Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Bon theater
Medemblik
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:30
De KultuurKlup
Elst
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Koningshof
Maassluis
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Kom
Nieuwegein
14:30
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Flint
Amersfoort
Theater de Speeldoos
Baarn
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schuur
Haarlem
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Markant Uden
Uden
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Parktheater
Eindhoven
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater de Kampanje
Den Helder
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg Almere
Almere
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Goudse Schouwburg
Gouda
Zaantheater
Zaandam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Cultura
Ede
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater Bellevue
Amsterdam
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Junushoff Theater
Wageningen
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg Almere
Almere
Theater De Muzeval
Emmen
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Wilminktheater
Enschede
Podium Vlieland
Vlieland
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:15
Perron-3
Rosmalen
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Ogterop
Meppel
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Cpunt Theater
Hoofddorp
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Junushoff Theater
Wageningen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Schouwburg Almere
Almere
De Speeldoos
Vught
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
zaterdag 09 januari 2016
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Bon theater, Medemblik
20:30
Cameretten Finalistentournee
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
De KultuurKlup, Elst
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Koningshof, Maassluis
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Ali B
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
zondag 10 januari 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Kom, Nieuwegein
14:30
Barrage
Theater De Lampegiet, Veenendaal
maandag 11 januari 2016
20:15
Lebbis - De Paardenpoetser
Flint, Amersfoort
dinsdag 12 januari 2016
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater de Speeldoos, Baarn
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Goudse Schouwburg, Gouda
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater De Lievekamp, Oss
Lebbis - De Paardenpoetser
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Kirsten van Teijn - Heilloos
Schuur, Haarlem
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Flint, Amersfoort
20:15
Barrage
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
woensdag 13 januari 2016
Ton Kas - JABROER
Markant Uden, Uden
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Bellevue, Amsterdam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Kasper van Kooten
Parktheater, Eindhoven
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Theater de Kampanje, Den Helder
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Junushoff Theater, Wageningen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater De Lievekamp, Oss
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Schalm, Veldhoven
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Almere, Almere
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Goudse Schouwburg, Gouda
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Zaantheater, Zaandam
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Cultura, Ede
20:30
Ronald Goedemondt
Theater De Omval, Diemen
20:30
Barrage
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Theater De Leest, Waalwijk
donderdag 14 januari 2016
Kirsten van Teijn - Heilloos
Lindenberg Theater, Nijmegen
Ton Kas - JABROER
De Harmonie, Leeuwarden
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Bellevue, Amsterdam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Fulcotheater, IJsselstein
Lankmoed - Onvergetelijk
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Junushoff Theater, Wageningen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Schalm, Veldhoven
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Almere, Almere
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater De Muzeval, Emmen
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Orpheus, Apeldoorn
Jim Jeffries
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Wilminktheater, Enschede
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Podium Vlieland, Vlieland
20:15
Jan Beuving - Raaklijn
Flint, Amersfoort
20:15
Barrage
C.C. Achterolmen, Maaseik
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Ledeltheater, Oostburg
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
Perron-3, Rosmalen
20:15
Cameretten Finalistentournee
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Huub Stapel - MV²
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Het Klooster, Woerden
20:15
Cabarestafette - Ontdek nieuw talent!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
C.C. Den Herd, Bladel
20:30
André Manuel
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Begijn le Bleu
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
vrijdag 15 januari 2016
Alex Roeka - Voort!
Schouwburg Ogterop, Meppel
Kirsten van Teijn - Heilloos
S.C.C. De Ruchte, Someren
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Bellevue, Amsterdam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater de Stoep, Spijkenisse
Kasper van Kooten
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Junushoff Theater, Wageningen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Almere, Almere
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
De Speeldoos, Vught
Jim Jeffries
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
CulturA & Zo, Nootdorp
20:15
Comedie Compagnie - Prettig gestoord!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Johan Goossens - Daglicht
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen