Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Cultura
Ede
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Figi Theater
Zeist
20:30
Rietveld Theater
Delft
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
C.C. Achterolmen
Maaseik
Theater De Storm
Winterswijk
Chassé Theater
Breda
Theater de Kom
Nieuwegein
Chassé Theater
Breda
Het Dorpshuis
Nigtevecht
00:00
Theater Hofpoort
Coevorden
Nut Departement Makkum
Makkum
00:00
Meervaart
Amsterdam
00:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
C.C. De Kei
Reusel
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
De Groene Zwaan
De Rijp
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
De Reggehof
Goor
00:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
14:30
Chassé Theater
Breda
15:30
Lourdeskerk
Scheveningen
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
DeLaMar
Amsterdam
Beatrix Theater
Utrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Leest
Waalwijk
Leidse Schouwburg
Leiden
De Kattendans
Bergeijk
00:00
Posttheater
Arnhem
Theater de Griffioen
Amstelveen
Wilminktheater
Enschede
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Islemunda
Rotterdam
00:00
Markant Uden
Uden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Cardo
Groesbeek
Theater de Purmaryn
Purmerend
Parktheater
Eindhoven
Flint
Amersfoort
00:00
Schouwburg Lochem
Lochem
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Wilminktheater
Enschede
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Zaantheater
Zaandam
vrijdag 07 februari 2020
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Diligentia, Den Haag
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Enge Buren - BASTA!
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom
Cultura, Ede
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Werftheater, Utrecht
20:30
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Spruijt & Opperman - Heimweeën
De Meerpaal, Dronten
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Figi Theater, Zeist
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
Rietveld Theater, Delft
zaterdag 08 februari 2020
Yora Rienstra - UP
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Van Der Laan & Woe - Pesetas
C.C. Achterolmen, Maaseik
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater De Storm, Winterswijk
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Chassé Theater, Breda
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Kom, Nieuwegein
Lebbis - De Ervaring
Chassé Theater, Breda
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Het Dorpshuis, Nigtevecht
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater Hofpoort, Coevorden
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Nut Departement Makkum, Makkum
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Meervaart, Amsterdam
00:00
René van Meurs - Hunkert
Lindenberg Theater, Nijmegen
Rayen Panday - Trigger
Posttheater, Arnhem
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Man, man, man, de Podcast
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Tineke Schouten - Highlights
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Reggehof, Goor
20:00
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Amro Kasr / barbara Willemse
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Munttheater, Weert
20:15
Daan Boom - De Eerste
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Ali B - Koorts
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Enge Buren - BASTA!
van Beresteyn, Veendam
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:15
Cabarestafette
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Marcel Hensema - Alles in de hens
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Werftheater, Utrecht
20:30
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Parktheater, Eindhoven
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Max van den Burg - Paasbest
C.C. De Kei, Reusel
20:30
Anuar - EERLIJK
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
HUN
De Groene Zwaan, De Rijp
zondag 09 februari 2020
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
De Reggehof, Goor
00:00
René van Meurs - Hunkert
Lindenberg Theater, Nijmegen
14:30
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Chassé Theater, Breda
15:30
Paul van Vliet
Lourdeskerk, Scheveningen
20:00
Man, man, man, de Podcast
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Marcel Hensema - Alles in de hens
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Alex Agnew
DeLaMar, Amsterdam
maandag 10 februari 2020
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show
Beatrix Theater, Utrecht
Leids cabaret festival 2020
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
De Harmonie, Leeuwarden
dinsdag 11 februari 2020
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater De Leest, Waalwijk
Leids cabaret festival 2020
Leidse Schouwburg, Leiden
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Kattendans, Bergeijk
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Posttheater, Arnhem
Rayen Panday - Trigger
Theater de Griffioen, Amstelveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Wilminktheater, Enschede
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Cody Ko & Noel Miller
Meervaart, Amsterdam
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Parktheater, Eindhoven
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Daan Boom - De Eerste
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Fresku - Voordat het te laat is
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater Bellevue, Amsterdam
woensdag 12 februari 2020
Anuar / Najib Amhali / Roué Verveer - De Ramadan Conference
Islemunda, Rotterdam
00:00
Yora Rienstra - UP
Markant Uden, Uden
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Bussel, Oosterhout
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater Cardo, Groesbeek
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Purmaryn, Purmerend
Lebbis - De Ervaring
Parktheater, Eindhoven
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Flint, Amersfoort
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Lochem, Lochem
00:00
Marco Lopes - Wees blij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Wilminktheater, Enschede
Henry van Loon - Onze Henry
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Zaantheater, Zaandam