Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Meenthe
Steenwijk
van Beresteyn
Veendam
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Leest
Waalwijk
Zaantheater
Zaandam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Molenberg
Delfzijl
Theater de Kampanje
Den Helder
Deventer Schouwburg
Deventer
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Theater de Koornbeurs
Franeker
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Harderwijk
Harderwijk
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
Singer Theater
Laren
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater Sneek
Sneek
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Meenthe
Steenwijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater De Storm
Winterswijk
00:00
Zaantheater
Zaandam
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
De Weverij
Zierikzee
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Deventer Schouwburg
Deventer
00:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Kleine Willem
Enschede
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Het Kielzog
Hoogezand
Schouwburg Het Park
Hoorn
Singer Theater
Laren
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Sneek
Sneek
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Meenthe
Steenwijk
Scheldetheater
Terneuzen
Agnietenhof
Tiel
Werftheater
Utrecht
van Beresteyn
Veendam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Leest
Waalwijk
Het Trefpunt
Warmond
C.C. De kern
Wilrijk
Theater de Kaasfabriek
Wormer
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg Odeon
Zwolle
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Hof 88
Almelo
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
woensdag 27 februari 2019
20:15
Edson Da Graça - Wakker
Theater Zuidplein, Rotterdam
Alex Ploeg Ultimatum
De Meenthe, Steenwijk
Richard Groenendijk - Om Alles!
van Beresteyn, Veendam
Thomas Acda - Motel
Theater de Schalm, Veldhoven
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater De Leest, Waalwijk
Ali B - Koorts
Zaantheater, Zaandam
donderdag 28 februari 2019
20:30
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Griffioen, Amstelveen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Deng Boy
Meervaart, Amsterdam
Rayen Panday - Fenomeen
Posttheater, Arnhem
Richard Groenendijk - Om Alles!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Molenberg, Delfzijl
Ali B - Koorts
Theater de Kampanje, Den Helder
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Deventer Schouwburg, Deventer
Patrick Laureij
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Fresku - Voordat het te laat is
Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Parktheater, Eindhoven
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Koornbeurs, Franeker
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Theater Harderwijk, Harderwijk
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Yentl en de Boer - Magie
Cpunt Theater, Hoofddorp
Louise Korthals - Alles is er
Cpunt Theater, Hoofddorp
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Het Park, Hoorn
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Singer Theater, Laren
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
De Harmonie, Leeuwarden
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Harmonie, Leeuwarden
Maartje & Kine - Vibrato
Leidse Schouwburg, Leiden
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater de Kom, Nieuwegein
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater de Purmaryn, Purmerend
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Winsinghhof, Roden
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater Sneek, Sneek
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Meenthe, Steenwijk
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Junushoff Theater, Wageningen
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater De Storm, Winterswijk
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Zaantheater, Zaandam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Figi Theater, Zeist
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
De Weverij, Zierikzee
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
vrijdag 01 maart 2019
20:15
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Trudy Labij & Frans Mulder - ’t Is nogal fris voor de tijd van het jaa
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Fabian Franciscus - Vlafeest
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Johan Goossens - Vlam (reprise)
Meervaart, Amsterdam
Nathalie Baartman - Breek
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Yentl en de Boer - Magie
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Posttheater, Arnhem
Rayen Panday - Fenomeen
Deventer Schouwburg, Deventer
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schouwburg de Lawei, Drachten
Fresku - Voordat het te laat is
De Kleine Willem, Enschede
Karin Bloemen - Souvenirs
Goudse Schouwburg, Gouda
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Het Kielzog, Hoogezand
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg Het Park, Hoorn
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Singer Theater, Laren
20:00
Angela Groothuizen - Lueke binge
Het Veur Theater, Leidschendam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Lochem, Lochem
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater De Verwachting, Ritthem
Thomas Acda - Motel
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Kiki Schippers - Waar
Theater Zuidplein, Rotterdam
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Zuidplein, Rotterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater aan de Schie, Schiedam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Sneek, Sneek
Ali B - Koorts
Theater de Stoep, Spijkenisse
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
De Meenthe, Steenwijk
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Scheldetheater, Terneuzen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Agnietenhof, Tiel
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Werftheater, Utrecht
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
van Beresteyn, Veendam
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater De Leest, Waalwijk
Javier Guzman - Guzmán
Het Trefpunt, Warmond
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. De kern, Wilrijk
Thijs Kemperink - Bonje
Theater de Kaasfabriek , Wormer
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater de Spiegel, Zwolle
Patrick Laureij
Schouwburg Odeon, Zwolle
zaterdag 02 maart 2019
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Javier Guzman - Guzmán
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Deng Boy - We gaan gaan gaan
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Hans Aarsman - Dokter Aarsman
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Johan Goossens - Vlam (reprise)
Meervaart, Amsterdam
Theo Nijland - En de rest is onzin
Orpheus, Apeldoorn