Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
De Weijer
Boxmeer
20:15
Chassé Theater
Breda
20:00
Theater Hofpoort
Coevorden
Diligentia
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Cultura
Ede
20:30
Piet Hein Eek
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
G.C. De Kluize
Oosterzele
Dok6
Panningen
P3
Purmerend
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
C.C. Parnassos
Utrecht
Werftheater
Utrecht
Gryphus
Vierlingsbeek
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Posttheater
Arnhem
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
C.C. De Kinkel
Bemmel
Chassé Theater
Breda
20:15
Chassé Theater
Breda
20:30
BREStheater
Brielle
Gashouder
Dedemsvaart
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater RhederArt
Dieren
20:15
Klein Theater
Dinxperlo
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Theater `t Spieker
Eibergen
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Ogterop
Meppel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Roepaen
Ottersum
Fidei et Arti
Oudenbosch
Fidei et Arti
Oudenbosch
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Werftheater
Utrecht
van Beresteyn
Veendam
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Ludens
Voorburg
Wesopa Weesp
Weesp
Het Klooster
Woerden
20:30
Dorpstheater Wormer
Wormer
20:15
Figi Theater
Zeist
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Kukeleku
Horst
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
15:00
Theater 't Onderdak
Sassenheim
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Weijer
Boxmeer
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Kolk
Assen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Wilminktheater
Enschede
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
vrijdag 18 maart 2016
20:30
Kim van Zeben - De Tweede van Zeben
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Griffioen, Amstelveen
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Meervaart, Amsterdam
Ali B - Je Suis Ali
Meervaart, Amsterdam
Cabarestafette
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Nathalie Baartman - Louter
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Weijer, Boxmeer
20:15
Intouchables
Chassé Theater, Breda
20:00
Anne Jan Toonstra
Theater Hofpoort, Coevorden
Kasper van Kooten
Diligentia, Den Haag
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Cameretten Finalistentournee
Cultura, Ede
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Piet Hein Eek, Eindhoven
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Parktheater, Eindhoven
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Mathilde Santing - Both Sides Now
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Ogterop, Meppel
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Trio Giphart / Chabot
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater Zinin, Nijverdal
Roué Verveer - Op het laatste moment
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:15
Kirsten van Teijn - Heilloos
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
G.C. De Kluize, Oosterzele
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Dok6, Panningen
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
P3, Purmerend
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Hans Aarsman - Zelf weten
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:30
Crins & Jeroen - STRALST
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Dorine Wiersma
C.C. Parnassos, Utrecht
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Werftheater, Utrecht
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Gryphus, Vierlingsbeek
zaterdag 19 maart 2016
Lenette van Dongen - Tegenwind
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Rob en Emiel - Da's sterk
Meervaart, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Meervaart, Amsterdam
Alex Roeka - Voort!
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Posttheater, Arnhem
Lankmoed - Onvergetelijk
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
C.C. De Kinkel, Bemmel
Trio Giphart / Chabot
Chassé Theater, Breda
20:15
Intouchables
Chassé Theater, Breda
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
BREStheater, Brielle
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Gashouder, Dedemsvaart
20:30
Anne Jan Toonstra
Theater PePijn, Den Haag
Kasper van Kooten
Diligentia, Den Haag
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Theater Bouwkunde, Deventer
Soundos - Geboren met ervaring
Theater RhederArt, Dieren
20:15
Cameretten Finalistentournee
Klein Theater, Dinxperlo
20:30
André Manuel
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater `t Spieker, Eibergen
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Daniël Arends
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Lebbis - De Paardenpoetser
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Het Veur Theater, Leidschendam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Schouwburg Lochem, Lochem
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Ogterop, Meppel
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Paul de Munnik - Nieuw
Roepaen, Ottersum
Murth Mossel - Voors en tegens
Fidei et Arti, Oudenbosch
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Fidei et Arti, Oudenbosch
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Werftheater, Utrecht
Roué Verveer - Op het laatste moment
van Beresteyn, Veendam
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater de Schalm, Veldhoven
Hans Aarsman - Zelf weten
Theater Ludens, Voorburg
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Wesopa Weesp, Weesp
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Het Klooster, Woerden
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Dorpstheater Wormer, Wormer
20:15
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Figi Theater, Zeist
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Spiegel, Zwolle
zondag 20 maart 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
De Kleine Komedie, Amsterdam
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Kukeleku, Horst
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
15:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater 't Onderdak, Sassenheim
maandag 21 maart 2016
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
De Kleine Komedie, Amsterdam
Leids Cabaret Festival - finalistentour
De Weijer, Boxmeer
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Beatrix Theater, Utrecht
dinsdag 22 maart 2016
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater de Griffioen, Amstelveen
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Bellevue, Amsterdam
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
De Kleine Komedie, Amsterdam
Hans Aarsman - Zelf weten
Theater De Kolk, Assen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lebbis - De Paardenpoetser
Wilminktheater, Enschede
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Steven Goegebeur - De geknipte man
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Sara Kroos - Doorgefokt
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Schouwburg De Kring, Roosendaal