Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Agora Theater Druten
Druten
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Zaantheater
Zaandam
Junushoff Theater
Wageningen
Zaal Spectrum
Veenendaal
S.C.C. De Ruchte
Someren
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Jan van Besouw
Goirle
20:15
Theater De Veste
Delft
Rietveld Theater
Delft
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Het Klooster
Woerden
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Domijnen
Sittard
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:30
Koningshof
Maassluis
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Vorstin
Hilversum
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Wilminktheater
Enschede
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
20:15
Cultura
Ede
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Podium Boxtel
Boxtel
Theater de Griffioen
Amstelveen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater Zinin
Nijverdal
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Theater de Beun
Heiloo
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posthuis Theater
Heerenveen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Theater de Mythe
Goes
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Posttheater
Arnhem
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg Almere
Almere
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
14:30
Theater Dakota
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
De Speeldoos
Vught
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
dinsdag 01 december 2015
Kommil Foo - Schoft
Agora Theater Druten, Druten
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
woensdag 02 december 2015
Ton Kas - JABROER
Zaantheater, Zaandam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Junushoff Theater, Wageningen
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Zaal Spectrum, Veenendaal
Ali B - Je Suis Ali
S.C.C. De Ruchte, Someren
Najib Amhali - I Amhali
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Het Diekhuus, Middelharnis
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Piepschuim - Op recept (reprise)
Jan van Besouw, Goirle
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater De Veste, Delft
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Rietveld Theater, Delft
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Kommil Foo - Schoft
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
donderdag 03 december 2015
Soundos - Geboren met ervaring
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Appels met Peren
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Het Klooster, Woerden
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen (try-out)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Cabarestafette
De Domijnen, Sittard
20:00
Eva Crutzen - Spiritus (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Purmaryn, Purmerend
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Najib Amhali - I Amhali
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:30
Huub Stapel - MV²
Koningshof, Maassluis
Carolien Borgers - Zeker Weten
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Witte Theater, IJmuiden
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Schouwburg Het Park, Hoorn
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Lenette van Dongen - Tegenwind
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Ton Kas - JABROER
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater Harderwijk, Harderwijk
De Partizanen - De Partizanen
Wilminktheater, Enschede
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater De Muzeval, Emmen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Cultura, Ede
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Daniël Arends
Podium Boxtel, Boxtel
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater de Griffioen, Amstelveen
Kommil Foo - Schoft
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 04 december 2015
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Cabarestafette
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater Sneek, Sneek
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Purmaryn, Purmerend
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Johan Goossens - Daglicht
De Kunstgreep, Oostzaan
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Kommil Foo - Schoft
Theater Zinin, Nijverdal
Najib Amhali - I Amhali
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Ogterop, Meppel
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Daniël Arends
Theater de Beun, Heiloo
20:30
Eva Crutzen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Posthuis Theater, Heerenveen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Steven Goegebeur - De geknipte man
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater de Mythe, Goes
Cameretten Finalistentournee
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Rayen Panday - Vrijspraak
Posttheater, Arnhem
20:15
Huub Stapel - MV²
Meervaart, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Schouwburg Almere, Almere
Ton Kas - JABROER
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
De Partizanen - De Partizanen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 05 december 2015
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Daniël Arends
Theater de Purmaryn, Purmerend
Najib Amhali - I Amhali
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Lebbis - De Paardenpoetser
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Howard Komproe - Grijs
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater De Veste, Delft
zondag 06 december 2015
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater Dakota, Den Haag
De Partizanen - De Partizanen
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 08 december 2015
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Agnietenhof, Tiel
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ali B - Je Suis Ali
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Kirsten van Teijn - Heilloos
Orpheus, Apeldoorn
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 09 december 2015
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater De Leest, Waalwijk
Ali B - Je Suis Ali
De Speeldoos, Vught
Rayen Panday - Vrijspraak
Schouwburg Venray, Venray
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Agnietenhof, Tiel
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater aan het Vrijthof, Maastricht