Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Meenthe
Steenwijk
De Meenthe
Steenwijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Schalm
Veldhoven
Junushoff Theater
Wageningen
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
De Nieuwe Kolk
Assen
Chassé Theater
Breda
BREStheater
Brielle
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater De Omval
Diemen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Cammeleur
Dongen
20:15
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
20:15
Cultura
Ede
ATLAS Theater
Emmen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
00:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
Goudse Schouwburg
Gouda
De Oosterpoort
Groningen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
00:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Stenge
Heinkenszand
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Schouwburg Het Park
Hoorn
Fulcotheater
IJsselstein
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Lindenberg Theater
Nijmegen
Veluvine
Nunspeet
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Perron-3
Rosmalen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater 't Onderdak
Sassenheim
De Meenthe
Steenwijk
Agnietenhof
Tiel
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Schalm
Veldhoven
C.C. De tippe
Vledder
Theater Ludens
Voorburg
De Speeldoos
Vught
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Zaantheater
Zaandam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Schaffelaartheater
Barneveld
Chassé Theater
Breda
20:00
Spant!
Bussum
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Theater De Omval
Diemen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
Theater De Kik
Elst
De Eendracht
Gemert
Theater de Mythe
Goes
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater 't Speelhuis
Helmond
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater Aan de Slinger
Houten
C.C. Lanaken
Lanaken
Agora Theater Lelystad
Lelystad
donderdag 14 februari 2019
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
De Meenthe, Steenwijk
Freek de Jonge - De Suppoost
De Meenthe, Steenwijk
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater de Schalm, Veldhoven
Tineke Schouten - Highlights
Junushoff Theater, Wageningen
Fabian Franciscus - Vlafeest
Schouwburg Odeon, Zwolle
vrijdag 15 februari 2019
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theaterhotel Almelo, Almelo
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Stefano Keizers - Erg heel
Meervaart, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Orpheus, Apeldoorn
De Partizanen - Het leven an sich
Posttheater, Arnhem
Arie & Silvester - Wie?!
De Nieuwe Kolk, Assen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Chassé Theater, Breda
ANNE & LISA - Weltschmerz
BREStheater, Brielle
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Diligentia, Den Haag
Javier Guzman - Guzmán
Theater PePijn, Den Haag
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater De Omval, Diemen
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
De Cammeleur, Dongen
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
20:15
Jan Beuving - Rotatie
Cultura, Ede
Yentl en de Boer - Magie
ATLAS Theater, Emmen
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
00:00
Marco Lopes - Moedt
De Schattelijn, Geertruidenberg
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Goudse Schouwburg, Gouda
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Oosterpoort, Groningen
Nathalie Baartman - Breek
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
De Stenge, Heinkenszand
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Jochen Otten - Troosten
Schouwburg Het Park, Hoorn
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Fulcotheater, IJsselstein
Rayen Panday - Fenomeen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Alex Ploeg Ultimatum
Schouwburg Lochem, Lochem
Claudia de Breij - Nu
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Lindenberg Theater, Nijmegen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Veluvine, Nunspeet
Murth Mossel - Pauwer
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Perron-3, Rosmalen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Anne-Marie Jung - Ram
Theater 't Onderdak, Sassenheim
René van Meurs - Ik beloof niks
De Meenthe, Steenwijk
Thomas Acda - Motel
Agnietenhof, Tiel
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Agnietenhof, Tiel
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Theo Nijland - En de rest is onzin
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater de Schalm, Veldhoven
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
C.C. De tippe, Vledder
Maartje & Kine - Vibrato
Theater Ludens, Voorburg
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Speeldoos, Vught
Oldenhermanns - UNSEXED
Theaterpand Weesp, Weesp
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Zaantheater, Zaandam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
zaterdag 16 februari 2019
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Berthold Gunster / Dion Vincken - Omdenken: Lastige Kinderen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Louise Korthals - Alles is er
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Podium Mozaiek, Amsterdam
Yentl en de Boer - Magie
Meervaart, Amsterdam
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater Bellevue, Amsterdam
Rayen Panday - Fenomeen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Patrick Nederkoorn
Meervaart, Amsterdam
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Posttheater, Arnhem
Kasper van der Laan - Gewapend karton
De Nieuwe Kolk, Assen
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Schaffelaartheater, Barneveld
Freek de Jonge - De Suppoost
Chassé Theater, Breda
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Spant!, Bussum
Stefano Keizers - Erg Heel
Podium Hoge Woerd, De Meern
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater PePijn, Den Haag
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Diligentia, Den Haag
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater de Kampanje, Den Helder
Arie & Silvester - Wie?!
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater De Omval, Diemen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Meerpaal, Dronten
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Theater Berkelland, Eibergen
Nathalie Baartman - Breek
Theater De Kik, Elst
Jochen Otten - Troosten
De Eendracht, Gemert
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater de Mythe, Goes
Anne-Marie Jung - Ram
Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater 't Speelhuis, Helmond
Alex Ploeg Ultimatum
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Aan de Slinger, Houten
William Boeva - Reset
C.C. Lanaken, Lanaken
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Agora Theater Lelystad, Lelystad