Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Maaspoort
Venlo
20:30
De Speeldoos
Vught
20:15
De Stenge
Heinkenszand
DeLaMar
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
Flint
Amersfoort
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kulturhus Holten
Holten
20:15
Markant Uden
Uden
Meervaart
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Munttheater
Weert
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
Spant!
Bussum
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Veste
Delft
Theater RhederArt
Dieren
Theater Zuidplein
Rotterdam
14:30
Amfitheater het Lommerrijk
Luttenberg
De Muze
Noordwijk
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
15:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Zaantheater
Zaandam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Koninklijk Circus
Brussel
19:30
La Madeleine
Brussel
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Markant Uden
Uden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Chassé Theater
Breda
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
22:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
De Domijnen
Sittard
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Flint
Amersfoort
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Markant Uden
Uden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Odeon
Zwolle
19:45
Simplon
Groningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Sportpaleis
Antwerpen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Koornbeurs
Franeker
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Chassé Theater
Breda
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
De Harmonie
Leeuwarden
12:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Markant Uden
Uden
Meervaart
Amsterdam
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
Orpheus
Apeldoorn
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Venray
Venray
Sportpaleis
Antwerpen
zaterdag 25 mei 2019
Louise Korthals - Alles is er
De Maaspoort, Venlo
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
De Speeldoos, Vught
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Stenge, Heinkenszand
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Deventer Schouwburg, Deventer
De Partizanen - Het leven an sich
Flint, Amersfoort
Dara Ó Briain
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Javier Guzman - Guzmán
Kulturhus Holten, Holten
20:15
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Markant Uden, Uden
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Meervaart, Amsterdam
20:15
Roué Verveer - Heppie de peppie (reprise)
Meervaart, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Munttheater, Weert
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Claudia de Breij - Nu
Parktheater, Eindhoven
Kommil Foo - Oogst
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Het Park, Hoorn
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Spant!, Bussum
Alex Ploeg Ultimatum
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Bellevue, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Dolf Jansen - Bijna
Theater de Spiegel, Zwolle
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Veste, Delft
Rayen Panday - Fenomeen
Theater RhederArt, Dieren
Patrick Laureij
Theater Zuidplein, Rotterdam
zondag 26 mei 2019
14:30
Thijs Kemperink
Amfitheater het Lommerrijk, Luttenberg
Karin Bloemen - Souvenirs
De Muze, Noordwijk
20:00
Dara Ó Briain
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
15:00
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
maandag 27 mei 2019
20:15
Henry van Loon - Onze Henry
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Het Park, Hoorn
Kommil Foo - Oogst
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Zaantheater, Zaandam
dinsdag 28 mei 2019
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Guillermo Guiz
Koninklijk Circus, Brussel
19:30
Louis C.K.
La Madeleine, Brussel
Martijn Koning - Koning van de dieren
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Markant Uden, Uden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Louise Korthals - Alles is er
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Kommil Foo - Oogst
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Het Park, Hoorn
De Partizanen - Het leven an sich
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater 't Speelhuis, Helmond
woensdag 29 mei 2019
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Kommil Foo - Oogst
Chassé Theater, Breda
20:00
Louis C.K.
Comedy Club Haug, Rotterdam
22:30
Louis C.K.
Comedy Club Haug, Rotterdam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
De Domijnen, Sittard
De Partizanen - Het leven an sich
De Harmonie, Leeuwarden
Emilio Guzman - Kom dan!
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
De Maagd, Bergen op Zoom
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Flint, Amersfoort
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Markant Uden, Uden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Schouwburg Het Park, Hoorn
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Odeon, Zwolle
19:45
Adam Fields / Jeroen Pater
Simplon, Groningen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Henry van Loon - Onze Henry
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Patrick Laureij
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater De Lievekamp, Oss
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Purmaryn, Purmerend
donderdag 30 mei 2019
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Kleine Komedie, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Sportpaleis, Antwerpen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater de Griffioen, Amstelveen
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Koornbeurs, Franeker
vrijdag 31 mei 2019
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Chassé Theater, Breda
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Louise Korthals - Alles is er
De Harmonie, Leeuwarden
12:30
Lunchpauzeverhalen - Nina Weijers
De Kleine Komedie, Amsterdam
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Markant Uden, Uden
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Meervaart, Amsterdam
21:00
Vrijdag & Sandifort - Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Orpheus, Apeldoorn
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Thomas Smith - De jaren van verstand
Parktheater, Eindhoven
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Helligen Hendrik - Oald Zeer
Schouwburg Hengelo, Hengelo
ANNE & LISA - Weltschmerz
Schouwburg Venray, Venray
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Sportpaleis, Antwerpen