Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Lindenberg Theater
Nijmegen
Orpheus
Apeldoorn
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
Podium Hoge Woerd
De Meern
Podium Reimerswaal
Rilland
Posttheater
Arnhem
S.C.C. De Ruchte
Someren
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadstheater Arnhem
Arnhem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater Ludens
Voorburg
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
TOP
Bemmel
Zaantheater
Zaandam
21:00
De Flux
Zaandam
Theater Floralis
Lisse
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater de Beun
Heiloo
Theater PePijn
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Maagd
Bergen op Zoom
De Muze
Noordwijk
Markant Uden
Uden
Parktheater
Eindhoven
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater PePijn
Den Haag
Agora Theater Druten
Druten
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
De Buitenpoort
Huissen
De Harmonie
Leeuwarden
Diligentia
Den Haag
Lindenberg Theater
Nijmegen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posttheater
Arnhem
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Omval
Diemen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Tuin
Leusden
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater de wildeman
Linschoten
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Agnietenhof
Tiel
20:15
C.C. Martien van Doorne
Deurne
C.C. `t Schaliken
Herentals
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Harmonie
Leeuwarden
De Heeren van Dongen
Dongen
20:15
De Muze
Noordwijk
20:00
Dok6
Panningen
20:15
Figi Theater
Zeist
Flint
Amersfoort
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Klooster
Woerden
Kennemer Theater
Beverwijk
Papenstraattheater
Zwolle
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Podium Hoge Woerd
De Meern
Posthuis Theater
Heerenveen
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
S.C.C. De Ruchte
Someren
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Musketon
Utrecht
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Werftheater
Utrecht
20:30
ATLAS Theater
Emmen
C.C. Bacchus
Aalsmeer
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
De Weijer
Boxmeer
Diligentia
Den Haag
zaterdag 13 januari 2018
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Lindenberg Theater, Nijmegen
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Film: Un prophete
PlusEtage, Baarle-Nassau
André Manuel - De Onzen
Podium Hoge Woerd, De Meern
Kirsten van Teijn - Zalf
Podium Reimerswaal, Rilland
Eva Crutzen - Opslaan Als
Posttheater, Arnhem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
S.C.C. De Ruchte, Someren
Jochen Otten - Troosten
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Stefano Keizers - Erg heel
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Ali B - Koorts
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan de Schie, Schiedam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Koornbeurs, Franeker
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater Hofpoort, Coevorden
Johan Goossens - Vlam
Theater Ludens, Voorburg
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
TOP, Bemmel
Ton Kas - Kakmaker
Zaantheater, Zaandam
zondag 14 januari 2018
21:00
Steven Brunswijk - Keihard Lachen
De Flux, Zaandam
maandag 15 januari 2018
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Floralis, Lisse
dinsdag 16 januari 2018
Ali B - Koorts
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Beun, Heiloo
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater PePijn, Den Haag
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater PePijn, Den Haag
woensdag 17 januari 2018
Fuad Hassen - Held
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ali B - Koorts
De Maagd, Bergen op Zoom
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Muze, Noordwijk
Richard Groenendijk - Om alles
Markant Uden, Uden
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Parktheater, Eindhoven
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Stoep, Spijkenisse
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater PePijn, Den Haag
donderdag 18 januari 2018
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Agora Theater Druten, Druten
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Master of Ceremony: Jeroen Pater / Paul London / Wouter Monden
De Buitenpoort, Huissen
Richard Groenendijk - Om alles
De Harmonie, Leeuwarden
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Diligentia, Den Haag
André Manuel - De Onzen
Lindenberg Theater, Nijmegen
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Posttheater, Arnhem
20:15
Zonder verdoving
Schouwburg Almere, Almere
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Lochem, Lochem
Daniël Arends - De Afterparty
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater de Kampanje, Den Helder
Johan Goossens - Vlam
Theater De Omval, Diemen
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater de Stoep, Spijkenisse
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater De Tuin, Leusden
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater De Verwachting, Ritthem
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Theater de wildeman, Linschoten
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Theater De Winsinghhof, Roden
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
vrijdag 19 januari 2018
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Agnietenhof, Tiel
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. `t Schaliken, Herentals
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Daniël Arends - De Afterparty
Cpunt Theater, Hoofddorp
René van Meurs - Ik beloof niks
De Harmonie, Leeuwarden
Soundos - Niets te verliezen
De Heeren van Dongen, Dongen
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
De Muze, Noordwijk
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Dok6, Panningen
20:15
Steven Brunswijk
Figi Theater, Zeist
Ton Kas - Kakmaker
Flint, Amersfoort
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Goudse Schouwburg, Gouda
Johan Goossens - Vlam
Het Klooster, Woerden
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Kennemer Theater, Beverwijk
Lebbis - De Bovengrens
Papenstraattheater, Zwolle
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Eva Crutzen - Opslaan Als
Podium Hoge Woerd, De Meern
Fuad Hassen - Held
Posthuis Theater, Heerenveen
Stefano Keizers - Erg heel
Posttheater, Arnhem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Posttheater, Arnhem
Leon van der Zanden - Kameleon
S.C.C. De Ruchte, Someren
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Ogterop, Meppel
Richard Groenendijk - Om alles
Theater aan de Schie, Schiedam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Griffioen, Amstelveen
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater de Kampanje, Den Helder
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater De Musketon, Utrecht
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Zonder verdoving
Theater De Willem, Papendrecht
Jeroen van Merwijk - Lucky
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Werftheater, Utrecht
zaterdag 20 januari 2018
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
ATLAS Theater, Emmen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
C.C. Bacchus, Aalsmeer
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Leon van der Zanden - Kameleon
De Weijer, Boxmeer
Ali B - Koorts
Diligentia, Den Haag