CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -196
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 10 mrt
De Oosterpoort
Groningen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Wilminktheater
Enschede
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Veste
Delft
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Diligentia
Den Haag
09:15
C.C. Lanaken
Lanaken
20:00
Diligentia
Den Haag
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
1
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Chassé Theater
Breda
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
DeLaMar
Amsterdam
vr 11 mrt
Spant!
Bussum
Posttheater
Arnhem
Kennemer Theater
Beverwijk
C.C. Nesterlé
Nistelrode
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater 't Pand
Gorinchem
Crown theater
Aalsmeer
De Zwaan
Uitgeest
Theaters Tilburg
Tilburg
De Weijer
Boxmeer
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Agnietenhof
Tiel
C.C. Lokeren
Lokeren
De Maaspoort
Venlo
Theaters Tilburg
Tilburg
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Aan de Slinger
Houten
19:30
Theater de Kampanje
Den Helder
De Meenthe
Steenwijk
World Forum CC
Den Haag
1
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Het Klooster
Nuenen
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
23:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
za 12 mrt
RAI Theater
Amsterdam
1
Schouwburg Almere
Almere
Spant!
Bussum
Goudse Schouwburg
Gouda
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Almere
Almere
1
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Zaantheater
Zaandam
Capellenborg Theater
Wijhe
De Dialoog
Ermelo
De Hege Fonnen
Lemmer
De Boodschap
Rijen
Het Musiater
Zevenaar
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater Hof 88
Almelo
De Horst
Venhorst
Zaantheater
Zaandam
1
Het Dorpshuis
Nigtevecht
1
C.C De Muze
Heusden-Zolder
Theater de Bussel
Oosterhout
Agnietenhof
Tiel
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
19:00
Theater De Kolk
Assen
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
De KultuurKlup
Elst
20:15
Theater de Hasselbak
Eemnes
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch

donderdag 10 maart 2016

Jasper van Kuijk - Onder de streep De Oosterpoort, Groningen
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Ashton Brothers - Enfants Terribles Wilminktheater, Enschede
Ali B - Je Suis Ali Theater De Leest, Waalwijk
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater De Veste, Delft
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Theater Geert Teis, Stadskanaal
Dolf Jansen - Hardverwarmend Theater de Schalm, Veldhoven
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Diligentia, Den Haag
09:15
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak C.C. Lanaken, Lanaken
20:00
Ali B - Je Suis Ali Diligentia, Den Haag
Sara Kroos - Doorgefokt Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Lebbis - De Paardenpoetser Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Foto Daniël Arends
Daniël Arends De Kleine Komedie, Amsterdam
1
20:15
Open Podium Cabaret en Kleinkunst Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop De Meenthe, Steenwijk
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Paul de Munnik - Nieuw Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Meervaart, Amsterdam
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Chassé Theater, Breda
20:30
Johan Goossens - Daglicht Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Intouchables DeLaMar, Amsterdam

vrijdag 11 maart 2016

Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Spant!, Bussum
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Posttheater, Arnhem
Leids Cabaret Festival - finalistentour Kennemer Theater, Beverwijk
Kasper van Kooten C.C. Nesterlé, Nistelrode
Roué Verveer - Op het laatste moment De Kunstgreep, Oostzaan
Murth Mossel - Voors en tegens Theater 't Pand, Gorinchem
Cabaretteketet Crown theater, Aalsmeer
Mylou Frencken - Zinloos zuchten De Zwaan, Uitgeest
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Theaters Tilburg, Tilburg
Hans Aarsman - Zelf weten De Weijer, Boxmeer
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Ashton Brothers - Enfants Terribles Agnietenhof, Tiel
Ali B - Je Suis Ali C.C. Lokeren, Lokeren
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf De Maaspoort, Venlo
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Theaters Tilburg, Tilburg
Dolf Jansen - Hardverwarmend Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Schouwburg de Lawei, Drachten
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Theater Aan de Slinger, Houten
19:30
Rob en Emiel - Da's sterk Theater de Kampanje, Den Helder
Sara Kroos - Doorgefokt De Meenthe, Steenwijk
Foto Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Jandino Asporaat - Hoe dan ook World Forum CC, Den Haag
1
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Debby Petter - Bed & Breakfast Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden Singer Theater, Laren
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon Het Klooster, Nuenen
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:30
JW Roy / Leon Verdonschot Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Cameretten Finalistentournee Theater De Omval, Diemen
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Intouchables DeLaMar, Amsterdam
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
23:00
Daniël Arends De Kleine Komedie, Amsterdam

zaterdag 12 maart 2016

Foto Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Jandino Asporaat - Hoe dan ook RAI Theater, Amsterdam
1
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Schouwburg Almere, Almere
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Spant!, Bussum
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Goudse Schouwburg, Gouda
Leids Cabaret Festival - finalistentour Posttheater, Arnhem
Cabarestafette Schouwburg Almere, Almere
1
Hans Aarsman - Zelf weten Stadstheater Arnhem, Arnhem
Kasper van Kooten Zaantheater, Zaandam
Roué Verveer - Op het laatste moment Capellenborg Theater, Wijhe
Murth Mossel - Voors en tegens De Dialoog, Ermelo
Speelman & Speelman - Lach het weg De Hege Fonnen, Lemmer
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed De Boodschap, Rijen
Mylou Frencken - Zinloos zuchten Het Musiater, Zevenaar
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek Theater Hof 88, Almelo
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen De Horst, Venhorst
Ashton Brothers - Enfants Terribles Zaantheater, Zaandam
1
Foto Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden Het Dorpshuis, Nigtevecht
1
Ali B - Je Suis Ali C.C De Muze, Heusden-Zolder
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater de Bussel, Oosterhout
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf Agnietenhof, Tiel
Dolf Jansen - Hardverwarmend Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Theater Piet Mondriaan, Abcoude
19:00
Trio Giphart / Chabot Theater De Kolk, Assen
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Orpheus, Apeldoorn
20:00
Daniël Arends De Kleine Komedie, Amsterdam
Piepschuim - Zo doen we dat hier De KultuurKlup, Elst
20:15
Anne Jan Toonstra Theater de Hasselbak, Eemnes
20:15
Johan Goossens - Daglicht Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Pagina -196