Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Bellevue
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
DeLaMar
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
BREStheater
Brielle
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Meervaart
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Podium onder de toren
Grootschermer
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
De Meenthe
Steenwijk
Agora Theater Druten
Druten
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Werftheater
Utrecht
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
De Horst
Venhorst
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Veur Theater
Leidschendam
Singer Theater
Laren
Theater de Purmaryn
Purmerend
Podium onder de toren
Grootschermer
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Ogterop
Meppel
G.C. De Kluize
Oosterzele
20:15
Cultura
Ede
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
ATLAS Theater
Emmen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
Theater Ludens
Voorburg
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
De Maaspoort
Venlo
Zaantheater
Zaandam
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Schouwburg Almere
Almere
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater Walhalla
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Toegift
Den Hoorn
Kulturhus Holten
Holten
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
14:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Fulcotheater
IJsselstein
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater de Beun
Heiloo
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Simplon
Groningen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Orpheus
Apeldoorn
19:30
Het Klooster
Woerden
C.C. Stroud
Putten
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Chassé Theater
Breda
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Idea
Soest
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Schouwburg Venray
Venray
Leidse Schouwburg
Leiden
Cpunt Theater
Hoofddorp
vrijdag 09 maart 2018
Daniël Arends - De Afterparty
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Claudia de Breij - Nu
De Harmonie, Leeuwarden
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Bellevue, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Wilminktheater, Enschede
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
André Manuel - De Onzen
Theater de Kom, Nieuwegein
Ali B - Koorts
Schouwburg Het Park, Hoorn
zaterdag 10 maart 2018
20:30
Zij en ik - Spruijt en Opperman
BREStheater, Brielle
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Wolfgang Invites Memphis birthday bash XXL
Meervaart, Amsterdam
William Boeva - Reset
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Vincent Geers - Als beste getest
Podium onder de toren, Grootschermer
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theaterhotel Almelo, Almelo
Stefano Keizers - Erg heel
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Richard Groenendijk - Om alles
De Meenthe, Steenwijk
René van Meurs - Ik beloof niks
Agora Theater Druten, Druten
Pieter Derks - Spot
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Piepschuim
Werftheater, Utrecht
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Posttheater, Arnhem
20:15
Percossa - BAM!
Theater De Veste, Delft
20:00
Op Sterk Water - Hotel
De Horst, Venhorst
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Martijn Koning - Koning te rijk
Kennemer Theater, Beverwijk
Marco Lopes - Moedt
Het Veur Theater, Leidschendam
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Singer Theater, Laren
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater de Purmaryn, Purmerend
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Podium onder de toren, Grootschermer
Karin Bloemen - Volle Bloei
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
DeLaMar, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
Theater De Omval, Diemen
Jochen Otten - Troosten
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Jeroen van Merwijk - Lucky
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Schouwburg Ogterop, Meppel
Jan Jaap van der Wal - Schoon
G.C. De Kluize, Oosterzele
20:15
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Cultura, Ede
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Fuad Hassen - Held
ATLAS Theater, Emmen
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Film: An Autumn Afternoon
PlusEtage, Baarle-Nassau
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Ludens, Voorburg
Eva Crutzen - Opslaan Als
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
De Maaspoort, Venlo
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Zaantheater, Zaandam
20:00
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Scheldetheater, Terneuzen
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Daniël Arends - De Afterparty
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Almere, Almere
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Best of Fringe / Don t Worry Be Yonce / My Father Held a Gun
Theater Walhalla, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Arno van der Heyden - Heksenjacht
De Toegift, Den Hoorn
André Manuel - De Onzen
Kulturhus Holten, Holten
zondag 11 maart 2018
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
14:30
Jon van Eerd - Harrie & Eva
DeLaMar, Amsterdam
20:00
All Mixed Up, The Challenge
AFAS Live, Amsterdam
maandag 12 maart 2018
20:00
All Mixed Up, The Challenge
AFAS Live, Amsterdam
dinsdag 13 maart 2018
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater de Griffioen, Amstelveen
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Fulcotheater, IJsselstein
Pieter Derks - Spot
Het Musiater, Zevenaar
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Spiegel, Zwolle
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Ali B - Koorts
Parktheater, Eindhoven
woensdag 14 maart 2018
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Beun, Heiloo
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Richard Groenendijk - Om alles
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Pieter Derks - Spot
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Max van den Burg / Reinier Meijer
Simplon, Groningen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Fulcotheater, IJsselstein
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Scheldetheater, Terneuzen
Jochen Otten - Troosten
Goudse Schouwburg, Gouda
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Spiegel, Zwolle
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Orpheus, Apeldoorn
19:30
George van Houts - Kom Plot
Het Klooster, Woerden
Eva Crutzen - Opslaan Als
C.C. Stroud, Putten
Emilio Guzman - Kom dan!
Parktheater, Eindhoven
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Claudia de Breij - Nu
Chassé Theater, Breda
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Ali B - Koorts
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
donderdag 15 maart 2018
20:00
Zonder verdoving
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Idea, Soest
20:00
Yentl & de Boer - Magie
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Schouwburg Venray, Venray
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Leidse Schouwburg, Leiden
Sanne Wallis de Vries - Gut
Cpunt Theater, Hoofddorp