Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:15
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Theater De Kolk
Assen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Figi Theater
Zeist
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Schouwburg Venray
Venray
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
C.C. Parnassos
Utrecht
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater Idea
Soest
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
C.C. Het Poorthuis
Peer
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Het Kielzog
Hoogezand
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Theater De Cirkel
Heemskerk
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Cultura
Ede
20:15
De Cammeleur
Dongen
Deventer Schouwburg
Deventer
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
De Molenberg
Delfzijl
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Theater De Kolk
Assen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Markant Uden
Uden
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Lochem
Lochem
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:30
Theater Het Raam
Hillegom
Gouverneurstheater
Heusden
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Wilminktheater
Enschede
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Parktheater
Eindhoven
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Theater De Omval
Diemen
donderdag 16 maart 2017
Karin Bloemen - Volle Bloei
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Ogterop, Meppel
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Leidse Schouwburg, Leiden
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Sanne Wallis de Vries - Gut
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Jan van Besouw, Goirle
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Youp van 't Hek - Licht
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater PePijn, Den Haag
Henry van Loon - Sleutelmoment
Diligentia, Den Haag
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Marjolijn van Kooten - Paniek
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater De Kolk, Assen
20:00
Hans Teeuwen - Echte Rancune
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
George van Houts - Kom Plot
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
DeLaMar, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Madelijne Kool - Wake Up Kool
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
vrijdag 17 maart 2017
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ali B - Je Suis Ali
Figi Theater, Zeist
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Venray, Venray
Kommil Foo - Schoft
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Matroesjka - Brainwash
C.C. Parnassos, Utrecht
20:00
Jan van Maanen - Voor Alles
Agnietenhof, Tiel
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot
Theater Idea, Soest
Micha Wertheim - Iemand Anders
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
ECI Cultuurfabriek, Roermond
William Boeva - Reset
C.C. Het Poorthuis, Peer
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater Zinin, Nijverdal
Karin Bloemen - Volle Bloei
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Mini & Maxi
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Watskeburt?! - de musical
De Harmonie, Leeuwarden
Sanne Wallis de Vries - Gut
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Het Kielzog, Hoogezand
André Manuel - De Onzen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Kirsten van Teijn - Zalf
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Madelijne Kool - Wake Up Kool
Theater De Cirkel, Heemskerk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Enge Buren - Ruk!
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Cultura, Ede
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Cammeleur, Dongen
Youp van 't Hek - Licht
Deventer Schouwburg, Deventer
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
De Molenberg, Delfzijl
Pieter Derks - Spot
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater De Kolk, Assen
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Posttheater, Arnhem
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Orpheus, Apeldoorn
René van Meurs - Even goede vrienden
DeLaMar, Amsterdam
20:30
George van Houts - Kom Plot
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Mike Boddé - De Geurige Man
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
De Partizanen - Welkom in Partizanie
Flint, Amersfoort
zaterdag 18 maart 2017
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater De Storm, Winterswijk
Lenette van Dongen - Tegenwind
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Mini & Maxi
Theater De Leest, Waalwijk
Jochen Otten
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Markant Uden, Uden
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater Sneek, Sneek
Micha Wertheim - Iemand Anders
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater de Bussel, Oosterhout
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Ogterop, Meppel
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Schouwburg Lochem, Lochem
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Schouwburg Het Park, Hoorn
René van Meurs - Even goede vrienden
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater Het Raam, Hillegom
Matroesjka - Brainwash
Gouverneurstheater, Heusden
20:15
Watskeburt?! - de musical
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Marc-Marie Huijbregts
Wilminktheater, Enschede
Pieter Derks - Spot
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Parktheater, Eindhoven
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater De Omval, Diemen