CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -200
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 11 feb
Diligentia
Den Haag
C.C. Mechelen
Mechelen
Junushoff Theater
Wageningen
Kennemer Theater
Beverwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Kampanje
Den Helder
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Spiegel
Zwolle
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Spiegel
Zwolle
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Wilminktheater
Enschede
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
vr 12 feb
De Molenberg
Delfzijl
De Harmonie
Leeuwarden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
1
Meervaart
Amsterdam
Energiehuis
Dordrecht
Het Trefpunt
Warmond
Cultuurhuis de Leest
Izegem
Het Trefpunt
Warmond
Het Trefpunt
Warmond
Munttheater
Weert
Posttheater
Arnhem
1
BREStheater
Brielle
Theater de Spiegel
Zwolle
1
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater 't Pand
Gorinchem
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Agnietenhof
Tiel
Theater De Willem
Papendrecht
Veluvine
Nunspeet
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Kennemer Theater
Beverwijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Hof in Salland
Raalte
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
za 13 feb
Theater De Kolk
Assen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Kleine Willem
Enschede
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Ins Blau
Leiden
De Velinx
Tongeren
1
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater de Bussel
Oosterhout
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
C.C. Bacchus
Aalsmeer
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater Zuidplein
Rotterdam
Toestanden op Podium
Bemmel
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Koningshof
Maassluis
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Schouwburg de Lawei
Drachten
1
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater De Kolk
Assen
Theater de Mythe
Goes
1
Lindenberg Theater
Nijmegen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater De Omval
Diemen

donderdag 11 februari 2016

Johan Goossens - Daglicht Diligentia, Den Haag
Hans Liberg - Jazz & Comedy C.C. Mechelen, Mechelen
Kasper van Kooten Junushoff Theater, Wageningen
Roué Verveer - Op het laatste moment Kennemer Theater, Beverwijk
Murth Mossel - Voors en tegens Kennemer Theater, Beverwijk
Kapsalon - Kapsalon de Comedy Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Jasper van Kuijk - Onder de streep Theater De Willem, Papendrecht
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Theater de Kampanje, Den Helder
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Theater de Spiegel, Zwolle
Ashton Brothers - Enfants Terribles Oude Luxor Theater, Rotterdam
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden Theater de Blauwe Kei, Veghel
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater de Hofnar, Valkenswaard
Lebbis - De Paardenpoetser Theater de Spiegel, Zwolle
Sara Kroos - Doorgefokt Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Schouwburg Hengelo, Hengelo
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Wilminktheater, Enschede
20:00
Daniël Arends Schouwburg De Kring, Roosendaal
Piepschuim - Zo doen we dat hier Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Open Podium Cabaret en Kleinkunst Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:15
Cameretten Finalistentournee Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly Ledeltheater, Oostburg
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba De Molenberg, Delfzijl
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op Singer Theater, Laren
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede

vrijdag 12 februari 2016

René van Meurs - Even goede vrienden De Molenberg, Delfzijl
Alex Roeka - Voort! De Harmonie, Leeuwarden
Foto Ton Kas - JABROER
Ton Kas - JABROER Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
1
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Meervaart, Amsterdam
Trio Giphart / Chabot Energiehuis, Dordrecht
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly Het Trefpunt, Warmond
Hans Liberg - Jazz & Comedy Cultuurhuis de Leest, Izegem
Soundos - Geboren met ervaring Het Trefpunt, Warmond
Roué Verveer - Op het laatste moment Het Trefpunt, Warmond
Kapsalon - Kapsalon de Comedy Munttheater, Weert
Foto Jasper van Kuijk - Onder de streep
Jasper van Kuijk - Onder de streep Posttheater, Arnhem
1
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan BREStheater, Brielle
Foto Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Theater de Spiegel, Zwolle
1
Ashton Brothers - Enfants Terribles Oude Luxor Theater, Rotterdam
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden Theater 't Pand, Gorinchem
Ali B - Je Suis Ali Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu Agnietenhof, Tiel
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater De Willem, Papendrecht
Dolf Jansen - Hardverwarmend Veluvine, Nunspeet
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Speelman & Speelman - Lach het weg DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Kennemer Theater, Beverwijk
Piepschuim - Zo doen we dat hier Lindenberg Theater, Nijmegen
Sara Kroos - Doorgefokt Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden Het Klooster, Woerden
20:15
Johan Goossens - Daglicht Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Intouchables Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2 De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Zaantheater, Zaandam
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Diligentia, Den Haag
20:15
André Manuel Hof in Salland, Raalte
20:30
Herman Brusselmans / Nico Dijkshoorn TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Theater PePijn, Den Haag
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos Het Veur Theater, Leidschendam

zaterdag 13 februari 2016

Alex Roeka - Voort! Theater De Kolk, Assen
René van Meurs - Even Goede Vrienden Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ton Kas - JABROER De Kleine Willem, Enschede
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Cabarestafette Theater Aan de Slinger, Houten
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde Theater Ins Blau, Leiden
Foto Hans Liberg - Jazz & Comedy
Hans Liberg - Jazz & Comedy De Velinx, Tongeren
1
Comedy Kitchen Theater Hofpoort, Coevorden
Kasper van Kooten Theater de Bussel, Oosterhout
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Soundos - Geboren met ervaring C.C. Bacchus, Aalsmeer
Roué Verveer - Op het laatste moment Het Postkantoor, Bovenkarspel
Murth Mossel - Voors en tegens Theater Zuidplein, Rotterdam
Lankmoed - Onvergetelijk Toestanden op Podium, Bemmel
Kapsalon - Kapsalon de Comedy Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jasper van Kuijk - Onder de streep Koningshof, Maassluis
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles Oude Luxor Theater, Rotterdam
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden Het Postkantoor, Bovenkarspel
Foto Ali B - Je Suis Ali
Ali B - Je Suis Ali Schouwburg de Lawei, Drachten
1
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
Lenette van Dongen - Tegenwind Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Lebbis - De Paardenpoetser Theater de Purmaryn, Purmerend
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Theater De Kolk, Assen
Foto Daniël Arends
Daniël Arends Theater de Mythe, Goes
1
Piepschuim - Zo doen we dat hier Lindenberg Theater, Nijmegen
Sara Kroos - Doorgefokt Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba Schouwburg Almere, Almere
20:15
Intouchables Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Diligentia, Den Haag
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Theater De Omval, Diemen
Pagina -200