CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -19
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 22 mrt
C.C. Den Blank
Overijse
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater Hofpoort
Coevorden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater De Verwachting
Ritthem
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:30
De Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Beneluxtheater
Berlicum
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
za 23 mrt
Theater De Leest
Waalwijk
Leidse Schouwburg
Leiden
Het Theater Blaricum
Blaricum
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Koningsduin
Castricum
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
1
Theater 't Web
Bleiswijk
Agnietenhof
Tiel
Theater 't Pand
Gorinchem
C.C. Casino Koksijde
Koksijde
Theater De Tuin
Leusden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Zinin
Nijverdal
C.C. Hasselt
Hasselt
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Kik
Elst
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Overasselt Theater
Overasselt
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Streams Breede Beek
Nijkerk
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Pook
Oostknollendam
20:30
Lux
Nijmegen
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
zo 24 mrt
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Flint
Amersfoort
di 26 mrt
Theater de Stoep
Spijkenisse
Fulcotheater
IJsselstein
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater De Veste
Delft
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam

vrijdag 22 maart 2024

Grof geschud - Kroost C.C. Den Blank, Overijse
Anuar - Made in Holland Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Chris Verlaan - De Kringloper Theater De Winsinghhof, Roden
Christian Van Eijkelenburg - Drift Theater Hofpoort, Coevorden
Comedytunes - Comedy Night Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kees van Amstel - Vluchtweg altijd vrijhouden De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Ploeg / Bas Hoeflaak e.a. - Wie is er bang voor Virginia Woolf Theater de Kom, Nieuwegein
Roué Verveer - Gewoon Roué Schouwburg de Lawei, Drachten
Pieter Jouke - Sluikstort Theater De Verwachting, Ritthem
20:00
De Gestampte Meisjes - Dream On Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Rundfunk - Schau Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Tjitske Reidinga - Portret ATLAS Theater, Emmen
20:00
Van Der Laan & Woe - Ng (reprise) Parktheater, Eindhoven
20:00
Hans Dorrestijn - 't houdt een keer op ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Kasper van der Laan - Warm Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Leids Cabaret festival - Finalistentour Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Stefan Hendrikx - Who's the man Podium Reimerswaal, Rilland
20:00
Boban Benjamin Braspenning - Boompje Beestje Orpheus, Apeldoorn
20:15
Steven Brunswijk - Altijd kind gebleven Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Ashton Brothers - Brothers Singer Theater, Laren
20:15
Saman Amini - Saman Amini's Integratieplan Meervaart, Amsterdam
20:15
Willie Wartaal - Moederdag Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Daniël Arends - High Class Bitch Diligentia, Den Haag
20:15
Merijn Scholten - Team solo Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Lisa Ostermann - Makkelijk In De Omgang Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Lenette van Dongen - Dat doet ze anders nooit Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
André Manuel - De zieke geest Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Rob & Emiel - The Da Vinci Ode Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Beth & Flo - Ander onderwerp Schouwburg Venray, Venray
20:15
Johnny Kraaijkamp / Soy Kroon - Papadag bestaat niet Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Annick Boer / Martijn Kardol - Ver van je bed Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Cameretten – Finalistentournee Cameretten Festival Theater Ludens, Voorburg
20:30
Lotte Velvet - Carrousel Posttheater, Arnhem
20:30
Fabian Franciscus - Loskomen Podium Mozaiek, Amsterdam
20:30
Jim Deddes - De Joardy Show De Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Guido Weijers - Momentum Beneluxtheater, Berlicum
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival - Finalistentour Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Caro Derkx & Wilfried de Jong - Haar in de wind Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Andries Tunru - Marmer Theater de Kom, Nieuwegein

