CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -196
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 18 feb
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Harderwijk
Harderwijk
De Muze
Noordwijk
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
De Trukendoos
Harelbeke
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Flint
Amersfoort
1
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Dorpshuis Renesse
Renesse
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
De Kleine Willem
Enschede
zo 19 feb
Chassé Theater
Breda
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
ma 20 feb
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
di 21 feb
Posttheater
Arnhem
Wilminktheater
Enschede
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Kampanje
Den Helder
1
20:30
Witte Theater
IJmuiden
wo 22 feb
Theater aan de Schie
Schiedam
Schaffelaartheater
Barneveld
Wilminktheater
Enschede
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Fulcotheater
IJsselstein
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Spant!
Bussum
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Spant!
Bussum
20:30
Theater PePijn
Den Haag
do 23 feb
Theater de Kom
Nieuwegein
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater De Willem
Papendrecht
Deventer Schouwburg
Deventer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Musis
Arnhem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
1
Theater De Leest
Waalwijk
Orpheus
Apeldoorn
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
1
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
1
1
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
vr 24 feb
C.C. Parnassos
Utrecht
Theater Zuidplein
Rotterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadshoftheater Vianen
Vianen
De Reggehof
Goor
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Theater De Kolk
Assen
Noorderkerk
Sneek
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam

zaterdag 18 februari 2017

Peter Heerschop - Van horen zeggen Schouwburg Het Park, Hoorn
Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater Harderwijk, Harderwijk
Daniël Arends - De Afterparty De Muze, Noordwijk
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine Theater Bellevue, Amsterdam
Chris Silos - Pierewaaien Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jochen Otten Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
Pieter Derks - Spot De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Getekend Chassé Theater, Breda
20:00
William Boeva - Reset De Trukendoos, Harelbeke
20:00
Watskeburt?! - de musical Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Enge Buren - Ruk! Ons Mierloos Theater, Mierlo
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
André Manuel - De Onzen Flint, Amersfoort
1
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Freek de Jonge - De Peiling Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Dorpshuis Renesse, Renesse
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Chassé Theater, Breda
20:30
Eva Crutzen - Spiritus Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Werftheater, Utrecht
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn Theater PePijn, Den Haag
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Cameretten - Finalistentournee Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen De Kleine Willem, Enschede

zondag 19 februari 2017

Marc-Marie Huijbregts Chassé Theater, Breda
20:00
Watskeburt?! - de musical Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden Theater Bellevue, Amsterdam

maandag 20 februari 2017

20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch

dinsdag 21 februari 2017

Sanne Wallis de Vries - Gut Posttheater, Arnhem
Daniël Arends - De Afterparty Wilminktheater, Enschede
20:00
Watskeburt?! - de musical Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt Theater De Lievekamp, Oss
Foto Ali B - Je Suis Ali
Ali B - Je Suis Ali Theater de Kampanje, Den Helder
1
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles Witte Theater, IJmuiden

woensdag 22 februari 2017

De Partizanen - Welkom in Partizanië Theater aan de Schie, Schiedam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Schaffelaartheater, Barneveld
Daniël Arends - De Afterparty Wilminktheater, Enschede
Najib Amhali - (N)ergens goed voor Theater de Blauwe Kei, Veghel
Martijn Koning - Koning van de Lach Fulcotheater, IJsselstein
Henry van Loon - Sleutelmoment Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Youp van 't Hek - Licht Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Spant!, Bussum
Pieter Derks - Spot Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt Agnietenhof, Tiel
20:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Watskeburt?! - de musical Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Theater De Veste, Delft
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing Theater Gooiland, Hilversum
20:15
Ali B - Je Suis Ali Theater Sneek, Sneek
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Freek de Jonge - De Peiling Spant!, Bussum
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek Theater PePijn, Den Haag

donderdag 23 februari 2017

Kirsten van Teijn - Zalf Theater de Kom, Nieuwegein
Sanne Wallis de Vries - Gut Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
René van Meurs - Even goede vrienden Theater De Willem, Papendrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Deventer Schouwburg, Deventer
André Manuel - De Onzen Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Najib Amhali - (N)ergens goed voor Theater de Blauwe Kei, Veghel
Marc-Marie Huijbregts Musis, Arnhem
Foto Youp van 't Hek - Licht
Youp van 't Hek - Licht Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
1
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine Theater De Leest, Waalwijk
Pieter Derks - Spot Orpheus, Apeldoorn
19:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer HAN Campustheater, Nijmegen
1
20:00
De Meindert & Igor & De Jonge Boschfazant & Kesanova Show Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt Parktheater, Eindhoven
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Watskeburt?! - de musical Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Philippe Geubels De Nieuwe Kolk, Assen
1
1
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour Theater Idea, Soest
20:15
Eva Crutzen - Spiritus Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Freek de Jonge - De Peiling Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Chris Silos - Pierewaaien Schouwburg Almere, Almere
20:15
Jandino Asporaat - Keihard De Molenberg, Delfzijl
20:15
Wim Helsen Diligentia, Den Haag
20:30
Oldenosborn - #Life Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek Theater PePijn, Den Haag
20:30
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Cameretten - Finalistentournee Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op Theater de Griffioen, Amstelveen

vrijdag 24 februari 2017

Kirsten van Teijn - Zalf C.C. Parnassos, Utrecht
Theatergroep Oeloek - Opschmùck Theater Zuidplein, Rotterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Stadshoftheater Vianen, Vianen
André Manuel - De Onzen De Reggehof, Goor
Oldenosborn - #Life Theater Walhalla, Rotterdam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor Theater de Blauwe Kei, Veghel
Henry van Loon - Sleutelmoment Theater De Kolk, Assen
Speelman & Speelman - Het moet eruit Noorderkerk, Sneek
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Schouwburg Amphion, Doetinchem
Youp van 't Hek - Licht Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Pagina -196