CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -19
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 10 mei
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Leest
Waalwijk
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
1
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
1
20:30
Theater PePijn
Den Haag
za 11 mei
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Maaspoort
Venlo
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Poorterij
Zaltbommel
Schouwburg Venray
Venray
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Zaantheater
Zaandam
Theater de Kampanje
Den Helder
Theaterpand Weesp
Weesp
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Ludens
Voorburg
00:00
Orpheus
Apeldoorn
00:00
DeMess
Naarden
DeLaMar
Amsterdam
Theater Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater RhederArt
Dieren
Flint
Amersfoort
C.C. De Werft
Geel
De Boodschap
Rijen
Theater Dakota
Den Haag
Schouwburg Odeon
Zwolle
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
2
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
Theater De Omval
Diemen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
zo 12 mei
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
1
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
DeLaMar
Amsterdam
13:00
De Kennismakerij
Tilburg
20:00
Theater Rotterdam
Rotterdam
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
ma 13 mei
Wilminktheater
Enschede
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
di 14 mei
Wilminktheater
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
wo 15 mei
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Oosterpoort
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Goudse Schouwburg
Gouda
Jan van Besouw
Goirle
Theater Orpheus
Apeldoorn

vrijdag 10 mei 2019

Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon Theater de Stoep, Spijkenisse
Thomas Acda - Motel Theater De Leest, Waalwijk
Foto Dolf Jansen - Bijna
Dolf Jansen - Bijna Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
1
Stefano Keizers - Sorry Baby Theater Ludens, Voorburg
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Arjen Lubach - Live Markant Uden, Uden
20:15
Matroesjka - Brainwash Diligentia, Den Haag
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk van Beresteyn, Veendam
20:15
Najib Amhali waar was ik? Meervaart, Amsterdam
Foto Enge Buren - Vreemde Vogels
Enge Buren - Vreemde Vogels Posttheater, Arnhem
1
20:30
Marlon Kicken - In de Lift Theater PePijn, Den Haag

zaterdag 11 mei 2019

Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Henry van Loon - Onze Henry Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Peter Pannekoek - Later was alles beter De Maaspoort, Venlo
Emilio Guzman - Kom dan! Theater de Voorveghter, Hardenberg
Karin Bloemen - Souvenirs Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Schouwburg Hengelo, Hengelo
Martijn Koning - Koning van de dieren De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Ploeg Ultimatum De Poorterij, Zaltbommel
André Manuel - DREEJKLEZOEW Schouwburg Venray, Venray
ANNE & LISA - Weltschmerz De Nieuwe Kolk, Assen
Arie & Silvester - Wie?! Theater Geert Teis, Stadskanaal
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater de Stoep, Spijkenisse
Louise Korthals - Alles is er Theater de Hofnar, Valkenswaard
Tineke Schouten - Highlights Schouwburg Het Park, Hoorn
Claudia de Breij - Nu Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Rayen Panday - Fenomeen Zaantheater, Zaandam
Patrick Laureij Theater de Kampanje, Den Helder
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Theaterpand Weesp, Weesp
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek De Harmonie, Leeuwarden
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Theater Ludens, Voorburg
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel Orpheus, Apeldoorn
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook DeMess, Naarden
Yentl en de Boer - Magie DeLaMar, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie Theater Orpheus, Apeldoorn
Theo Nijland - En de rest is onzin Schouwburg Amphion, Doetinchem
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 Theater RhederArt, Dieren
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Flint, Amersfoort
Thomas Smith - De jaren van verstand C.C. De Werft, Geel
Thijs Kemperink - Bonje De Boodschap, Rijen
Sjaak Bral - Sex met Sjaak Theater Dakota, Den Haag
Kommil Foo - Oogst Schouwburg Odeon, Zwolle
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Thomas Acda - Motel Theater De Lampegiet, Veenendaal
Dolf Jansen - Bijna Het Postkantoor, Bovenkarspel
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Foto Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Agora Theater Lelystad, Lelystad
2
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Film: Le gamin au velo PlusEtage, Baarle-Nassau
Pieter Jouke / Ronald Snijders - De Staat van verwarring Theater De Omval, Diemen
20:15
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Diligentia, Den Haag
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Ons Mierloos Theater, Mierlo
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:15
Najib Amhali - Waar was ik? Meervaart, Amsterdam
20:30
Kristel Zweers en Jeroen Leenders - Dubbelprogramma Theater PePijn, Den Haag

zondag 12 mei 2019

Rundfunk - Wachstumsschmerzen Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Foto Claudia de Breij - Nu
Claudia de Breij - Nu Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
1
Richard Groenendijk - Om Alles! Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa DeLaMar, Amsterdam
13:00
Kizzy De Kennismakerij, Tilburg
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Theater Rotterdam, Rotterdam
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:15
Najib Amhali - Waar was ik? Meervaart, Amsterdam
20:30
Claron McFadden / Sven Ratzke TivoliVredenburg, Utrecht

maandag 13 mei 2019

Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Wilminktheater, Enschede
Louise Korthals - Alles is er Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Richard Groenendijk - Om Alles! Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Diligentia, Den Haag

dinsdag 14 mei 2019

Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Wilminktheater, Enschede
Daniël Arends - Meer van hetzelfde De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Karin Bloemen - Souvenirs TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Paul de Leeuw - Vette Pech! Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Arie & Silvester - Wie?! Zuiderstrandtheater, Den Haag
Lenette van Dongen - Paradijskleier Leidse Schouwburg, Leiden
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Schouwburg Cuijk, Cuijk
Thomas Acda - Motel Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Dolf Jansen - Bijna Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Piepschuim - Grote Woorden De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Meervaart, Amsterdam
20:15
Omdenken - De "Lastige kinderen? Heb jij even geluk" show Markant Uden, Uden
20:15
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Diligentia, Den Haag
20:30
Carl Barron Boom Chicago, Amsterdam

woensdag 15 mei 2019

Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Henry van Loon - Onze Henry Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theater de Spiegel, Zwolle
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) De Oosterpoort, Groningen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde De Kleine Komedie, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich Junushoff Theater, Wageningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Theater Geert Teis, Stadskanaal
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Goudse Schouwburg, Gouda
Alex Ploeg Ultimatum Jan van Besouw, Goirle
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Theater Orpheus, Apeldoorn
Pagina -19