrecht
20:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Markant Uden, Uden
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk