CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -200
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 02 mrt
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
za 03 mrt
Toomler Theater
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Podium Reimerswaal
Rilland
Figi Theater
Zeist
Agora Theater Druten
Druten
Flint
Amersfoort
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Ludens
Voorburg
Theater de Hofnar
Valkenswaard
C.C. Het Poorthuis
Peer
Agnietenhof
Tiel
Theater de Kampanje
Den Helder
De Harmonie
Leeuwarden
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De hoogte
Winsum
Theater de Bussel
Oosterhout
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
Goudse Schouwburg
Gouda
1
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Schouwburg Lochem
Lochem
Wesopa Weesp
Weesp
De Maaspoort
Venlo
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
De Smeltkroes
Maarheeze
1
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Sense
Dokkum
20:15
Theater Carrousel
Ommen
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Chassé Theater
Breda
zo 04 mrt
Comedy Cafe
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
15:00
Chassé Theater
Breda
di 06 mrt
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schaffelaartheater
Barneveld
Leidse Schouwburg
Leiden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
wo 07 mrt
Theater Zuidplein
Rotterdam
Jan van Besouw
Goirle
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg Venray
Venray
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Wilminktheater
Enschede
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Blauwe Kei
Veghel
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Parktheater
Eindhoven
Theater De Leest
Waalwijk
DeLaMar
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater De Veste
Delft
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
1
1
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Cultura
Ede
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
1
do 08 mrt
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Ins Blau
Leiden
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Klinker
Winschoten
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
C.C. Zoetegem
Zottegem

vrijdag 02 maart 2018

20:30
Ali B - Koorts Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Verplicht spelen Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

zaterdag 03 maart 2018

Kasper van der Laan Toomler Theater, Amsterdam
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken Theater de Griffioen, Amstelveen
William Boeva - Reset MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter Podium Reimerswaal, Rilland
Eva Crutzen - Opslaan Als Figi Theater, Zeist
Cameretten - Finalistentournee 2017 Agora Theater Druten, Druten
Kirsten van Teijn - Zalf Flint, Amersfoort
Marco Lopes - Moedt Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Jeroen van Merwijk - Lucky Theater Ludens, Voorburg
René van Meurs - Ik beloof niks Theater de Hofnar, Valkenswaard
Jan Jaap van der Wal - Schoon C.C. Het Poorthuis, Peer
Stefano Keizers - Erg heel Agnietenhof, Tiel
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Theater de Kampanje, Den Helder
Emilio Guzman - Kom dan! De Harmonie, Leeuwarden
Richard Groenendijk - Om alles C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Fresku - Welkom bij de Fresku show De hoogte, Winsum
Pieter Derks - Spot Theater de Bussel, Oosterhout
Leon van der Zanden - Kameleon C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Foto Claudia de Breij - Nu
Claudia de Breij - Nu Goudse Schouwburg, Gouda
1
Karin Bloemen - Volle Bloei De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Ashton Brothers - Enfants Terribles Schouwburg Lochem, Lochem
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt Wesopa Weesp, Weesp
Martijn Koning - Koning te rijk De Maaspoort, Venlo
Marc-Marie Huijbregts - Getekend Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
André Manuel - De Onzen Theater de Stoep, Spijkenisse
Daniël Arends - De Afterparty Orpheus, Apeldoorn
Lebbis - De Bovengrens Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Foto Roué Verveer - Heppie de Peppie
Roué Verveer - Heppie de Peppie De Smeltkroes, Maarheeze
1
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret Theater De Veste, Delft
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Orpheus, Apeldoorn
20:15
Yentl & de Boer - Magie Theater Hof 88, Almelo
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR Spant!, Bussum
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio Munttheater, Weert
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Ali B - Koorts Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Sense, Dokkum
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar Theater Carrousel, Ommen
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels Theater Sneek, Sneek
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Diligentia, Den Haag
20:30
Rob en Emiel- Blow me away Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede Jan van Besouw, Goirle
20:30
Jon van Eerd - Harrie & Eva Chassé Theater, Breda

zondag 04 maart 2018

Quirine Melssen - What the Gluck? Comedy Cafe, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu Goudse Schouwburg, Gouda
Karin Bloemen - Volle Bloei Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
15:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva Chassé Theater, Breda

dinsdag 06 maart 2018

Cameretten - Finalistentournee 2017 Theater Bellevue, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Fresku - Welkom bij de Fresku show Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ali B - Koorts Schaffelaartheater, Barneveld
Lebbis - De Bovengrens Leidse Schouwburg, Leiden
Van Der Laan & Woe - Pesetas Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Orpheus, Apeldoorn
20:00
Zonder verdoving Parktheater, Eindhoven
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR Theater aan de Schie, Schiedam

woensdag 07 maart 2018

William Boeva - Reset Theater Zuidplein, Rotterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als Jan van Besouw, Goirle
Cameretten - Finalistentournee 2017 Theater Bellevue, Amsterdam
Jochen Otten - Troosten Theater PePijn, Den Haag
René van Meurs - Ik beloof niks Schouwburg Venray, Venray
Jan Jaap van der Wal - Schoon C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Wilminktheater, Enschede
Fuad Hassen - Held Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Theater de Blauwe Kei, Veghel
Richard Groenendijk - Om alles TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Fresku - Welkom bij de Fresku show Parktheater, Eindhoven
Leon van der Zanden - Kameleon Theater De Leest, Waalwijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles DeLaMar, Amsterdam
Ali B - Koorts Agnietenhof, Tiel
Martijn Koning - Koning te rijk Schouwburg Ogterop, Meppel
Marc-Marie Huijbregts - Getekend Theater De Veste, Delft
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends - De Afterparty TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Roué Verveer - Heppie de Peppie Podium Mozaiek, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Orpheus, Apeldoorn
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Zonder verdoving Scheldetheater, Terneuzen
1
1
20:00
Spot Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Pepijn Schoneveld - Stante Pede Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Yentl & de Boer - Magie Cultura, Ede
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
1

donderdag 08 maart 2018

Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret Theater de Griffioen, Amstelveen
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken Theater PePijn, Den Haag
Thomas Smith - Strak Theater De Willem, Papendrecht
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter Theater Ins Blau, Leiden
Eva Crutzen - Opslaan Als Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Cameretten - Finalistentournee 2017 Theater Bellevue, Amsterdam
Jochen Otten - Troosten Theater De Klinker, Winschoten
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jeroen van Merwijk - Lucky Theater De Leest, Waalwijk
Johan Goossens - Vlam Theater Geert Teis, Stadskanaal
Jan Jaap van der Wal - Schoon C.C. Zoetegem, Zottegem
Pagina -200