zaterdag 23 maart 2024

Christel de Laat - En door?! Theater De Leest, Waalwijk
Kirsten van Teijn - JALOEZIE IS EEN BITCH Leidse Schouwburg, Leiden
Martijn Crins - Mesthoop Het Theater Blaricum, Blaricum
Lucky Fonz III - Moederland Zaantheater, Zaandam
Mouna Laroussi - Waanzien Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Martijn Koning - Overkill Theater Bellevue, Amsterdam
Youp Van 't Hek - De Laatste Ronde Chassé Theater, Breda
Pieter Derks - Ja, Leuk Oude Luxor Theater, Rotterdam
Patrick Nederkoorn - Hoogtij Theater Koningsduin, Castricum
Yentl En De Boer - Modderkruipers Theater De Lampegiet, Veenendaal
Foto Peter Pannekoek - Dna
Peter Pannekoek - Dna Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
1
Valentina Tóth - Wildbloei Theater 't Web, Bleiswijk
Rayen Panday - Karma Agnietenhof, Tiel
Rob Scheepers - Weerlicht Theater 't Pand, Gorinchem
Grof geschud - Kroost C.C. Casino Koksijde, Koksijde
Tobi Kooiman - Best of 2 Theater De Tuin, Leusden
Anuar - Made in Holland Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Chris Verlaan - De Kringloper Theater Zinin, Nijverdal
Jan Jaap van der Wal - Geen Stem C.C. Hasselt, Hasselt
Alex Ploeg / Bas Hoeflaak e.a. - Wie is er bang voor Virginia Woolf Theater de Kampanje, Den Helder
Roué Verveer - Gewoon Roué Theater de Kom, Nieuwegein
Pieter Jouke - Sluikstort Theater De Kik, Elst
20:00
Gavin Reijnders – Glittermoe Kulturhus Holten, Holten
20:00
Tjitske Reidinga - Portret Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Guido Weijers - Momentum Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Merijn Scholten - Team solo Parktheater, Eindhoven
20:00
Ronald Snijders - Als Mens (try-outs) Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
ComedyPact Festival - on tour Overasselt Theater, Overasselt
20:15
Janneke De Bijl - Doet U Ook Mensen? De Oosterpoort, Groningen
20:15
Cabarestafette Munttheater, Weert
20:15
Lotte Velvet - Carrousel Munttheater, Weert
20:15
Blauwe Vinkjes - Disclaimer Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Ashton Brothers - Brothers Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Jim Deddes - De Joardy Show Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Daniël Arends - High Class Bitch Diligentia, Den Haag
20:15
Kasper van der Laan - Warm Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Lenette van Dongen - Dat doet ze anders nooit Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Caro Derkx & Wilfried de Jong - Haar in de wind Spant!, Bussum
20:15
Leids Cabaret festival - Finalistentour Het Klooster, Woerden
20:15
Stefan Hendrikx - Who's the man Streams Breede Beek, Nijkerk
20:15
Andries Tunru - Marmer van Beresteyn, Veendam
20:15
Johnny Kraaijkamp / Soy Kroon - Papadag bestaat niet Het Musiater, Zevenaar
20:30
Steven Brunswijk - Altijd kind gebleven Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
Cameretten – Finalistentournee Cameretten Festival Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Fabian Franciscus - Loskomen Pook, Oostknollendam
20:30
Saman Amini - Saman Amini's Integratieplan Lux, Nijmegen
20:30
Mark van de Veerdonk - PODIUMBEEST ONTSNAPT! De Speeldoos, Vught
20:30
Lisa Ostermann - Makkelijk In De Omgang Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Rob & Emiel - The Da Vinci Ode Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Boban Benjamin Braspenning - Boompje Beestje Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Lonneke Dort - Wat mij betreft Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Annick Boer / Martijn Kardol - Ver van je bed Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch

zondag 24 maart 2024

Christel de Laat - En door?! Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Tjitske Reidinga Flint, Amersfoort

dinsdag 26 maart 2024

Hans Dorrestijn - 't houdt een keer op Theater de Stoep, Spijkenisse
Piet van Eeghen - De Verlichting Nabij Fulcotheater, IJsselstein
Rosa Da Silva - A Vida Rosa Schouwburg Odeon, Zwolle
Comedytunes - Comedy Night Theater De Veste, Delft
Alex Ploeg / Bas Hoeflaak e.a. - Wie is er bang voor Virginia Woolf Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Ashton Brothers - Brothers Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Merijn Scholten - Team solo De Kleine Komedie, Amsterdam
Pagina -19