Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cultura
Ede
20:30
De Toegift
Den Hoorn
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Speeldoos
Vught
20:15
Het Nationale Theater
Den Haag
Theater De Leest
Waalwijk
AINSI
Maastricht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Diligentia
Den Haag
Dok6
Panningen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater De Veste
Delft
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Meervaart
Amsterdam
Theater de Speeldoos
Baarn
19:30
Effenaar
Eindhoven
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater de Schalm
Veldhoven
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Fulcotheater
IJsselstein
Posthuis Theater
Heerenveen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Het Klooster
Woerden
De Kattendans
Bergeijk
Ledeltheater
Oostburg
Het Veur Theater
Leidschendam
DeLaMar
Amsterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater aan de Schie
Schiedam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
van Beresteyn
Veendam
00:00
Apollofirst Theater
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Hoftheater
Raalte
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
00:00
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater De Omval
Diemen
Flint
Amersfoort
Het Evertshuis
Bodegraven
Theater de Purmaryn
Purmerend
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
12:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Bussel
Oosterhout
00:00
Theater PePijn
Den Haag
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
BREStheater
Brielle
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
00:00
Theater Ludens
Voorburg
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
ATLAS Theater
Emmen
De Reggehof
Goor
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Spant!
Bussum
Diligentia
Den Haag
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Cultura
Ede
donderdag 21 februari 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Stoep, Spijkenisse
Anne-Marie Jung - Ram
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:00
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
De Partizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
Emilio Guzman - Kom dan!
Cultura, Ede
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
De Toegift, Den Hoorn
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Freek de Jonge - De Suppoost
De Speeldoos, Vught
20:15
George & Eran - George & Eran worden racisten
Het Nationale Theater , Den Haag
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater De Leest, Waalwijk
Henry van Loon - Onze Henry
AINSI, Maastricht
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Javier Guzman - Guzmán (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Jeroen van Merwijk - Lucky
Diligentia, Den Haag
Jochen Otten - Troosten
Dok6, Panningen
Kiki Schippers - Waar
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Griffioen, Amstelveen
Maartje & Kine - Vibrato
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater De Veste, Delft
Nabil - Monopoly
Meervaart, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Bellevue, Amsterdam
Patrick Laureij
Schouwburg Ogterop, Meppel
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Pieter Derks
Meervaart, Amsterdam
Rayen Panday - Fenomeen
Theater de Speeldoos, Baarn
19:30
Raymond van het Groenewoud - kreten en gefluister
Effenaar, Eindhoven
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Schalm, Veldhoven
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Stefano Keizers - Erg Heel
Fulcotheater, IJsselstein
Thomas Acda - Motel
Posthuis Theater, Heerenveen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Het Klooster, Woerden
vrijdag 22 februari 2019
Alex Ploeg Ultimatum
De Kattendans, Bergeijk
ANNE & LISA - Weltschmerz
Ledeltheater, Oostburg
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Het Veur Theater, Leidschendam
Anne-Marie Jung - Ram
DeLaMar, Amsterdam
Arie & Silvester - Wie?!
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater aan de Schie, Schiedam
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Het Park, Hoorn
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Zuidplein, Rotterdam
De Partizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
Emilio Guzman - Kom dan!
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
van Beresteyn, Veendam
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Apollofirst Theater, Amsterdam
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater De Lievekamp, Oss
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Hoftheater, Raalte
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater De Verwachting, Ritthem
Javier Guzman - Guzmán
Theater De Omval, Diemen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Flint, Amersfoort
Johan Goossens - Vlam
Het Evertshuis, Bodegraven
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Purmaryn, Purmerend
Kasper van der Laan - Gewapend karton
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Kiki Schippers - Waar
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Louise Korthals - Alles is er
Theater De Lampegiet, Veenendaal
12:30
Lunchpauzeverhalen - Oek de Jong
De Kleine Komedie, Amsterdam
Maartje & Kine - Vibrato
Theater de Bussel, Oosterhout
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater PePijn, Den Haag
Matroesjka - Brainwash
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Max van den Burg - Paasbest
BREStheater, Brielle
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Nathalie Baartman - Breek
Meervaart, Amsterdam
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Posttheater, Arnhem
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Theater Ludens, Voorburg
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Bellevue, Amsterdam
Patrick Laureij
Theater 't Speelhuis, Helmond
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Pieter Derks - Voor wat het waard is
ATLAS Theater, Emmen
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Reggehof, Goor
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Spant!, Bussum
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Diligentia, Den Haag
00:00
Sounds Niets te verliezen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Stefano Keizers - Erg Heel
Cpunt Theater, Hoofddorp
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Thomas Acda - Motel
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Thomas Smith - De jaren van verstand
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Aan de Slinger, Houten
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Cultura, Ede