Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Het Veur Theater
Leidschendam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Musis
Arnhem
Theater Sneek
Sneek
Podium Vlieland
Vlieland
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater de Purmaryn
Purmerend
00:00
Het Kielzog
Hoogezand
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Chassé Theater
Breda
Leidse Schouwburg
Leiden
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater De Storm
Winterswijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Deventer Schouwburg
Deventer
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Spiegel
Zwolle
De Maagd
Bergen op Zoom
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater De Veste
Delft
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Den heuvel
Alphen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Nieuwe Kolk
Assen
Scheldetheater
Terneuzen
Theater Gooiland
Hilversum
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater de Bussel
Oosterhout
Koningshof
Maassluis
De Harmonie
Leeuwarden
C.C. De Herbakker
Eeklo
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Posttheater
Arnhem
C.C. De Klameare
Workum
Podium Hoge Woerd
De Meern
Chassé Theater
Breda
Theater De Veste
Delft
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Schouwburg Het Park
Hoorn
Podium Boxtel
Boxtel
00:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Posttheater
Arnhem
Agora Theater Druten
Druten
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Kennemer Theater
Beverwijk
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater De Willem
Papendrecht
Hoftheater
Raalte
Deventer Schouwburg
Deventer
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Het Park
Hoorn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Dok6
Panningen
Flint
Amersfoort
Theater de Kampanje
Den Helder
Singer Theater
Laren
Schouwburg Venray
Venray
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Storm
Winterswijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Carrousel
Ommen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Amphion
Doetinchem
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
donderdag 14 maart 2019
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
Het Veur Theater, Leidschendam
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Musis, Arnhem
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater Sneek, Sneek
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Podium Vlieland, Vlieland
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater de Purmaryn, Purmerend
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Het Kielzog, Hoogezand
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Chassé Theater, Breda
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Leidse Schouwburg, Leiden
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Matroesjka - Brainwash
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Patrick Laureij
Theater De Storm, Winterswijk
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Cpunt Theater, Hoofddorp
René van Meurs - Ik beloof niks
Cpunt Theater, Hoofddorp
Rayen Panday - Fenomeen
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Claudia de Breij - Nu
Deventer Schouwburg, Deventer
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Spiegel, Zwolle
Sara Kroos - Zonder Verdoving
De Maagd, Bergen op Zoom
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Arie & Silvester - Wie?!
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Griffioen, Amstelveen
Freek de Jonge - De Suppoost
Schaffelaartheater, Barneveld
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater De Veste, Delft
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Javier Guzman - Guzmán
Den heuvel, Alphen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg De Kring, Roosendaal
De Partizanen - Het leven an sich
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Ali B - Koorts
De Nieuwe Kolk, Assen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Scheldetheater, Terneuzen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater Gooiland, Hilversum
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Zaantheater, Zaandam
20:00
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Stefano Keizers - Erg Heel
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Diligentia, Den Haag
20:15
Daniël Arends
Meervaart, Amsterdam
20:30
Murth Mossel - Pauwer
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
vrijdag 15 maart 2019
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Thomas Acda - Motel
Theater de Bussel, Oosterhout
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Koningshof, Maassluis
Thijs Kemperink - Bonje
De Harmonie, Leeuwarden
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. De Herbakker, Eeklo
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Nathalie Baartman - Breek
Posttheater, Arnhem
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
C.C. De Klameare, Workum
Theo Nijland - En de rest is onzin
Podium Hoge Woerd, De Meern
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Chassé Theater, Breda
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Veste, Delft
Stefano Keizers - Erg Heel
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Het Park, Hoorn
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Podium Boxtel, Boxtel
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
S.C.C. De Ruchte, Someren
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Sounds Niets te verliezen
Posttheater, Arnhem
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Agora Theater Druten, Druten
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Kennemer Theater, Beverwijk
Matroesjka - Brainwash
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater De Verwachting, Ritthem
Patrick Laureij
Theater aan de Schie, Schiedam
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Theater Walhalla, Rotterdam
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater De Willem, Papendrecht
René van Meurs - Ik beloof niks
Hoftheater, Raalte
Claudia de Breij - Nu
Deventer Schouwburg, Deventer
Tineke Schouten - Highlights
De Maaspoort, Venlo
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schouwburg Het Park, Hoorn
Fresku - Voordat het te laat is
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Arie & Silvester - Wie?!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
ANNE & LISA - Weltschmerz
Dok6, Panningen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Flint, Amersfoort
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Kampanje, Den Helder
Freek de Jonge - De Suppoost
Singer Theater, Laren
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Venray, Venray
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater De Storm, Winterswijk
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Cpunt Theater, Hoofddorp
Javier Guzman - Guzmán
Theater Carrousel, Ommen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg De Kring, Roosendaal
De Partizanen - Het leven an sich
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Ali B - Koorts
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theaterhotel Almelo, Almelo
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:00
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Fudge | Previews met o.a. Kiki Schippers, Tom Lash, Oeloek & Silent Co
Diligentia, Den Haag
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater de Speeldoos, Baarn