Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Kunstgreep
Oostzaan
21:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Posttheater
Arnhem
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Zaantheater
Zaandam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
Agora Theater Druten
Druten
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
De Kleine Komedie
Amsterdam
Comedy Cafe
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Dakota
Den Haag
14:30
Theater Dakota
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Posttheater
Arnhem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Leest
Waalwijk
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater De Omval
Diemen
Singer Theater
Laren
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Munttheater
Weert
Parktheater
Eindhoven
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Beun
Heiloo
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
16:00
Vorstin
Hilversum
De Harmonie
Leeuwarden
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Studio A58
Middelburg
Orpheus
Apeldoorn
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:15
Cultura
Ede
Theater 't Speelhuis
Helmond
Junushoff Theater
Wageningen
Parktheater
Eindhoven
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Aan de Slinger
Houten
De Maaspoort
Venlo
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Nieuwe Kolk
Assen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Sneek
Sneek
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Hofpoort
Coevorden
Kaleidoscoop
Mortsel
Schouwburg de Lawei
Drachten
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Scheldetheater
Terneuzen
Theater De Lievekamp
Oss
ATLAS Theater
Emmen
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
BREStheater
Brielle
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Theater De Kolk
Assen
Theater de Schalm
Veldhoven
Agnietenhof
Tiel
zaterdag 02 december 2017
Daniël Arends - De Afterparty
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kunstgreep, Oostzaan
21:15
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Posttheater, Arnhem
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Theater de Griffioen, Amstelveen
Fuad Hassen - Held
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jan Beuving - Raaklijn
Zaantheater, Zaandam
20:30
Johan Goossens - VLAM
Meervaart, Amsterdam
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Wilminktheater, Enschede
Leon van der Zanden - Kameleon
Agora Theater Druten, Druten
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Piepschuim
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
Pieter Derks - Spot
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Productiehuis Ken Theater
Theater Zuidplein, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Sjaak Bral
C.C Warenar, Wassenaar
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
De Kleine Komedie, Amsterdam
zondag 03 december 2017
Quirine Melssen - What the Gluck?
Comedy Cafe, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Sjaak Bral
Theater Dakota, Den Haag
14:30
Sjaak Bral
Theater Dakota, Den Haag
dinsdag 05 december 2017
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Sjaak Bral
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Hofnar, Valkenswaard
woensdag 06 december 2017
20:00
Adem in, adem uit
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ali B - Koorts
Posttheater, Arnhem
André Manuel - De Onzen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater De Leest, Waalwijk
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater de Spiegel, Zwolle
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater aan de Schie, Schiedam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater De Omval, Diemen
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Singer Theater, Laren
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Kern Koppen
Theater Zuidplein, Rotterdam
Kirsten van Teijn - Zalf
Munttheater, Weert
Leon van der Zanden - Kameleon
Parktheater, Eindhoven
Martijn Koning - Koning te rijk
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Sjaak Bral
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Vuile Huichelaar
Theater Zuidplein, Rotterdam
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Zonder verdoving
De Kleine Komedie, Amsterdam
donderdag 07 december 2017
20:00
Adem in, adem uit
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ali B - Koorts
Theater de Beun, Heiloo
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Claudia de Breij - Nu
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
16:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Daniël Arends - De Afterparty
De Harmonie, Leeuwarden
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Emilio Guzman - Kom dan!
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Studio A58, Middelburg
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Orpheus, Apeldoorn
Jan Beuving - Raaklijn
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:15
Johan Goossens - Vlam
Cultura, Ede
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater 't Speelhuis, Helmond
Kirsten van Teijn - Zalf
Junushoff Theater, Wageningen
Leon van der Zanden - Kameleon
Parktheater, Eindhoven
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Aan de Slinger, Houten
Pieter Derks - Spot
De Maaspoort, Venlo
René van Meurs - Ik beloof niks
Lindenberg Theater, Nijmegen
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Sjaak Bral
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ton Kas - Kakmaker
De Nieuwe Kolk, Assen
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Zonder verdoving
De Kleine Komedie, Amsterdam
vrijdag 08 december 2017
Ali B - Koorts
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Claudia de Breij - Nu
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Sneek, Sneek
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Emilio Guzman - Kom dan!
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Fuad Hassen - Held
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Goudse Schouwburg, Gouda
Jan Beuving - Raaklijn
Theater Hofpoort, Coevorden
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Kaleidoscoop, Mortsel
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jochen Otten - Troosten
Posttheater, Arnhem
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Scheldetheater, Terneuzen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater De Lievekamp, Oss
Kirsten van Teijn - Zalf
ATLAS Theater, Emmen
Marco Lopes - Moedt
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
BREStheater, Brielle
Martijn Koning - Koning te rijk
Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Piepschuim
Theater De Kolk, Assen
Pieter Derks - Spot
Theater de Schalm, Veldhoven
Richard Groenendijk - Om alles
Agnietenhof, Tiel