Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
Chassé Theater
Breda
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
De Domijnen
Sittard
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Diligentia
Den Haag
Junushoff Theater
Wageningen
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Theater De Veste
Delft
19:30
Chassé Theater
Breda
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Molenberg
Delfzijl
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Het Postkantoor
Bovenkarspel
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
Posttheater
Arnhem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Diligentia
Den Haag
Junushoff Theater
Wageningen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater De Leest
Waalwijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Het Klooster
Woerden
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Chassé Theater
Breda
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Wilminktheater
Enschede
Flint
Amersfoort
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
Chassé Theater
Breda
C.C. Het LOO
Tessenderlo
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Plan C
Rotterdam
20:15
Theater Idea
Soest
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Maaspoort
Venlo
20:15
Spant!
Bussum
20:15
BREStheater
Brielle
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Flint
Amersfoort
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Parktheater
Eindhoven
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Kampanje
Den Helder
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Fransche School Culemborg
Culemborg
Posttheater
Arnhem
20:15
Figi Theater
Zeist
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Theater De Musketon
Utrecht
23:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
dinsdag 21 maart 2017
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Parktheater, Eindhoven
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Sanne Wallis de Vries - Gut
Diligentia, Den Haag
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater De Veste, Delft
Youp van 't Hek - Licht
Chassé Theater, Breda
woensdag 22 maart 2017
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Cpunt Theater, Hoofddorp
André Manuel - De Onzen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie
Het Wennekerpand, Schiedam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Enge Buren - Ruk!
De Domijnen, Sittard
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Jan van Besouw, Goirle
20:30
George van Houts - Kom Plot
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Diligentia, Den Haag
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Junushoff Theater, Wageningen
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Marc-Marie Huijbregts
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Matroesjka - Brainwash
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Mike Boddé - De Geurige Man
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
René van Meurs - Even goede vrienden
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater De Veste, Delft
19:30
Watskeburt?! - de musical
Chassé Theater, Breda
20:15
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Wilminktheater, Enschede
donderdag 23 maart 2017
20:15
Ali B - Je Suis Ali
De Kleine Komedie, Amsterdam
André Manuel - De Onzen
De Molenberg, Delfzijl
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot
De Meenthe, Steenwijk
20:00
De Meindert & Igor & De Jonge Boschfazant & Kesanova Show
Neushoorn, Leeuwarden
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
George van Houts - Kom Plot
Posttheater, Arnhem
Henry van Loon - Sleutelmoment
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Markant Uden, Uden
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Diligentia, Den Haag
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Junushoff Theater, Wageningen
Karin Bloemen - Volle Bloei
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Leest, Waalwijk
Kirsten van Teijn - Zalf
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Lenette van Dongen - Tegenwind
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Cpunt Theater, Hoofddorp
Martijn Koning - Koning van de Lach
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Matroesjka - Brainwash
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Het Klooster, Woerden
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Philippe Geubels
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Pieter Derks - Spot
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Chassé Theater, Breda
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
René van Meurs - Even goede vrienden
Wilminktheater, Enschede
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Flint, Amersfoort
Sanne Wallis de Vries - Gut
Zaantheater, Zaandam
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Parktheater, Eindhoven
20:00
Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
Watskeburt?! - de musical
Chassé Theater, Breda
William Boeva - Reset
C.C. Het LOO, Tessenderlo
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg Venray, Venray
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Cuijk, Cuijk
vrijdag 24 maart 2017
20:15
Ali B - Je Suis Ali
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Andrea Hubert / Paul F. Taylor
Plan C, Rotterdam
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Theater Idea, Soest
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cpunt Theater, Hoofddorp
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Maaspoort, Venlo
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Spant!, Bussum
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
BREStheater, Brielle
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
George van Houts - Kom Plot
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Hans Aarsman - Precies Andersom
Flint, Amersfoort
Henry van Loon - Sleutelmoment
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Karin Bloemen - Volle Bloei
Parktheater, Eindhoven
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Aan de Slinger, Houten
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater de Kampanje, Den Helder
Lenette van Dongen - Tegenwind
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
Diligentia, Den Haag
20:30
Matroesjka - Brainwash
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Micha Wertheim - Iemand Anders
Fransche School Culemborg, Culemborg
Mike Boddé - De Geurige Man
Posttheater, Arnhem
20:15
Mini & Maxi
Figi Theater, Zeist
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop!
Theater De Musketon, Utrecht
23:00
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Stadstheater de Bond, Oldenzaal