Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater Concordia
Haastrecht
Theater Zinin
Nijverdal
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
14:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
`t Patronaat
Mierlo
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
15:00
Ledeltheater
Oostburg
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schuur
Haarlem
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
C.C. Den Herd
Bladel
15:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater De Willem
Papendrecht
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Munttheater
Weert
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Figi Theater
Zeist
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater De Schalm
Assen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Het Klooster
Woerden
Cultura
Ede
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
C.C. Knokke-Heist
Knokke-Heist
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
21:00
Taverne
Bergen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Bellevue
Amsterdam
Flint
Amersfoort
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Diligentia
Den Haag
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
De Reehorst
Ede
20:30
BREStheater
Brielle
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater de Spiegel
Zwolle
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater Bellevue
Amsterdam
zaterdag 12 december 2015
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Theater Concordia, Haastrecht
Ali B - Je Suis Ali
Theater Zinin, Nijverdal
zondag 13 december 2015
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
14:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
`t Patronaat, Mierlo
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater de Stoep, Spijkenisse
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Nathalie Baartman - Louter
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Kirsten van Teijn - Heilloos
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Kasper van Kooten
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
15:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Ledeltheater, Oostburg
maandag 14 december 2015
20:15
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
dinsdag 15 december 2015
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater De Muzeval, Emmen
Rayen Panday - Vrijspraak
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Schuur, Haarlem
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Parktheater, Eindhoven
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Cameretten Finalistentournee
Theater de Griffioen, Amstelveen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Ali B - Je Suis Ali
C.C. Den Herd, Bladel
woensdag 16 december 2015
15:00
Vet Kindercabaret
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ton Kas - JABROER
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Venray, Venray
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Bellevue, Amsterdam
Rayen Panday - Vrijspraak
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Najib Amhali - I Amhali
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kasper van Kooten
Theater De Willem, Papendrecht
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Munttheater, Weert
20:15
Huub Stapel - MV²
De Maaspoort, Venlo
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Figi Theater, Zeist
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater De Leest, Waalwijk
Daniël Arends - Carte Blanche
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Daniël Arends
Theater De Schalm, Assen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Ali B - Je Suis Ali
Fulcotheater, IJsselstein
donderdag 17 december 2015
20:30
Zo'n Toon, een persoonlijke hommage aan Toon Hermans door Maurice Her
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater De Lievekamp, Oss
Ton Kas - JABROER
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Venray, Venray
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Bellevue, Amsterdam
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Diligentia, Den Haag
Nathalie Baartman - Louter
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Najib Amhali - I Amhali
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Maartje & Kine
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Het Klooster, Woerden
Lebbis - De Paardenpoetser
Cultura, Ede
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
De Meerpaal, Dronten
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Herman Finkers
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. Knokke-Heist, Knokke-Heist
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Leidse Schouwburg, Leiden
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Daniël Arends
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Cameretten Finalistentournee
C.C. Den Herd, Bladel
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
21:00
Badaboom Comedy Club
Taverne, Bergen
20:15
Babette van Veen - Hartenvrouw
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
vrijdag 18 december 2015
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Theater Bellevue, Amsterdam
Ton Kas - JABROER
Flint, Amersfoort
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Diligentia, Den Haag
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Posttheater, Arnhem
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Pieter Derks
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Schouwburg Het Park, Hoorn
Najib Amhali - I Amhali
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Reehorst, Ede
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
BREStheater, Brielle
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Meervaart, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Huub Stapel - MV²
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Herman Finkers
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Spiegel, Zwolle
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Daniël Arends
Theater De Muzeval, Emmen
20:15
Cameretten Finalistentournee
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
zaterdag 19 december 2015
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Theater Bellevue, Amsterdam