CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -19
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 10 mei
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Hof 88
Almelo
Theater Ludens
Voorburg
Theater Orpheus
Apeldoorn
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
van Beresteyn
Veendam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wilminktheater
Enschede
Zaantheater
Zaandam
za 11 mei
Agora Theater Lelystad
Lelystad
2
C.C. De Werft
Geel
De Boodschap
Rijen
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
De Nieuwe Kolk
Assen
De Poorterij
Zaltbommel
DeLaMar
Amsterdam
00:00
DeMess
Naarden
20:15
Diligentia
Den Haag
Flint
Amersfoort
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
00:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Dakota
Den Haag
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Omval
Diemen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Ludens
Voorburg
Theater Orpheus
Apeldoorn
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater RhederArt
Dieren
Theaterpand Weesp
Weesp
Zaantheater
Zaandam
zo 12 mei
13:00
De Kennismakerij
Tilburg
00:00
DeLaMar
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
1
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater Rotterdam
Rotterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
ma 13 mei
20:15
Diligentia
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Wilminktheater
Enschede
di 14 mei
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
20:00
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Meervaart
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater Bellevue
Amsterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Wilminktheater
Enschede
Zuiderstrandtheater
Den Haag
wo 15 mei
Agnietenhof
Tiel
Chassé Theater
Breda
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Maaspoort
Venlo
De Oosterpoort
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
Het Wennekerpand
Schiedam
20:30
Hofman Café
Utrecht
Jan van Besouw
Goirle
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden

vrijdag 10 mei 2019

Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon Theater de Stoep, Spijkenisse
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Theater de Voorveghter, Hardenberg
Paul de Leeuw - Vette Pech! Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Theater Hof 88, Almelo
Stefano Keizers - Sorry Baby Theater Ludens, Voorburg
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater Orpheus, Apeldoorn
20:30
Marlon Kicken - In de Lift Theater PePijn, Den Haag
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk van Beresteyn, Veendam
André Manuel - DREEJKLEZOEW Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Lenette van Dongen - Paradijskleier Wilminktheater, Enschede
Kommil Foo - Oogst Zaantheater, Zaandam

zaterdag 11 mei 2019

Foto Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Agora Theater Lelystad, Lelystad
2
Thomas Smith - De jaren van verstand C.C. De Werft, Geel
Thijs Kemperink - Bonje De Boodschap, Rijen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek De Harmonie, Leeuwarden
Martijn Koning - Koning van de dieren De Kleine Komedie, Amsterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter De Maaspoort, Venlo
ANNE & LISA - Weltschmerz De Nieuwe Kolk, Assen
Alex Ploeg Ultimatum De Poorterij, Zaltbommel
Yentl en de Boer - Magie DeLaMar, Amsterdam
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook DeMess, Naarden
20:15
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Diligentia, Den Haag
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Flint, Amersfoort
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Het Kielzog, Hoogezand
Dolf Jansen - Bijna Het Postkantoor, Bovenkarspel
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Najib Amhali - Waar was ik? Meervaart, Amsterdam
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Ons Mierloos Theater, Mierlo
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel Orpheus, Apeldoorn
20:00
Film: Le gamin au velo PlusEtage, Baarle-Nassau
Theo Nijland - En de rest is onzin Schouwburg Amphion, Doetinchem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Schouwburg Hengelo, Hengelo
Tineke Schouten - Highlights Schouwburg Het Park, Hoorn
Kommil Foo - Oogst Schouwburg Odeon, Zwolle
André Manuel - DREEJKLEZOEW Schouwburg Venray, Venray
Claudia de Breij - Nu Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Karin Bloemen - Souvenirs Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Sjaak Bral - Sex met Sjaak Theater Dakota, Den Haag
Louise Korthals - Alles is er Theater de Hofnar, Valkenswaard
Patrick Laureij Theater de Kampanje, Den Helder
Thomas Acda - Motel Theater De Lampegiet, Veenendaal
Pieter Jouke / Ronald Snijders - De Staat van verwarring Theater De Omval, Diemen
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater de Stoep, Spijkenisse
Emilio Guzman - Kom dan! Theater de Voorveghter, Hardenberg
Arie & Silvester - Wie?! Theater Geert Teis, Stadskanaal
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Theater Ludens, Voorburg
Roué Verveer - Heppie de Peppie Theater Orpheus, Apeldoorn
20:30
Kristel Zweers en Jeroen Leenders - Dubbelprogramma Theater PePijn, Den Haag
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 Theater RhederArt, Dieren
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Theaterpand Weesp, Weesp
Rayen Panday - Fenomeen Zaantheater, Zaandam

zondag 12 mei 2019

13:00
Kizzy De Kennismakerij, Tilburg
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa DeLaMar, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om Alles! Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Najib Amhali - Waar was ik? Meervaart, Amsterdam
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Foto Claudia de Breij - Nu
Claudia de Breij - Nu Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
1
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Theater Rotterdam, Rotterdam
20:30
Claron McFadden / Sven Ratzke TivoliVredenburg, Utrecht

maandag 13 mei 2019

20:15
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Diligentia, Den Haag
Richard Groenendijk - Om Alles! Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Oude Luxor Theater, Rotterdam
Louise Korthals - Alles is er Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Wilminktheater, Enschede

dinsdag 14 mei 2019

20:30
Carl Barron Boom Chicago, Amsterdam
20:00
Piepschuim - Grote Woorden De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Daniël Arends - Meer van hetzelfde De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Diligentia, Den Haag
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Omdenken - De "Lastige kinderen? Heb jij even geluk" show Markant Uden, Uden
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Meervaart, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech! Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Schouwburg Cuijk, Cuijk
Thomas Acda - Motel Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Dolf Jansen - Bijna Theater Bellevue, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Wilminktheater, Enschede
Arie & Silvester - Wie?! Zuiderstrandtheater, Den Haag

woensdag 15 mei 2019

Patrick Laureij Agnietenhof, Tiel
Tineke Schouten - Highlights Chassé Theater, Breda
Daniël Arends - Meer van hetzelfde De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Onder Vrouwen De Maaspoort, Venlo
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) De Oosterpoort, Groningen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa Het Wennekerpand, Schiedam
20:30
Bas Birker / Dave Felida / MC WestSaid / Wouter Monden Hofman Café, Utrecht
Alex Ploeg Ultimatum Jan van Besouw, Goirle
De Partizanen - Het leven an sich Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier Leidse Schouwburg, Leiden
Pagina -19