CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 06 jun
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
vr 07 jun
Cultura
Ede
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
1
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Nobelaer
Etten-Leur
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Beneluxtheater
Berlicum
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
za 08 jun
De Kleine Komedie
Amsterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Bellevue
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
C.C. Stroud
Putten
Kulturhus
Epe
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Ahoy
Rotterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Werftheater
Utrecht
zo 09 jun
15:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Meervaart
Amsterdam
ma 10 jun
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
di 11 jun
C.C Warenar
Wassenaar
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
wo 12 jun
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Simplon
Groningen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
1
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
do 13 jun
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Capitole
Gent
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
vr 14 jun
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater De Veste
Delft

donderdag 06 juni 2024

20:00
Arjen Lubach Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Ashton Brothers - Brothers Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Mark van de Veerdonk - PODIUMBEEST ONTSNAPT! Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Daniël Arends - High Class Bitch Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Alex Klaasen - No Ponies Theater Sneek, Sneek
20:15
Kanan Gill Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Blauwe Vinkjes - Disclaimer Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Boban Benjamin Braspenning - Boompje Beestje Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Blauwe Vinkjes Parkstad Limburg Theaters, Heerlen

vrijdag 07 juni 2024

René van Meurs - Nieuw programma Cultura, Ede
Martijn Koning - Overkill De Kleine Komedie, Amsterdam
Foto Pieter Derks - Ja, Leuk
Pieter Derks - Ja, Leuk Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
1
Ronald Snijders - Als Mens (try-outs) Theater Bellevue, Amsterdam
De Bourgondische Belgen Schouwburg De Kring, Roosendaal
Rob Scheepers - Weerlicht De Nobelaer, Etten-Leur
Maartje & Kine - Hoge Noot Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Grof geschud - Kroost Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Anuar - Made in Holland Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Alex Agnew - Wake Me Up When It's Over Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Fabian Franciscus - Loskomen Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Rundfunk - Schau DeLaMar, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Ng (reprise) Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Lenette van Dongen - Dat doet ze anders nooit Parktheater, Eindhoven
20:00
Arjen Lubach Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jandino Asporaat - Therapie Beneluxtheater, Berlicum
20:15
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Blauwe Vinkjes - Disclaimer De Oosterpoort, Groningen
20:15
Ashton Brothers - Brothers TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Annick Boer / Martijn Kardol - Ver van je bed Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Alex Klaasen - No Ponies KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Jim Deddes - De Joardy Show Meervaart, Amsterdam
20:30
Sezgin Gülec - Try outs Werftheater, Utrecht

zaterdag 08 juni 2024

Martijn Koning - Overkill De Kleine Komedie, Amsterdam
Veldhuis & Kemper Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ronald Snijders - Als Mens (try-outs) Theater Bellevue, Amsterdam
De Bourgondische Belgen Posttheater, Arnhem
Maartje & Kine - Hoge Noot C.C. Stroud, Putten
Tobi Kooiman - Best of 2 Kulturhus, Epe
20:00
Rundfunk - Schau DeLaMar, Amsterdam
20:00
Lenette van Dongen - Dat doet ze anders nooit Parktheater, Eindhoven
20:00
Arjen Lubach Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Borrelnootjez - El7ebs (Gevangenis) Musis, Arnhem
20:00
Jawad Es Soufi - Harira - Special Edition Met Nieuw Materiaal Ahoy, Rotterdam
20:15
Ashton Brothers - Brothers TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Mark van de Veerdonk - PODIUMBEEST ONTSNAPT! Markant Uden, Uden
20:15
Rob & Emiel - The Da Vinci Ode Munttheater, Weert
20:15
Annick Boer / Martijn Kardol - Ver van je bed Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Kasper Van Der Laan - Warm (reprise) Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Blauwe Vinkjes - Disclaimer Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Jim Deddes - De Joardy Show TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Sezgin Gülec - Try outs Werftheater, Utrecht

zondag 09 juni 2024

15:00
Annick Boer / Martijn Kardol - Ver van je bed Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Kanan Gill - What Is This? Meervaart, Amsterdam

maandag 10 juni 2024

Jochem Myjer - Net alsof Koninklijk Theater Carré, Amsterdam

dinsdag 11 juni 2024

Veldhuis & Kemper C.C Warenar, Wassenaar
Alex Agnew - Wake Me Up When It's Over Theater aan het Vrijthof, Maastricht
19:30
Lebbis Effenaar, Eindhoven
20:00
Drew Lynch Boom Chicago, Amsterdam
20:00
Alex Klaasen - No Ponies Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Borrelnootjez - El7ebs (Gevangenis) AFAS Circustheater, Scheveningen
20:15
Daniel Arends - High Class Bitch Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Lenette van Dongen - Dat doet ze anders nooit Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Jim Deddes - De Joardy Show Theater aan het Vrijthof, Maastricht

woensdag 12 juni 2024

René van Meurs - Nieuw programma Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Ja, Leuk Zaantheater, Zaandam
Rob Scheepers - Weerlicht TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Comedytunes - Comedy Night Simplon, Groningen
20:00
Van Der Laan & Woe - Ng (reprise) Oude Luxor Theater, Rotterdam
Foto Arjen Lubach
Arjen Lubach Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
1
20:00
Alex Agnew, Wake Me Up When It's Over Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:15
Daniel Arends - High Class Bitch Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Ashton Brothers - Brothers Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Alex Klaasen - No Ponies Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Jandino Asporaat - Therapie Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Jim Deddes - De Joardy Show Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Lenette van Dongen - Dat doet ze anders nooit DeLaMar, Amsterdam
20:30
Leids Cabaret Festival: Finalistentour Openluchttheater Caprera, Bloemendaal

donderdag 13 juni 2024

René van Meurs - Nieuw programma Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Veldhuis & Kemper De Kunstgreep, Oostzaan
Pieter Derks - Ja, Leuk Theater De Veste, Delft
Rob Scheepers - Weerlicht Schouwburg Amphion, Doetinchem
Thijs Kemperink - Halverwege Theater Hof 88, Almelo
20:00
Guga Baul & Jonas Van Thielen "badje Vol Met Stroop Xxl" Capitole, Gent
20:00
Ashton Brothers - Brothers Zaantheater, Zaandam
20:00
Rundfunk - Schau Parktheater, Eindhoven
20:00
Van Der Laan & Woe - Ng (reprise) Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Najib Amhali - 30 jaar on stage Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Arjen Lubach Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Alex Agnew, Wake Me Up When It's Over Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Randy Feltface - First Banana Tour Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Fuad Hassen - Vogelvrij De Oosterpoort, Groningen
20:15
Mark van de Veerdonk - PODIUMBEEST ONTSNAPT! Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Alex Klaasen - No Ponies Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Jandino Asporaat - Therapie Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Jim Deddes - De Joardy Show Schouwburg Odeon, Zwolle
20:30
Lenette van Dongen - Dat doet ze anders nooit DeLaMar, Amsterdam
20:30
Leids Cabaret Festival: Finalistentour Openluchttheater Caprera, Bloemendaal

vrijdag 14 juni 2024

René van Meurs - Nieuw programma De Kunstgreep, Oostzaan
Pieter Derks - Ja, Leuk Theater De Veste, Delft
Pagina -1