Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Chassé Theater
Breda
Theater de Schalm
Veldhoven
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:15
Het Klooster
Nuenen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Veluvine
Nunspeet
Zaantheater
Zaandam
Theater de Purmaryn
Purmerend
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater de Griffioen
Amstelveen
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Prismare
Enschede
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Molenberg
Delfzijl
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Munttheater
Weert
Het Kielzog
Hoogezand
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
De Schakel
Gilze
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Chassé Theater
Breda
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Holstohus
Olst
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
van Beresteyn
Veendam
Parktheater
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Hofpoort
Coevorden
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
Podium Mozaiek
Amsterdam
Theater De Musketon
Utrecht
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater De Kolk
Assen
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Figi Theater
Zeist
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Concordia
Haastrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Reehorst
Ede
De Kleine Willem
Enschede
20:15
C.C. Myllesweerd
Mill
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Schouwburg de Lawei
Drachten
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Beun
Heiloo
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Het Klooster
Woerden
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Arto Theater
Schoonhoven
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Parktheater
Eindhoven
Meervaart
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Meervaart
Amsterdam
woensdag 09 december 2015
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater De Omval, Diemen
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Het Park, Hoorn
Rayen Panday - Vrijspraak
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Richard Groenendijk
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater De Leest, Waalwijk
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ton Kas - JABROER
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Fulcotheater, IJsselstein
donderdag 10 december 2015
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Chassé Theater, Breda
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater de Schalm, Veldhoven
Comedy Kitchen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Daniël Arends
Diligentia, Den Haag
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen! (tru-out)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Het Klooster, Nuenen
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:30
Jeroen Leenders
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Johan Goossens - Daglicht
Veluvine, Nunspeet
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Zaantheater, Zaandam
Kasper van Kooten
Theater de Purmaryn, Purmerend
Lebbis - De Paardenpoetser
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Griffioen, Amstelveen
19:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
HAN Campustheater, Nijmegen
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Het Park, Hoorn
Nathalie Baartman - Louter
Witte Theater, IJmuiden
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater PePijn, Den Haag
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Steven Goegebeur - De geknipte man
Prismare, Enschede
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
De Molenberg, Delfzijl
Ton Kas - JABROER
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Munttheater, Weert
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Het Kielzog, Hoogezand
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
vrijdag 11 december 2015
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Posttheater, Arnhem
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
De Schakel, Gilze
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Chassé Theater, Breda
Cabarestafette
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Cameretten Finalistentournee
Holstohus, Olst
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
Agnietenhof, Tiel
20:00
Daniël Arends
van Beresteyn, Veendam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Parktheater, Eindhoven
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Huub Stapel - MV²
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Agora Theater Druten, Druten
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Kasper van Kooten
Lindenberg Theater, Nijmegen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Kirsten van Teijn - Heilloos
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Griffioen, Amstelveen
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Theater Hofpoort, Coevorden
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Het Evertshuis, Bodegraven
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Podium Mozaiek, Amsterdam
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater De Musketon, Utrecht
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Werftheater, Utrecht
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Cpunt Theater, Hoofddorp
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater De Kolk, Assen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Figi Theater, Zeist
zaterdag 12 december 2015
Ali B - Je Suis Ali
Theater Zinin, Nijverdal
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Theater Concordia, Haastrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Dolf Jansen - Hardverwarmend
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
De Reehorst, Ede
Hans Liberg - Jazz & Comedy
De Kleine Willem, Enschede
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
C.C. Myllesweerd, Mill
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Jochen Otten
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Theater Ludens, Voorburg
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Schouwburg de Lawei, Drachten
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Goudse Schouwburg, Gouda
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Beun, Heiloo
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Het Klooster, Woerden
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
C.C. Den Herd, Bladel
20:00
Piepschuim - Op Recept
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Rayen Panday - Vrijspraak
Arto Theater, Schoonhoven
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Werftheater, Utrecht
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Parktheater, Eindhoven
Soundos - Geboren met ervaring
Meervaart, Amsterdam
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Posttheater, Arnhem
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Lievekamp, Oss
Ton Kas - JABROER
Meervaart, Amsterdam