Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
S.C.C. De Ruchte
Someren
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Nieuwe Kolk
Assen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Goudse Schouwburg
Gouda
Singer Theater
Laren
Posttheater
Arnhem
Klein Theater
Dinxperlo
Diligentia
Den Haag
Flint
Amersfoort
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:30
Vorstin
Hilversum
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Beauforthuis
Austerlitz
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Spant!
Bussum
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Parktheater
Eindhoven
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
C.C. De Werf
Aalst
Spant!
Bussum
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Meervaart
Amsterdam
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
00:00
De Muze
Noordwijk
00:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
Filmtheater Luxor
Zutphen
Zaantheater
Zaandam
Junushoff Theater
Wageningen
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Zaantheater
Zaandam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
S.C.C. De Ruchte
Someren
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Parktheater
Eindhoven
Orpheus
Apeldoorn
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Schouwburg Het Park
Hoorn
C.C. Breughelzaal
Bree
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater De Lievekamp
Oss
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Jeugdtheater De krakeling
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Munttheater
Weert
00:00
Theater Ludens
Voorburg
Wilminktheater
Enschede
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
zaterdag 09 maart 2019
Arie & Silvester - Wie?!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Angela Groothuizen - Lueke binge
S.C.C. De Ruchte, Someren
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg de Lawei, Drachten
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Paul de Leeuw - Vette Pech!
De Nieuwe Kolk, Assen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Murth Mossel - Pauwer
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Goudse Schouwburg, Gouda
Karin Bloemen - Souvenirs
Singer Theater, Laren
Javier Guzman - Guzmán
Posttheater, Arnhem
Emilio Guzman - Kom dan!
Klein Theater, Dinxperlo
De Partizanen - Het leven an sich
Diligentia, Den Haag
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Flint, Amersfoort
Henry van Loon - Onze Henry
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Edson Da Graça - Wakker
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Matroesjka - Brainwash
Perron-3, Rosmalen
20:30
Fresku - Voordat het te laat is
Vorstin, Hilversum
zondag 10 maart 2019
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Theater de Bussel, Oosterhout
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Theo Nijland - En de rest is onzin
Beauforthuis, Austerlitz
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Mylou Frencken & Pieter Tiddens - Omdat ik zoveel van je haat
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 11 maart 2019
Yentl en de Boer - Magie
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Spant!, Bussum
19:00
Fary
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
dinsdag 12 maart 2019
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Fresku - Voordat het te laat is
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Parktheater, Eindhoven
Javier Guzman - Guzmán
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
C.C. De Werf, Aalst
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Spant!, Bussum
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Abdelkader Benali - Kalief van Nederland
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Diligentia, Den Haag
20:15
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Meervaart, Amsterdam
woensdag 13 maart 2019
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Thomas Acda - Motel
Theater de Kom, Nieuwegein
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Muze, Noordwijk
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Schouwburg Ogterop, Meppel
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Filmtheater Luxor, Zutphen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Zaantheater, Zaandam
Patrick Laureij
Junushoff Theater, Wageningen
René van Meurs - Ik beloof niks
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Zaantheater, Zaandam
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
S.C.C. De Ruchte, Someren
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Purmaryn, Purmerend
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Arie & Silvester - Wie?!
Parktheater, Eindhoven
ANNE & LISA - Weltschmerz
Orpheus, Apeldoorn
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Alex Ploeg Ultimatum
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Jochen Otten - Troosten
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Javier Guzman - Guzmán
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Geert Teis, Stadskanaal
De Partizanen - Het leven an sich
Schouwburg Het Park, Hoorn
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
C.C. Breughelzaal, Bree
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater De Lievekamp, Oss
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Jeugdtheater De krakeling, Amsterdam
20:00
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Ali B - Koorts
Agnietenhof, Tiel
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Diligentia, Den Haag
20:15
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Meervaart, Amsterdam
20:15
Cameretten Festival - Finalistentournee 2018
Cultura, Ede
20:15
Sara Kroos - Zonder verdoving
Markant Uden, Uden
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Munttheater, Weert
donderdag 14 maart 2019
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Theater Ludens, Voorburg
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Wilminktheater, Enschede
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Thomas Acda - Motel
Schouwburg Het Park, Hoorn