Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
14:00
De Harmonie
Leeuwarden
16:00
Theater Peeriscoop
Gorinchem
15:00
Jan van Besouw
Goirle
19:30
Chassé Theater
Breda
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Markant Uden
Uden
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Stoep
Spijkenisse
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Bussel
Oosterhout
De Muze
Noordwijk
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:30
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Theater De Veste
Delft
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater de Speeldoos
Baarn
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Maaspoort
Venlo
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Warande
Turnhout
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Purmaryn
Purmerend
CulturA & Zo
Nootdorp
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Wilminktheater
Enschede
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater PePijn
Den Haag
Spant!
Bussum
20:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Posttheater
Arnhem
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Figi Theater
Zeist
20:30
De Speeldoos
Vught
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
De Kargadoor
Utrecht
Markant Uden
Uden
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theater Zuidplein
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater Ins Blau
Leiden
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Parktheater
Eindhoven
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
zondag 24 april 2016
John Cleese
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Leidse Schouwburg, Leiden
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
De Harmonie, Leeuwarden
16:00
Stamatios 'Mike' Doulis
Theater Peeriscoop, Gorinchem
15:00
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Jan van Besouw, Goirle
19:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Chassé Theater, Breda
maandag 25 april 2016
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Intouchables
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
John Cleese
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lebbis - De Paardenpoetser
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Hans Teeuwen
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 26 april 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Agnietenhof, Tiel
20:15
Intouchables
Theater De Lievekamp, Oss
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Cameretten Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
woensdag 27 april 2016
20:00
John Cleese
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
donderdag 28 april 2016
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Zaantheater, Zaandam
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Schalm, Veldhoven
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Markant Uden, Uden
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles Eromheen (reprise)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater de Stoep, Spijkenisse
Cabarestafette
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater de Bussel, Oosterhout
Johan Goossens - Daglicht
De Muze, Noordwijk
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater de Kom, Nieuwegein
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Daniël Arends
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Intouchables
Wilminktheater, Enschede
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Parktheater, Eindhoven
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater De Veste, Delft
Sara Kroos - Doorgefokt
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Schaffelaartheater, Barneveld
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
Theater de Speeldoos, Baarn
John Cleese
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Hans Teeuwen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Cameretten Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Meervaart, Amsterdam
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
vrijdag 29 april 2016
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
De Maaspoort, Venlo
Rob en Emiel - Da's sterk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Youp van 't Hek - Licht
De Warande, Turnhout
20:30
Viggo Waas - Cruijff en Pipo
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater de Purmaryn, Purmerend
Cabaretteketet
CulturA & Zo, Nootdorp
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Jamie Grant - Leef!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Intouchables
Wilminktheater, Enschede
Leon van der Zanden - Supergewoon
Parktheater, Eindhoven
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Parktheater, Eindhoven
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Schouwburg de Lawei, Drachten
Roué Verveer - Op het laatste moment
Deventer Schouwburg, Deventer
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Kampanje, Den Helder
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater PePijn, Den Haag
Daniël Arends
Spant!, Bussum
20:00
John Cleese
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Posttheater, Arnhem
Cameretten Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Griffioen, Amstelveen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Flint, Amersfoort
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zaterdag 30 april 2016
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Figi Theater, Zeist
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
De Speeldoos, Vught
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
De Blonde Jongens en Tim
De Kargadoor, Utrecht
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Markant Uden, Uden
20:00
André Manuel
Agnietenhof, Tiel
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Sneek, Sneek
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater Zuidplein, Rotterdam
Lebbis - De Paardenpoetser
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Rob en Emiel - Da's sterk
CulturA & Zo, Nootdorp
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Ogterop, Meppel
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Ins Blau, Leiden
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Intouchables
Wilminktheater, Enschede
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Parktheater, Eindhoven
Dorine Wiersma
Deventer Schouwburg, Deventer
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater PePijn, Den Haag
Soundos - Geboren met ervaring
Diligentia, Den Haag
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Isala Theater, Capelle aan den IJssel