CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -200
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 27 nov
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Piet Hein Eek
Eindhoven
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
za 28 nov
De Hofnar
Aalten
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Carrousel
Ommen
Posthuis Theater
Heerenveen
Het Diekhuus
Middelharnis
De Speeldoos
Vught
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
Theaters Tilburg
Tilburg
Gashouder
Dedemsvaart
De Smeltkroes
Maarheeze
Theater `t Spieker
Eibergen
Klein Theater
Dinxperlo
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Veluvine
Nunspeet
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater de Bussel
Oosterhout
Orpheus
Apeldoorn
Bon theater
Medemblik
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
Gasthuiskerk
Doesburg
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Capellenborg Theater
Wijhe
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
De Cammeleur
Dongen
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
zo 29 nov
Goudse Schouwburg
Gouda
14:00
Theater Concordia
Haastrecht
15:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Spant!
Bussum
20:30
Rietveld Theater
Delft
di 01 dec
Parktheater
Eindhoven
C.C. De Mol
Lier
Havezathe het Everloo
Rossum
Agora Theater Druten
Druten
Het Musiater
Zevenaar
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Wilminktheater
Enschede
wo 02 dec
Zaantheater
Zaandam
Rietveld Theater
Delft
Zaal Spectrum
Veenendaal
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
1
S.C.C. De Ruchte
Someren
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Jan van Besouw
Goirle
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
do 03 dec
De Domijnen
Sittard
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Posthuis Theater
Heerenveen
Wilminktheater
Enschede
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Het Kielzog
Hoogezand
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
1
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater de Griffioen
Amstelveen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
1
Het Klooster
Woerden
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Theater De Klinker
Winschoten
20:00
Podium Boxtel
Boxtel
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn

vrijdag 27 november 2015

20:15
Huub Stapel - MV² Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op Piet Hein Eek, Eindhoven
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015 Theater Ludens, Voorburg
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen Theater de Schalm, Veldhoven

zaterdag 28 november 2015

Alex Roeka - Voort! De Hofnar, Aalten
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Schouwburg Het Park, Hoorn
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
De Partizanen - De Partizanen Theater Carrousel, Ommen
Cabarestafette Posthuis Theater, Heerenveen
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak Het Diekhuus, Middelharnis
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt De Speeldoos, Vught
Kasper van Kooten De Kleine Komedie, Amsterdam
Kommil Foo - Schoft De Kattendans, Bergeijk
Jon van Eerd - Harrie Babba Theaters Tilburg, Tilburg
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed Gashouder, Dedemsvaart
Mark van de Veerdonk - TOF De Smeltkroes, Maarheeze
Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater `t Spieker, Eibergen
Nathalie Baartman - Louter Klein Theater, Dinxperlo
Najib Amhali - I Amhali Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ali B - Je Suis Ali Veluvine, Nunspeet
Lenette van Dongen - Tegenwind Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Theater de Bussel, Oosterhout
Dolf Jansen - Hardverwarmend Orpheus, Apeldoorn
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Bon theater, Medemblik
20:00
Johan Goossens - Daglicht Agnietenhof, Tiel
20:00
Huub Stapel - MV² Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2 De Reggehof, Goor
20:00
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar Gasthuiskerk, Doesburg
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! De Meenthe, Steenwijk
20:00
Daniël Arends Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Kirsten van Teijn - Heilloos Capellenborg Theater, Wijhe
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon De Cammeleur, Dongen
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015 C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels Theater Ludens, Voorburg
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
20:30
Appels met Peren De Speeldoos, Vught
20:30
De gebroeders Fretz zijn terug - Als Gebroeders Harteveld & Fretz Theaters Tilburg, Tilburg

zondag 29 november 2015

Vet Kindercabaret - Vetter dan VET Goudse Schouwburg, Gouda
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak Theater Concordia, Haastrecht
15:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Theater de Kappen, Haaksbergen
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba Spant!, Bussum
20:30
Comedy & Guitars Rietveld Theater, Delft

dinsdag 01 december 2015

Ton Kas - JABROER Parktheater, Eindhoven
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak C.C. De Mol, Lier
Dorine Wiersma Havezathe het Everloo, Rossum
Kommil Foo - Schoft Agora Theater Druten, Druten
Ali B - Je Suis Ali Het Musiater, Zevenaar
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu Schouwburg De Kring, Roosendaal
Dolf Jansen - Hardverwarmend Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Huub Stapel - MV² Wilminktheater, Enschede

woensdag 02 december 2015

Ton Kas - JABROER Zaantheater, Zaandam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Rietveld Theater, Delft
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak Zaal Spectrum, Veenendaal
Kommil Foo - Schoft Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Agora Theater Lelystad, Lelystad
Foto Najib Amhali - I Amhali
Najib Amhali - I Amhali Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
1
Ali B - Je Suis Ali S.C.C. De Ruchte, Someren
Dolf Jansen - Hardverwarmend Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2015 Het Diekhuus, Middelharnis
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Piepschuim - Op recept (reprise) Jan van Besouw, Goirle
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten Theater De Veste, Delft
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Fulcotheater, IJsselstein

donderdag 03 december 2015

Cabarestafette De Domijnen, Sittard
Carolien Borgers - Zeker Weten Agora Theater Lelystad, Lelystad
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ton Kas - JABROER Posthuis Theater, Heerenveen
De Partizanen - De Partizanen Wilminktheater, Enschede
Kommil Foo - Schoft Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Soundos - Geboren met ervaring Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Rayen Panday - Vrijspraak Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue Het Kielzog, Hoogezand
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Agora Theater Lelystad, Lelystad
Ashton Brothers - Enfants Terribles Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Foto Najib Amhali - I Amhali
Najib Amhali - I Amhali Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
1
Lenette van Dongen - Tegenwind C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Lebbis - De Paardenpoetser Theater de Griffioen, Amstelveen
Foto Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
1
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Het Klooster, Woerden
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Comedy Cowboys De Vorstin, Hilversum
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Theater De Klinker, Winschoten
20:00
Daniël Arends Podium Boxtel, Boxtel
20:00
Eva Crutzen - Spiritus (try-out) ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015 Cultura, Ede
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Theater De Muzeval, Emmen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Theater Harderwijk, Harderwijk
20:30
Johan Goossens - Daglicht Schouwburg Het Park, Hoorn
Pagina -200