Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. De Plomblom
Ninove
Wesopa Weesp
Weesp
Toomler Theater
Amsterdam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Veste
Delft
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater Carrousel
Ommen
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Sense
Dokkum
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Podium Reimerswaal
Rilland
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Munttheater
Weert
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:30
Jan van Besouw
Goirle
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Flint
Amersfoort
Figi Theater
Zeist
20:15
Diligentia
Den Haag
De Smeltkroes
Maarheeze
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Maaspoort
Venlo
De hoogte
Winsum
De Harmonie
Leeuwarden
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Chassé Theater
Breda
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
C.C. Het Poorthuis
Peer
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Agora Theater Druten
Druten
Agnietenhof
Tiel
Goudse Schouwburg
Gouda
Cpunt Theater
Hoofddorp
Comedy Cafe
Amsterdam
15:00
Chassé Theater
Breda
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Leidse Schouwburg
Leiden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Wilminktheater
Enschede
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater De Veste
Delft
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Podium Mozaiek
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Agnietenhof
Tiel
Zaantheater
Zaandam
Wilminktheater
Enschede
Theater PePijn
Den Haag
Theater Ins Blau
Leiden
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater de Mythe
Goes
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater 't Speelhuis
Helmond
vrijdag 02 maart 2018
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Plomblom, Ninove
zaterdag 03 maart 2018
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Wesopa Weesp, Weesp
Kasper van der Laan
Toomler Theater, Amsterdam
Marco Lopes - Moedt
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater Sneek, Sneek
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater Hof 88, Almelo
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater De Veste, Delft
André Manuel - De Onzen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Kampanje, Den Helder
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater de Griffioen, Amstelveen
Pieter Derks - Spot
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater Carrousel, Ommen
20:15
Ali B - Koorts
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
Spant!, Bussum
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Sense, Dokkum
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Podium Reimerswaal, Rilland
Daniël Arends - De Afterparty
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Munttheater, Weert
William Boeva - Reset
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Jan van Besouw, Goirle
Claudia de Breij - Nu
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
Fulcotheater, IJsselstein
Kirsten van Teijn - Zalf
Flint, Amersfoort
Eva Crutzen - Opslaan Als
Figi Theater, Zeist
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Diligentia, Den Haag
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Smeltkroes, Maarheeze
Karin Bloemen - Volle Bloei
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Martijn Koning - Koning te rijk
De Maaspoort, Venlo
Fresku - Welkom bij de Fresku show
De hoogte, Winsum
Emilio Guzman - Kom dan!
De Harmonie, Leeuwarden
Lebbis - De Bovengrens
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Chassé Theater, Breda
Leon van der Zanden - Kameleon
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Het Poorthuis, Peer
Richard Groenendijk - Om alles
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Cameretten - Finalistentournee 2017
Agora Theater Druten, Druten
Stefano Keizers - Erg heel
Agnietenhof, Tiel
zondag 04 maart 2018
Claudia de Breij - Nu
Goudse Schouwburg, Gouda
Karin Bloemen - Volle Bloei
Cpunt Theater, Hoofddorp
Quirine Melssen - What the Gluck?
Comedy Cafe, Amsterdam
15:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Chassé Theater, Breda
dinsdag 06 maart 2018
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater 't Speelhuis, Helmond
Sanne Wallis de Vries - Gut
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ali B - Koorts
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Zonder verdoving
Parktheater, Eindhoven
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Orpheus, Apeldoorn
Lebbis - De Bovengrens
Leidse Schouwburg, Leiden
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
woensdag 07 maart 2018
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Wilminktheater, Enschede
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends - De Afterparty
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
William Boeva - Reset
Theater Zuidplein, Rotterdam
Jochen Otten - Troosten
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Harderwijk, Harderwijk
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater De Veste, Delft
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater De Leest, Waalwijk
Fuad Hassen - Held
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater 't Speelhuis, Helmond
Richard Groenendijk - Om alles
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Venray, Venray
Martijn Koning - Koning te rijk
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Spot
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Zonder verdoving
Scheldetheater, Terneuzen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Podium Mozaiek, Amsterdam
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Parktheater, Eindhoven
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Orpheus, Apeldoorn
Eva Crutzen - Opslaan Als
Jan van Besouw, Goirle
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Goudse Schouwburg, Gouda
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Cultura, Ede
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Ali B - Koorts
Agnietenhof, Tiel
donderdag 08 maart 2018
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Zaantheater, Zaandam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Wilminktheater, Enschede
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater PePijn, Den Haag
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater Ins Blau, Leiden
Johan Goossens - Vlam
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Thomas Smith - Strak
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Zonder verdoving
Theater de Mythe, Goes
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Leest, Waalwijk
Pieter Derks - Spot
Theater de Kom, Nieuwegein
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater de Griffioen, Amstelveen
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Bellevue, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Lebbis - De Bovengrens
Theater 't Speelhuis, Helmond