CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -198
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
ma 14 mei
De Kleine Komedie
Amsterdam
di 15 mei
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
Wilminktheater
Enschede
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
wo 16 mei
Goudse Schouwburg
Gouda
Parktheater
Eindhoven
Koningshof
Maassluis
Theater de Schalm
Veldhoven
Flint
Amersfoort
Theater de Voorveghter
Hardenberg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Hof 88
Almelo
De Domijnen
Sittard
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
2
1
do 17 mei
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater Ins Blau
Leiden
Theater Hof 88
Almelo
Orpheus
Apeldoorn
C.C. Merksem
Merksem
C.C Warenar
Wassenaar
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Spiegel
Zwolle
De Kleine Komedie
Amsterdam
Markant Uden
Uden
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Leidse Schouwburg
Leiden
Lieve Vrouwe Theater
Amersfoort
1
3
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
vr 18 mei
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Dakota
Den Haag
C.C. De Bunder
Moorslede
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Hofpoort
Coevorden
Diligentia
Den Haag
Orpheus
Apeldoorn
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Dok6
Panningen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg Amphion
Doetinchem
19:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Cammeleur
Dongen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
za 19 mei
Theater Ludens
Voorburg
Podium Mozaiek
Amsterdam
Theater de Bussel
Oosterhout
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
C.C. Westrand
Dilbeek
De Kattendans
Bergeijk

maandag 14 mei 2018

Marc-Marie Huijbregts - Getekend De Kleine Komedie, Amsterdam

dinsdag 15 mei 2018

Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Roué Verveer - Heppie de Peppie Leidse Schouwburg, Leiden
Van Der Laan & Woe - Pesetas Wilminktheater, Enschede
20:00
Alex Klaasen - Showponies Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Chassé Theater, Breda
20:00
Daniël Arends - De Afterparty Meervaart, Amsterdam
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have Isala Theater, Capelle aan den IJssel

woensdag 16 mei 2018

Eva Crutzen - Opslaan Als Goudse Schouwburg, Gouda
Jochen Otten - Troosten Parktheater, Eindhoven
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters Koningshof, Maassluis
Johan Goossens - Vlam Theater de Schalm, Veldhoven
Richard Groenendijk - Om alles Flint, Amersfoort
Ali B - Koorts Theater de Voorveghter, Hardenberg
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk Theater Hof 88, Almelo
Eric van Sauers - De lief en leed tour De Domijnen, Sittard
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond Leidse Schouwburg, Leiden
Roué Verveer - Heppie de Peppie Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:30
George van Houts - Kom Plot Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Alex Klaasen - Showponies Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Chassé Theater, Breda
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Yentl & de Boer - Magie Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Zonder verdoving Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret Theater Bellevue, Amsterdam
Foto Patrick Laureij
Patrick Laureij Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
2
1

donderdag 17 mei 2018

Murth Mossel - Pauwer Theater de Griffioen, Amstelveen
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn Theater de Schalm, Veldhoven
Eva Crutzen - Opslaan Als Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jochen Otten - Troosten Schouwburg Lochem, Lochem
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters Theater Ins Blau, Leiden
Jeroen van Merwijk - Lucky Theater Hof 88, Almelo
Johan Goossens - Vlam Orpheus, Apeldoorn
Jan Jaap van der Wal - Schoon C.C. Merksem, Merksem
Emilio Guzman - Kom dan! C.C Warenar, Wassenaar
Richard Groenendijk - Om alles Theater de Blauwe Kei, Veghel
Claudia de Breij - Nu Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Ali B - Koorts Theater de Spiegel, Zwolle
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk Markant Uden, Uden
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Eric van Sauers - De lief en leed tour Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond Leidse Schouwburg, Leiden
Foto Patrick Laureij
Patrick Laureij Lieve Vrouwe Theater, Amersfoort
1
3
Roué Verveer - Heppie de Peppie Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Alex Klaasen - Showponies Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Chassé Theater, Breda
20:00
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde Schouwburg Venray, Venray
20:00
Jandino Asporaat - Keihard Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Pieter Jouke - Dingen die ik dacht Theater De Veste, Delft
20:15
Yentl & de Boer - Magie Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Kachun Cheung / Max van den Burg / Nadja Schijveschuurder Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:15
Lebbis - De Bovengrens Meervaart, Amsterdam
20:15
Zonder verdoving Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Renate Reijnders - Humorcollege Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret Theater Bellevue, Amsterdam

vrijdag 18 mei 2018

Thomas Smith - Strak Theater de Kampanje, Den Helder
Rayen Panday - Fenomeen Theater Dakota, Den Haag
William Boeva - Reset C.C. De Bunder, Moorslede
Eva Crutzen - Opslaan Als Theater De Willem, Papendrecht
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd Theater Hofpoort, Coevorden
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters Diligentia, Den Haag
Jeroen van Merwijk - Lucky Orpheus, Apeldoorn
Johan Goossens - Vlam Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Fuad Hassen - Held Dok6, Panningen
Richard Groenendijk - Om alles Schouwburg Ogterop, Meppel
Claudia de Breij - Nu Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ali B - Koorts Schouwburg de Lawei, Drachten
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Theater De Lievekamp, Oss
Eric van Sauers - De lief en leed tour Theater de Purmaryn, Purmerend
Lebbis - De Bovengrens Schouwburg Amphion, Doetinchem
19:30
George van Houts - Kom Plot TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Alex Klaasen - Showponies Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Hans Aarsman - Dokter Aarsman Gigant, Apeldoorn
20:00
Jandino Asporaat - Keihard Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
3Koteboebo Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
20:15
Rob en Emiel- Blow me away C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde Flint, Amersfoort
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Roué Verveer - Heppie de Peppie Meervaart, Amsterdam
20:15
Piepschuim De Cammeleur, Dongen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Yentl & de Boer - Magie De Maaspoort, Venlo
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have Theater de Griffioen, Amstelveen

zaterdag 19 mei 2018

Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring Theater Ludens, Voorburg
Rayen Panday - Fenomeen Podium Mozaiek, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als Theater de Bussel, Oosterhout
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Johan Goossens - Vlam TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jan Jaap van der Wal - Schoon C.C. Westrand, Dilbeek
Fuad Hassen - Held De Kattendans, Bergeijk
Pagina -198