Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schuur
Haarlem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Veste
Delft
Wilminktheater
Enschede
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Domijnen
Sittard
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
De Smeltkroes
Maarheeze
Fidei et Arti
Oudenbosch
Flint
Amersfoort
Junushoff Theater
Wageningen
Luctor et Emergo
Rilland
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Taverne
Bergen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Omval
Diemen
Theater Hof 88
Almelo
Theater Walhalla
Rotterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
TivoliVredenburg
Utrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Weverij
Zierikzee
DeLaMar
Amsterdam
DNK
Assen
Fulcotheater
IJsselstein
Goudse Schouwburg
Gouda
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kennemer Theater
Beverwijk
Koningshof
Maassluis
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Markant Uden
Uden
Meervaart
Amsterdam
MFC De Pluk
Geldermalsen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Papenstraattheater
Zwolle
Posthuis Theater
Heerenveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater aan de Brink
laren
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Willem
Papendrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Hof 88
Almelo
Theater Idea
Soest
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Theater Walhalla
Rotterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
C.C. De Schakel
Waregem
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
Chassé Theater
Breda
dinsdag 17 maart 2020
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Schuur, Haarlem
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater 't Speelhuis, Helmond
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Bellevue, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Griffioen, Amstelveen
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater de Kom, Nieuwegein
Javier Guzman - Guzmán
Theater de Schalm, Veldhoven
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater de Stoep, Spijkenisse
Fred Delfgaauw
Theater De Veste, Delft
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Wilminktheater, Enschede
woensdag 18 maart 2020
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Cpunt Theater, Hoofddorp
Barrie Stevens - The Show Must Go On
De Domijnen, Sittard
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Kleine Komedie, Amsterdam
Viggo Waas - De meestervoorspeller
De Meenthe, Steenwijk
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Smeltkroes, Maarheeze
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Fidei et Arti, Oudenbosch
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Flint, Amersfoort
Debby Petter - De liefde voorbij
Junushoff Theater, Wageningen
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Luctor et Emergo, Rilland
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Stefano Keizers - Sorry Baby
Scheldetheater, Terneuzen
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Huub Stapel - Het Huwelijk
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg de Lawei, Drachten
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Het Park, Hoorn
Rayen Panday - Trigger
Schouwburg Ogterop, Meppel
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Schouwburg Venray, Venray
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Grof geschud - Lijmen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
René van Meurs - Hunkert
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Breek De Week Open Mic Night Bergen
Taverne, Bergen
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Bellevue, Amsterdam
Ali B - Koorts
Theater De Leest, Waalwijk
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Theater De Omval, Diemen
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Hof 88, Almelo
Daan Boom - De Eerste
Theater Walhalla, Rotterdam
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Bill Bailey
TivoliVredenburg, Utrecht
Lebbis - De Ervaring
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Javier Guzman - Guzmán
Zaantheater, Zaandam
Najib Amhali - Waar was ik?
Zuiderstrandtheater, Den Haag
donderdag 19 maart 2020
Kommil Foo - Oogst
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Cpunt Theater, Hoofddorp
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
De Kattendans, Bergeijk
Sara Kroos - Verte
De Kleine Komedie, Amsterdam
Huub Stapel - Het Huwelijk
De Maaspoort, Venlo
Marc de Hond - Voortschrijdend Inzicht
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Anuar - EERLIJK
De Weverij, Zierikzee
Onze man in Teheran
DeLaMar, Amsterdam
Plien & Bianca - En nu dan?
DNK, Assen
Ali B - Koorts
Fulcotheater, IJsselstein
René van Meurs - Hunkert
Goudse Schouwburg, Gouda
Javier Guzman - Guzmán
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Fred van Leer - Leer van Fred Live
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Best of... Ton Kas
Kennemer Theater, Beverwijk
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Koningshof, Maassluis
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Leidse Schouwburg, Leiden
Patrick Laureij
Markant Uden, Uden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
Marco Lopes - Wees blij
MFC De Pluk, Geldermalsen
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Nina De La Parra - Gods wegen
Papenstraattheater, Zwolle
Marcel Hensema - Alles in de hens
Posthuis Theater, Heerenveen
Rundfunk - Todesangstschrei
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Debby Petter - De liefde voorbij
Schouwburg Lochem, Lochem
Nina De La Parra - Gods wegen
Schouwburg Odeon, Zwolle
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Schouwburg Ogterop, Meppel
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Schouwburg Venray, Venray
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Daan Boom - De Eerste
Theater 't Speelhuis, Helmond
Oldenhermanns - Unsexed
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Theater aan de Brink, laren
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Aan de Slinger, Houten
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Bellevue, Amsterdam
Claudia de Breij - NU
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Kampanje, Den Helder
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Theater De Willem, Papendrecht
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Hof 88, Almelo
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Idea, Soest
Enge Buren - BASTA!
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Walhalla, Rotterdam
Lebbis - De Ervaring
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Sanne Wallis de Vries - Kom
Zaantheater, Zaandam
Najib Amhali - Waar was ik?
Zuiderstrandtheater, Den Haag
vrijdag 20 maart 2020
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Kommil Foo - Oogst
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
C.C. De Schakel, Waregem
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Chassé Theater, Breda