CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -197
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 04 mrt
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Chassé Theater
Breda
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
De Maaspoort
Venlo
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De hoogte
Winsum
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
za 05 mrt
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
1
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Munttheater
Weert
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
1
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Zaantheater
Zaandam
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Agnietenhof
Tiel
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
1
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Leidse Schouwburg
Leiden
Het Trefpunt
Warmond
Den Bolder
Waspik
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater PePijn
Den Haag
20:15
De Weijer
Boxmeer
Theater De Kik
Elst
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Chassé Theater
Breda
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater Het Klokhuis
Antwerpen
20:15
Dok6
Panningen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
zo 06 mrt
15:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
14:30
Theater Dakota
Den Haag
Centrum Staf Versluys
Bredene
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
14:30
Chassé Theater
Breda
14:00
Theater de Beun
Heiloo
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
di 08 mrt
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Wilminktheater
Enschede
Theater de Griffioen
Amstelveen
10:30
G.C. De Markthallen
Herk-De-Stad
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
1
15:00
Theaters Tilburg
Tilburg
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
wo 09 mrt
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
1
20:00
Diligentia
Den Haag
Munttheater
Weert
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
1
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Fulcotheater
IJsselstein
Theater De Klinker
Winschoten
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Meervaart
Amsterdam
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:30
AINSI
Maastricht
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
De Maaspoort
Venlo

vrijdag 04 maart 2016

20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook (reprise) Theaters Tilburg, Tilburg
Jasper van Kuijk - Onder de streep Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Johan Goossens - Daglicht De Kleine Komedie, Amsterdam
Jon van Eerd - Harrie Babba Theater de Stoep, Spijkenisse
Kasper van Kooten Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Leids Cabaret Festival - finalistentour Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater de Blauwe Kei, Veghel
Leon van der Zanden - Supergewoon Chassé Theater, Breda
Murth Mossel - Voors en tegens Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Mylou Frencken - Zinloos zuchten Theater PePijn, Den Haag
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop Agora Theater Lelystad, Lelystad
Omar Ahaddaf - Grenzeloos Theater Zuidplein, Rotterdam
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen Theater de Griffioen, Amstelveen
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Sara Kroos - Doorgefokt Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck Het Kielzog, Hoogezand
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd De Maaspoort, Venlo
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan De hoogte, Winsum
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor Theater Bouwkunde, Deventer

zaterdag 05 maart 2016

Alex Roeka - Voort! Theater De Lievekamp, Oss
Foto Ali B - Je Suis Ali
Ali B - Je Suis Ali Theater de Purmaryn, Purmerend
1
20:30
André Manuel Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Goudse Schouwburg, Gouda
Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Cabarestafette Munttheater, Weert
Cameretten Finalistentournee Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Foto Daniël Arends
Daniël Arends Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
1
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde Agora Theater Druten, Druten
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek Zaantheater, Zaandam
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2 C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Intgeniep - Jeukt Theater de Schuur, Zevenbergen
20:15
Intouchables Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook Agnietenhof, Tiel
Jasper van Kuijk - Onder de streep Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Johan Goossens - Daglicht De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Foto Kasper van Kooten
Kasper van Kooten Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
1
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Kees Torn & Onno Innemee - Eraf met dat dak! Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos Theater de Bussel, Oosterhout
Lebbis - De Paardenpoetser Leidse Schouwburg, Leiden
Leids Cabaret Festival - finalistentour Het Trefpunt, Warmond
Leon van der Zanden - Supergewoon Den Bolder, Waspik
20:30
Murth Mossel - Voors en tegens Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Mylou Frencken - Zinloos zuchten Theater PePijn, Den Haag
20:15
Nabil De Weijer, Boxmeer
Nathalie Baartman - Louter Theater De Kik, Elst
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Chassé Theater, Breda
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk Het Kielzog, Hoogezand
Sara Kroos - Doorgefokt Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly De Schattelijn, Geertruidenberg
Soundos - Geboren met ervaring Theater Het Klokhuis, Antwerpen
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg Dok6, Panningen
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Trio Giphart / Chabot Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor Schouwburg Lochem, Lochem

zondag 06 maart 2016

15:00
Eric Bouwman en Gürkan Küçüksentürk - Marathon Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
14:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde Theater Dakota, Den Haag
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak Centrum Staf Versluys, Bredene
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag Koninklijke Schouwburg, Den Haag
14:30
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Chassé Theater, Breda
14:00
Trio Giphart / Chabot Theater de Beun, Heiloo
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht

dinsdag 08 maart 2016

20:00
Bert Visscher Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Dolf Jansen - Hardverwarmend Wilminktheater, Enschede
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek Theater de Griffioen, Amstelveen
10:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak G.C. De Markthallen, Herk-De-Stad
20:00
Intouchables DeLaMar, Amsterdam
Lebbis - De Paardenpoetser Theater 't Speelhuis, Helmond
1
15:00
Marjan Berk en Bill van Dijk - Nooit te oud (to be happy) Theaters Tilburg, Tilburg
Roué Verveer - Op het laatste moment Posttheater, Arnhem
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Theater de Stoep, Spijkenisse

woensdag 09 maart 2016

Foto Ali B - Je Suis Ali
Ali B - Je Suis Ali Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
1
20:00
Ali B - Je Suis Ali Diligentia, Den Haag
Ashton Brothers - Enfants Terribles Munttheater, Weert
Foto Bert Visscher
Bert Visscher Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
1
20:15
Cameretten Finalistentournee De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Fulcotheater, IJsselstein
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Theater De Klinker, Winschoten
Hans Aarsman - Zelf weten De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Intouchables DeLaMar, Amsterdam
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Kasper van Kooten - Bonte avond Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater De Veste, Delft
20:00
Leon van der Zanden - Supergewoon Theater Zuidplein, Rotterdam
Murth Mossel - Voors en tegens Meervaart, Amsterdam
Nathalie Baartman - Louter Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:30
Paul de Munnik - Nieuw AINSI, Maastricht
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen Theater de Purmaryn, Purmerend
Piepschuim - Zo doen we dat hier Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw De Maaspoort, Venlo
Pagina -197