CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -201
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 17 mrt
20:15
Theater De Klinker
Winschoten
20:15
Chassé Theater
Breda
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Schouwburg Almere
Almere
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
vr 18 mrt
Theater de Kampanje
Den Helder
Meervaart
Amsterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
G.C. De Kluize
Oosterzele
Posthuis Theater
Heerenveen
C.C. Parnassos
Utrecht
Diligentia
Den Haag
1
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Gryphus
Vierlingsbeek
P3
Purmerend
Kantine Walhalla
Rotterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
1
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Parktheater
Eindhoven
Meervaart
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Almere
Almere
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Dok6
Panningen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater Hofpoort
Coevorden
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Werftheater
Utrecht
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Cultura
Ede
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Chassé Theater
Breda
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Piet Hein Eek
Eindhoven
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
De Weijer
Boxmeer
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
za 19 mrt
Orpheus
Apeldoorn
Het Klooster
Woerden
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Lochem
Lochem
Diligentia
Den Haag
1
Theater RhederArt
Dieren
van Beresteyn
Veendam
Cultureel Centrum Fidei Et Arti
Oudenbosch
Meervaart
Amsterdam
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Bouwkunde
Deventer
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Wesopa Weesp
Weesp
Theater Ludens
Voorburg
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Fidei et Arti
Oudenbosch
Schouwburg Ogterop
Meppel
Gashouder
Dedemsvaart
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
1
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater `t Spieker
Eibergen
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Werftheater
Utrecht
20:15
Klein Theater
Dinxperlo
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Chassé Theater
Breda
20:15
Figi Theater
Zeist
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Dorpstheater Wormer
Wormer
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Roepaen
Ottersum
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
C.C. De Kinkel
Bemmel
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
zo 20 mrt
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Kukeleku
Horst
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
15:00
Theater 't Onderdak
Sassenheim
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag

donderdag 17 maart 2016

20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde Theater De Klinker, Winschoten
20:15
Intouchables Chassé Theater, Breda
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Ali B - Je suis Ali Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor Witte Theater, IJmuiden
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Johan Goossens - Daglicht Schouwburg Almere, Almere
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop De Maaspoort, Venlo
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort Parkstad Limburg Theaters, Heerlen

vrijdag 18 maart 2016

Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Theater de Kampanje, Den Helder
Leids Cabaret Festival - finalistentour Meervaart, Amsterdam
Cabarestafette Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde G.C. De Kluize, Oosterzele
Hans Liberg - Jazz & Comedy Posthuis Theater, Heerenveen
Dorine Wiersma C.C. Parnassos, Utrecht
Foto Kasper van Kooten
Kasper van Kooten Diligentia, Den Haag
1
Roué Verveer - Op het laatste moment Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Omar Ahaddaf - Grenzeloos Gryphus, Vierlingsbeek
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan P3, Purmerend
Hans Aarsman - Zelf weten Kantine Walhalla, Rotterdam
Foto Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Koninklijke Schouwburg, Den Haag
1
Ashton Brothers - Enfants Terribles Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Nathalie Baartman - Louter Het Postkantoor, Bovenkarspel
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden Parktheater, Eindhoven
Ali B - Je Suis Ali Meervaart, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf Schouwburg Almere, Almere
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Dolf Jansen - Hardverwarmend Dok6, Panningen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Anne Jan Toonstra Theater Hofpoort, Coevorden
Sara Kroos - Doorgefokt Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Piepschuim - Zo doen we dat hier Werftheater, Utrecht
20:15
Mathilde Santing - Both Sides Now Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Cameretten Finalistentournee Cultura, Ede
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Kirsten van Teijn - Heilloos Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Intouchables Chassé Theater, Breda
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop Theater Zinin, Nijverdal
20:30
Ronald Goedemondt Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Kim van Zeben - De Tweede van Zeben Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Piet Hein Eek, Eindhoven
20:30
Trio Giphart / Chabot Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon De Weijer, Boxmeer
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Crins & Jeroen - STRALST Theaters Tilburg, Tilburg

zaterdag 19 maart 2016

Alex Roeka - Voort! Orpheus, Apeldoorn
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Het Klooster, Woerden
Trio Giphart / Chabot Chassé Theater, Breda
Hans Liberg - Jazz & Comedy Schouwburg Lochem, Lochem
Foto Kasper van Kooten
Kasper van Kooten Diligentia, Den Haag
1
Soundos - Geboren met ervaring Theater RhederArt, Dieren
Roué Verveer - Op het laatste moment van Beresteyn, Veendam
Murth Mossel - Voors en tegens Cultureel Centrum Fidei Et Arti, Oudenbosch
Rob en Emiel - Da's sterk Meervaart, Amsterdam
Lankmoed - Onvergetelijk Schaffelaartheater, Barneveld
Mylou Frencken - Zinloos zuchten Theater Bouwkunde, Deventer
Jasper van Kuijk - Onder de streep Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Wesopa Weesp, Weesp
Hans Aarsman - Zelf weten Theater Ludens, Voorburg
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Ashton Brothers - Enfants Terribles Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden Fidei et Arti, Oudenbosch
Ali B - Je Suis Ali Schouwburg Ogterop, Meppel
Omar Ahaddaf - Grenzeloos Gashouder, Dedemsvaart
Lenette van Dongen - Tegenwind TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf Meervaart, Amsterdam
Lebbis - De Paardenpoetser Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Foto Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Oude Luxor Theater, Rotterdam
1
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Speelman & Speelman - Lach het weg Theater `t Spieker, Eibergen
20:00
Daniël Arends Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Piepschuim - Zo doen we dat hier Werftheater, Utrecht
20:15
Cameretten Finalistentournee Klein Theater, Dinxperlo
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Intouchables Chassé Theater, Breda
20:15
Dolf Jansen - Hardverwarmend Figi Theater, Zeist
20:30
Anne Jan Toonstra Theater PePijn, Den Haag
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck Dorpstheater Wormer, Wormer
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Paul de Munnik - Nieuw Roepaen, Ottersum
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde BREStheater, Brielle
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2 C.C. De Kinkel, Bemmel
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop Posttheater, Arnhem
20:30
André Manuel Kunstmin Schouwburg, Dordrecht

zondag 20 maart 2016

Vet Kindercabaret - Vetter dan VET Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen Kukeleku, Horst
Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
15:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak Theater 't Onderdak, Sassenheim
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Pagina -201