Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Ludens
Voorburg
Flint
Amersfoort
De Maaspoort
Venlo
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Omval
Diemen
Zaantheater
Zaandam
Orpheus
Apeldoorn
Theater Dakota
Den Haag
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Boodschap
Rijen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater De Lampegiet
Veenendaal
C.C. De Werft
Geel
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
00:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
13:00
De Kennismakerij
Tilburg
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater Rotterdam
Rotterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Wilminktheater
Enschede
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Wilminktheater
Enschede
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Diligentia
Den Haag
Jan van Besouw
Goirle
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Hofman
Utrecht
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
Theater Bellevue
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
00:00
Het Wennekerpand
Schiedam
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Leidse Schouwburg
Leiden
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
De Maaspoort
Venlo
Agnietenhof
Tiel
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Schalm
Veldhoven
Wilminktheater
Enschede
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Chassé Theater
Breda
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Agnietenhof
Tiel
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Vorstin
Hilversum
De Kleine Komedie
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Parktheater
Eindhoven
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Koningshof
Maassluis
De Harmonie
Leeuwarden
De Domijnen
Sittard
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
De Stenge
Heinkenszand
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Diligentia
Den Haag
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
zaterdag 11 mei 2019
Patrick Laureij
Theater de Kampanje, Den Helder
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Ludens, Voorburg
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Flint, Amersfoort
Peter Pannekoek - Later was alles beter
De Maaspoort, Venlo
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Pieter Jouke / Ronald Snijders - De Staat van verwarring
Theater De Omval, Diemen
Rayen Panday - Fenomeen
Zaantheater, Zaandam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Orpheus, Apeldoorn
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater Dakota, Den Haag
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Theo Nijland - En de rest is onzin
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Thijs Kemperink - Bonje
De Boodschap, Rijen
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Thomas Acda - Motel
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. De Werft, Geel
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Yentl en de Boer - Magie
DeLaMar, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
zondag 12 mei 2019
20:30
Claron McFadden / Sven Ratzke
TivoliVredenburg, Utrecht
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Cpunt Theater, Hoofddorp
13:00
Kizzy
De Kennismakerij, Tilburg
20:15
Najib Amhali - Waar was ik?
Meervaart, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Rotterdam, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
maandag 13 mei 2019
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Wilminktheater, Enschede
Louise Korthals - Alles is er
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Richard Groenendijk - Om Alles!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Diligentia, Den Haag
dinsdag 14 mei 2019
Arie & Silvester - Wie?!
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Wilminktheater, Enschede
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Carl Barron
Boom Chicago, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dolf Jansen - Bijna
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Meervaart, Amsterdam
20:15
Omdenken - De "Lastige kinderen? Heb jij even geluk" show
Markant Uden, Uden
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Piepschuim - Grote Woorden
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Thomas Acda - Motel
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Diligentia, Den Haag
woensdag 15 mei 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Jan van Besouw, Goirle
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Bas Birker / Dave Felida / MC WestSaid / Wouter Monden
Hofman, Utrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich
Junushoff Theater, Wageningen
Dolf Jansen - Bijna
Theater Bellevue, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Oosterpoort, Groningen
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Het Wennekerpand, Schiedam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Storm, Winterswijk
Henry van Loon - Onze Henry
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Leidse Schouwburg, Leiden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Meervaart, Amsterdam
20:00
Onder Vrouwen
De Maaspoort, Venlo
Patrick Laureij
Agnietenhof, Tiel
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater de Bussel, Oosterhout
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Spiegel, Zwolle
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater de Schalm, Veldhoven
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Wilminktheater, Enschede
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater PePijn, Den Haag
Thomas Acda - Motel
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Tineke Schouten - Highlights
Chassé Theater, Breda
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
donderdag 16 mei 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater de Griffioen, Amstelveen
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Bellevue, Amsterdam
Arie & Silvester - Wie?!
Goudse Schouwburg, Gouda
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Agnietenhof, Tiel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Claudia de Breij - Nu
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Kennemer Theater, Beverwijk
De Partizanen - Het leven an sich
Parktheater, Eindhoven
Dolf Jansen - Bijna
Theater Zinin, Nijverdal
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Koningshof, Maassluis
Henry van Loon - Onze Henry
De Harmonie, Leeuwarden
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
De Domijnen, Sittard
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Javier Guzman - Guzmán
De Stenge, Heinkenszand
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Kaj Gorgels
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Diligentia, Den Haag
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem