Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Wilminktheater
Enschede
Schuur
Haarlem
Theater 't Speelhuis
Helmond
Agora Theater Lelystad
Lelystad
30CC/Wagehuys
Leuven
Theater de Kom
Nieuwegein
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Schalm
Veldhoven
Figi Theater
Zeist
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Hof 88
Almelo
Flint
Amersfoort
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Taverne
Bergen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Theater De Omval
Diemen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Smeltkroes
Maarheeze
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Fidei et Arti
Oudenbosch
Luctor et Emergo
Rilland
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Walhalla
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Domijnen
Sittard
De Meenthe
Steenwijk
Scheldetheater
Terneuzen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Schouwburg Venray
Venray
Theater De Leest
Waalwijk
Junushoff Theater
Wageningen
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Hof 88
Almelo
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
DNK
Assen
De Kattendans
Bergeijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
MFC De Pluk
Geldermalsen
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Aan de Slinger
Houten
Fulcotheater
IJsselstein
Theater aan de Brink
laren
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Lochem
Lochem
Koningshof
Maassluis
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Theater De Willem
Papendrecht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Walhalla
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Idea
Soest
Markant Uden
Uden
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Venray
Venray
Zaantheater
Zaandam
De Weverij
Zierikzee
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Papenstraattheater
Zwolle
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theaterhotel Almelo
Almelo
Flint
Amersfoort
Meervaart
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
dinsdag 17 maart 2020
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Wilminktheater, Enschede
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Schuur, Haarlem
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater 't Speelhuis, Helmond
Huub Stapel - Het Huwelijk
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Grof geschud - Lijmen
30CC/Wagehuys, Leuven
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater de Kom, Nieuwegein
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater de Stoep, Spijkenisse
Javier Guzman - Guzmán
Theater de Schalm, Veldhoven
Oldenhermanns - Unsexed
Figi Theater, Zeist
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
woensdag 18 maart 2020
Lebbis - De Ervaring
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
René van Meurs - Hunkert
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Hof 88, Almelo
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Flint, Amersfoort
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Bellevue, Amsterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Kleine Komedie, Amsterdam
Breek De Week Open Mic Night Bergen
Taverne, Bergen
Huub Stapel - Het Huwelijk
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Najib Amhali - Waar was ik?
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Theater De Omval, Diemen
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg de Lawei, Drachten
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Cpunt Theater, Hoofddorp
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Het Park, Hoorn
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Smeltkroes, Maarheeze
Rayen Panday - Trigger
Schouwburg Ogterop, Meppel
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Fidei et Arti, Oudenbosch
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Luctor et Emergo, Rilland
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Daan Boom - De Eerste
Theater Walhalla, Rotterdam
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Barrie Stevens - The Show Must Go On
De Domijnen, Sittard
Viggo Waas - De meestervoorspeller
De Meenthe, Steenwijk
Stefano Keizers - Sorry Baby
Scheldetheater, Terneuzen
Grof geschud - Lijmen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Bill Bailey
TivoliVredenburg, Utrecht
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Schouwburg Venray, Venray
Ali B - Koorts
Theater De Leest, Waalwijk
Debby Petter - De liefde voorbij
Junushoff Theater, Wageningen
Javier Guzman - Guzmán
Zaantheater, Zaandam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
donderdag 19 maart 2020
Lebbis - De Ervaring
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Hof 88, Almelo
Javier Guzman - Guzmán
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Fred van Leer - Leer van Fred Live
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Claudia de Breij - NU
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Onze man in Teheran
DeLaMar, Amsterdam
Sara Kroos - Verte
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Bellevue, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Kommil Foo - Oogst
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Plien & Bianca - En nu dan?
DNK, Assen
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
De Kattendans, Bergeijk
Best of... Ton Kas
Kennemer Theater, Beverwijk
Najib Amhali - Waar was ik?
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Kampanje, Den Helder
Oldenhermanns - Unsexed
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Marc de Hond - Voortschrijdend Inzicht
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Marco Lopes - Wees blij
MFC De Pluk, Geldermalsen
Enge Buren - BASTA!
Theater Peeriscoop, Gorinchem
René van Meurs - Hunkert
Goudse Schouwburg, Gouda
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Marcel Hensema - Alles in de hens
Posthuis Theater, Heerenveen
Daan Boom - De Eerste
Theater 't Speelhuis, Helmond
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Aan de Slinger, Houten
Ali B - Koorts
Fulcotheater, IJsselstein
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Theater aan de Brink, laren
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Leidse Schouwburg, Leiden
Debby Petter - De liefde voorbij
Schouwburg Lochem, Lochem
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Koningshof, Maassluis
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Schouwburg Ogterop, Meppel
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Theater De Willem, Papendrecht
Rundfunk - Todesangstschrei
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Walhalla, Rotterdam
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Oude Luxor Theater, Rotterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Idea, Soest
Patrick Laureij
Markant Uden, Uden
Huub Stapel - Het Huwelijk
De Maaspoort, Venlo
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Schouwburg Venray, Venray
Sanne Wallis de Vries - Kom
Zaantheater, Zaandam
Anuar - EERLIJK
De Weverij, Zierikzee
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Nina De La Parra - Gods wegen
Papenstraattheater, Zwolle
Nina De La Parra - Gods wegen
Schouwburg Odeon, Zwolle
vrijdag 20 maart 2020
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theaterhotel Almelo, Almelo
Huub Stapel - Het Huwelijk
Flint, Amersfoort
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Bellevue, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam