Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Theater De Tuin
Leusden
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
C.C. De Pas
Heesch
20:15
Het Kwartier
Stolwijk
20:15
Musis
Arnhem
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
00:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
00:00
Theater Ludens
Voorburg
De Smeltkroes
Maarheeze
00:00
Posttheater
Arnhem
00:00
De Dillewijn
Ankeveen
00:00
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Wesopa Weesp
Weesp
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Theater de Bussel
Oosterhout
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
20:15
Bon theater
Medemblik
20:15
Musis
Arnhem
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Gashouder
Dedemsvaart
20:30
C.C. De Kei
Reusel
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Toomler Theater
Amsterdam
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Martiniplaza
Groningen
Zaantheater
Zaandam
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater De Veste
Delft
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Martiniplaza
Groningen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Zaantheater
Zaandam
00:00
Werftheater
Utrecht
00:00
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
00:00
C.C. Stroud
Putten
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Ogterop
Meppel
Het Klooster
Woerden
Minnepoort
Leuven
Theater Bouwkunde
Deventer
Flint
Amersfoort
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Martiniplaza
Groningen
Schaffelaartheater
Barneveld
Podium Boxtel
Boxtel
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Orpheus
Apeldoorn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
00:00
Werftheater
Utrecht
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
00:00
Het Kielzog
Hoogezand
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Meervaart
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
vrijdag 11 oktober 2019
20:00
De Lama's
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Urbanus
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Comedy club Snek
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Daan Boom - De Eerste
Theater De Tuin, Leusden
Kommil Foo - Oogst
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. De Pas, Heesch
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Het Kwartier, Stolwijk
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Musis, Arnhem
20:15
Stacey Esajas - SOEP!
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Hehobros
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Daniël Arends
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Kiki Schippers - Waar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Enge Buren - BASTA!
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Werftheater, Utrecht
20:30
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Het Evertshuis, Bodegraven
zaterdag 12 oktober 2019
Henry van Loon - Onze Henry
Meervaart, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sara Kroos - Verte
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Ludens, Voorburg
Kirsten van Teijn - NOBEL
De Smeltkroes, Maarheeze
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Posttheater, Arnhem
00:00
Jan Beuving - Rotatie
De Dillewijn, Ankeveen
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
De Patrizanen - Het leven an sich
Theater de Kampanje, Den Helder
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lebbis - De Ervaring
Wesopa Weesp, Weesp
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater de Bussel, Oosterhout
Best of... Ton Kas
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Najib Amhali - Waar was ik?
Zaantheater, Zaandam
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Daan Boom - De Eerste
Podium Reimerswaal, Rilland
20:15
Arie en Silvester - WIE?!
Bon theater, Medemblik
20:15
Cabarestafette
Musis, Arnhem
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Hehobros
Gashouder, Dedemsvaart
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. De Kei, Reusel
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Drommedaris, Enkhuizen
20:30
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Werftheater, Utrecht
zondag 13 oktober 2019
René van Meurs - Hunkert
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Cpunt Theater, Hoofddorp
Echt Gebeurd
Toomler Theater, Amsterdam
20:00
Everything Is Terrible!
Boom Chicago, Amsterdam
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
maandag 14 oktober 2019
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Jan Jaap van der Wal / Jörgen Raymann / Pieter Derks / Rob Scheepers
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater PePijn, Den Haag
dinsdag 15 oktober 2019
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Martiniplaza, Groningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Zaantheater, Zaandam
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater de Griffioen, Amstelveen
Lebbis - De Ervaring
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Best of... Ton Kas
Theater De Veste, Delft
Najib Amhali - Waar was ik?
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Parktheater, Eindhoven
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater PePijn, Den Haag
woensdag 16 oktober 2019
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Martiniplaza, Groningen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Zaantheater, Zaandam
00:00
René van Meurs - Hunkert
Werftheater, Utrecht
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
00:00
Jan Beuving - Rotatie
C.C. Stroud, Putten
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater Aan de Slinger, Houten
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Schouwburg Ogterop, Meppel
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Het Klooster, Woerden
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Minnepoort, Leuven
Lebbis - De Ervaring
Theater Bouwkunde, Deventer
Best of... Ton Kas
Flint, Amersfoort
Najib Amhali - Waar was ik?
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Cabarestafette
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Hehobros
Theater de Purmaryn, Purmerend
donderdag 17 oktober 2019
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Martiniplaza, Groningen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schaffelaartheater, Barneveld
Henry van Loon - Onze Henry
Podium Boxtel, Boxtel
Sara Kroos - Verte
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Orpheus, Apeldoorn
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
00:00
René van Meurs - Hunkert
Werftheater, Utrecht
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Schouwburg De Kring, Roosendaal
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Het Kielzog, Hoogezand
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
De Patrizanen - Het leven an sich
Theater de Spiegel, Zwolle