CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -199
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 12 okt
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Willem
Papendrecht
Het Klooster
Woerden
Theater De Storm
Winterswijk
Agnietenhof
Tiel
Hoftheater
Raalte
Theater Ludens
Voorburg
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
C.C. Deurne
Deurne
Deventer Schouwburg
Deventer
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater De Omval
Diemen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Het Veur Theater
Leidschendam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Floralis
Lisse
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
De Meerpaal
Dronten
za 13 okt
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Posttheater
Arnhem
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Arto Theater
Schoonhoven
Posttheater
Arnhem
Het Kielzog
Hoogezand
Diligentia
Den Haag
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Kunstgreep
Oostzaan
00:00
DNK
Assen
00:00
Orpheus
Apeldoorn
00:00
C.C. De Kei
Reusel
00:00
Theater Concordia
Haastrecht
Parktheater
Eindhoven
00:00
Theater De Verwachting
Ritthem
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
00:00
DeLaMar
Amsterdam
Werftheater
Utrecht
Theater de Schalm
Veldhoven
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater de Huiskamer
Weert
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Venray
Venray
De Smeltkroes
Maarheeze
Theater De Leest
Waalwijk
Het Klooster
Woerden
Chassé Theater
Breda
Het Evertshuis
Bodegraven
BREStheater
Brielle
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Parktheater
Eindhoven
Theater De Omval
Diemen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Willem
Papendrecht
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater 't Pand
Gorinchem
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Cuijk
Cuijk
C.C. Den Herd
Bladel
Schouwburg de Lawei
Drachten
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater Floralis
Lisse
Bon theater
Medemblik
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater Ludens
Voorburg
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater Bellevue
Amsterdam
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Theater de Purmaryn
Purmerend
1
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
C.C. Stroud
Putten
20:15
Cultura
Ede
20:15
Gashouder
Dedemsvaart
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
DeMess
Naarden
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:00
De Flux
Zaandam
zo 14 okt
Oude Luxor Theater
Rotterdam
14:30
Theater De Kolk
Assen
ma 15 okt
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
di 16 okt
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Zaantheater
Zaandam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater PePijn
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam

vrijdag 12 oktober 2018

Claudia de Breij - Nu Oude Luxor Theater, Rotterdam
Tineke Schouten - Highlights Theater De Willem, Papendrecht
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Het Klooster, Woerden
Sara Kroos - Zonder Verdoving Theater De Storm, Winterswijk
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Agnietenhof, Tiel
Arie & Silvester - Wie?! Hoftheater, Raalte
André Manuel - DREEJKLEZOEW Theater Ludens, Voorburg
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Alex Ploeg Ultimatum C.C. Deurne, Deurne
Paul de Leeuw - Vette Pech! Deventer Schouwburg, Deventer
Martijn Koning - Koning van de dieren Fransche School Culemborg, Culemborg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Theater Walhalla, Rotterdam
Kiki Schippers - Waar Theater de Kampanje, Den Helder
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Lindenberg Theater, Nijmegen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom Theater De Omval, Diemen
Jochen Otten - Troosten C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Stadstheater Arnhem, Arnhem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Emilio Guzman - Kom dan! Het Veur Theater, Leidschendam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theater de Voorveghter, Hardenberg
Pieter Derks - Voor wat het waard is Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Henry van Loon - Onze Henry Theater Bellevue, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theater Floralis, Lisse
Ton Kas - Kakmaker Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Purper - Purper's Passie Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Piepschuim - Grote Woorden De Meerpaal, Dronten

zaterdag 13 oktober 2018

Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Posttheater, Arnhem
Margriet Bolding - Het gras bij de buren Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Nathalie Baartman - Breek Arto Theater, Schoonhoven
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 Posttheater, Arnhem
Roué Verveer - Heppie de Peppie Het Kielzog, Hoogezand
Yentl en de Boer - Magie Diligentia, Den Haag
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen Theater de Stoep, Spijkenisse
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen De Kunstgreep, Oostzaan
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit DNK, Assen
00:00
Jasper van Kuijk - Janus Orpheus, Apeldoorn
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? C.C. De Kei, Reusel
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd Theater Concordia, Haastrecht
Sounds Niets te verliezen Parktheater, Eindhoven
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel Theater De Verwachting, Ritthem
Howard Komproe - Live on stage Bijlmer Parktheater, Amsterdam
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut DeLaMar, Amsterdam
Oldenhermanns - UNSEXED Werftheater, Utrecht
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST Theater de Schalm, Veldhoven
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Het Dorpshuis, Nigtevecht
Richard Groenendijk - Om Alles! Leidse Schouwburg, Leiden
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Theater de Huiskamer, Weert
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jan Beuving - Rotatie Schouwburg Venray, Venray
Johan Goossens - Vlam De Smeltkroes, Maarheeze
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Theater De Leest, Waalwijk
Matroesjka - Brainwash Het Klooster, Woerden
Bert Gabriels - Gelukzoeker Chassé Theater, Breda
Patrick Laureij Het Evertshuis, Bodegraven
René van Meurs - Ik beloof niks BREStheater, Brielle
Lebbis - De Bovengrens Stadstheater Arnhem, Arnhem
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow Parktheater, Eindhoven
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018 Theater De Omval, Diemen
Claudia de Breij - Nu Oude Luxor Theater, Rotterdam
Tineke Schouten - Highlights Theater De Willem, Papendrecht
Louise Korthals - Alles is er Theaterpand Weesp, Weesp
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Theater 't Pand, Gorinchem
Sara Kroos - Zonder Verdoving Schouwburg Lochem, Lochem
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Schouwburg Cuijk, Cuijk
Arie & Silvester - Wie?! C.C. Den Herd, Bladel
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Schouwburg de Lawei, Drachten
André Manuel - DREEJKLEZOEW Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Alex Ploeg Ultimatum Theater Floralis, Lisse
Martijn Koning - Koning van de dieren Bon theater, Medemblik
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Theater Hofpoort, Coevorden
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom Theater Ludens, Voorburg
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Henry van Loon - Onze Henry Theater Bellevue, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Ton Kas - Kakmaker Theater de Purmaryn, Purmerend
1
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Purper - Purper's Passie C.C. Stroud, Putten
20:15
Salaheddine - De Marokkaan en de media Cultura, Ede
20:15
Piepschuim - Grote Woorden Gashouder, Dedemsvaart
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon DeMess, Naarden
20:30
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:00
Keihard Lachen met Anuar / Edson Da Graça / Samir Fighil De Flux, Zaandam

zondag 14 oktober 2018

Claudia de Breij - Nu Oude Luxor Theater, Rotterdam
14:30
Purper - Purper's Passie Theater De Kolk, Assen

maandag 15 oktober 2018

Sara Kroos - Zonder Verdoving Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

dinsdag 16 oktober 2018

Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise) Zaantheater, Zaandam
Arie & Silvester - Wie?! Theater de Griffioen, Amstelveen
André Manuel - DREEJKLEZOEW Theater PePijn, Den Haag
Alex Ploeg Ultimatum De Kleine Komedie, Amsterdam
Pagina -199